Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Śniadanko na.........

edytowano wrzesień 2011 w Kuchnia
trawie. Chciałoby się tak powiedzieć, ale nie chodzi mi o zwykłe śniadanie dla roczniaka i o kolację również. Nie mam już pomysłów co Mu przyrządzać. Je w zasadzie wszystko co podam, ale chciałabym urozmaić jeszcze Jego dietę.

Dajcie jeśli macie jakieś fajne propozycje, a i żeby przygotowywanie ich nie trwało zbyt długo.

P.S. Roczniakowi można dać sprawdzony miód? (oczywiście do zjedzenia)

Komentarz

  • manna a napisz jak się gotuje owsiankę taką? Ja laik jestem:shamed: spróbowałabym ugotować moim pannom,ale niewiem czy zjedzą...mnie ostatnio nachodzi w ramach zachcianek ciążowych na kaszę kukurydzianą na mleku,ale moje panny też tego nie chcą jeść...też mam z nimi problem co im dawać na śniadanie...tylko naleśniki razowe wkoło macieju...ewentualnie jajecznica,albo tosty (chleb w jajku maczany i smażony na oleju) za to z moją roczniaczką nie ma problemu,zje wszystko i zawsze,tym bardziej teraz kiedy się od cyca odstawiła.
  • Agnieszko! A naleśniki razowe to na jakiej mące, bo ja kupuję tylko białą. Może warto zreformować tę kwestię, bo to na pewno zdrowiej.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.