Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pomysły na Wielki Post

13»

Komentarz

  • My też sie chcemy pożegnać na czas Wielkiego Postu...będzię trudno...ale mamy nadzieję,że sie uda. Owocnego CZekania wszystkim i do zobaczenia. : ;;)
  • Ech, wystartowałam dziś z moim super wypasionym planem refleksyjno-modlitewno-pracowitym i efekt jest zgoła odmienny od zamierzonego.
    Wychodzi na to, ze chciałam być świętsza od papieża, a zły mocno pracuje.
    I tak zrobiłam mężowi taką środę popielcową, że długo będzie pamiętał :(

    No cóż... muszę przemyśleć sprawę i nieco zluzować.
    Dobrze, że wpadłam na to dzisiaj.
  • a co proponujecie  na Wielki Post swoim pociechom zwłaszcza tym już takim nieco podrośniętym?

    Moje same miały wymyślić swoje "umartwienie". O dziwo każda z nich sama zrezygnowała z ważnych dla niej spraw: ograniczenie oglądania bajek do 2 tygodniowo, a druga postanowiła ograniczyć słodycze do imprez rodzinnych typu urodziny. Same to wymyśliły, poprosiły tylko, żeby im przypominać. Ja ze swej strony chcę im codziennie czytać fragment z Pisma Św. (bo normalnie to jak mi się przypomni)
  • Dzień pierwszy - wczoraj wystartowałam z moim wielkopostnym "planem", ciężko i pod górkę, ale zaczęłam. Nikt jednak nie powiedział, że praca nad sobą jest łatwa.

    Dzięki Kresowianko!
  • może link komuś się przyda
    http://www.gloria.tv/?media=189409
  • Podaje strone na której są rekolekcje Wielkopostne www.slowopana.com
  • Dziś o 18.00 zaczynamy rekolekcje Wielkopostne z ks Bosco w naszej przedszkolo-szkole u s. Salezjanek.
    Mamy tam piękną kaplicę, opieka do dzieci,na noc wracamy do domu.
    Rekolekcje poprowadzi Salezjanin z Łodzi ks Wojciech Kułak. Nie znamy ale poznamy ;;)
    Kończymy w niedzielę ok 14.00.
    Ot, takie plany Wielkopostne- jak na razie.
    K


  • edytowano luty 2017
    15 naprawdę wartościowych pomysłów można przeczytać tu:
    http://wzch.org.pl/index.php/dzialalnosc/kalendarz-wielkopostny


    Podziękowali 2Rogalikowa Anna78

  • Słowo na rozpoczynający się Wielki Post.
    "Zaczynać życie od nowa".
    Bardzo inspirujące:




  • Ciekawie zapowiada się ta seria.
    Będą rozważane cytaty z mistyków nadreńskich.

    Podziękowali 1Polly
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.