Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki film warto obejrzeć?

189111314106

Komentarz

  • "Wyspę" polacaną przez Gregoriusa obejrzałam na iplex-ie http://www.iplex.pl/filmy/wyspa,366
    Bardzo polecam. Mnie poruszyło i wlazło na dobre do głowy. Przeżywałam z tydzień.
    "Różyczkę" mąż przytachał do domu na DVD. Muszę wygospodarować czas i obejrzeć. Dzięki za recenzje :ct:
  • Jezeli Wasze dzieci kochaja myszke Angeline ("Roztanczona Angelina", np. na Minimini), to odkrylam, ze sa DVD ze stara wersja. O 99% kiczu mniej, grafika taka troche jak przeddisneyowy Kubus Puchatek. Polecam tani zakup plytek na angielskim ebayu, rewelka do osluchiwania z jezykiem (brytyjskim, a nie tym mieleniem kluchow).
  • Wczoraj obejrzałem BURIED - polecam.
  • Całkiem przyjemny film widziałem we wtorek z żoną: La t??te en friche.
  • Podbijam
    Ktoś coś?
  • a owszem, mam kilka w zanadrzu :bigsmile:

    "Lawendowe wzgórze" reż Charles Dance

    "Dobry rok" reż Ridley Scott

    "Szalone serce" reż Scott Cooper

    wszystkie to dramaty obyczajowe, spokojne, z nutką refleksji, trochę śmieszne a trochę nostalgiczne :wink:
  • Kto oglądał "Zero"???

    Polski film,genialny!!!
  • A mnie swego czasu urzekł Broken Flowers. Naprawdę warto.
  • Changeling-nie wiem czy już go tu polecałam. polska wersja(chyba?)"oszukana".
  • [cite] Majazibi6:[/cite]Rytuał (Rite)- jak napisał ks.Posacki- katolicki triller.

    polecam
    ja tez
  • [cite] agnieszkamamaani:[/cite]
    [cite] Majazibi6:[/cite]Rytuał (Rite)- jak napisał ks.Posacki- katolicki triller.

    polecam
    ja tez


    Straszny, szczególnie, ze na faktach. Te oczy muła... Brrrr...
  • Mnie bardziej przeraża to, że ludzie oglądają, ale nie wierzą, że to prawda.
  • Zero - potwierdzam - polecam!
  • Ja nie oglądam trillerow ani horrorów. Ten obejrzałem, dlatego, ze na faktach i ze warto- bo warto. Ale jak mi po nim nabożeństwo do Maryi się wzmocniło. Ciągle odmawiałam Pod TwOja Obronę:bigsmile:
  • Ostatnio odświeżyłam sobie "Requiem for a dream" i jak zwykle- polecam.

    Z innej bajki- Mała Miss. Ciepły, rodzinny film ;)
  • a ja lubię filmy z dreszczykiem, ale dobre. stary-"inni" z n.kidman oglądaliście? suuuuuper. byłam w kinie, baba obok mnie cały czas się darła:bigsmile:
  • "Szkoła uczuć" - było? :)
  • My widzieliśmy ostatnio "1492-Conquest of Paradise" z 1992 roku - o Kolumbie, obejrzeliśmy z przyjemnością.
  • Uwaga nie polecam, bo nie chcę mieć nikogo na sumieniu, ale ciekawa jestem czy oglądaliście i co sądzicie o filmie DOM ZŁY. To bardzo ciężkie kino, moim zdaniem dobre, ale trochę czasu mi zajęło otrząśnięcie się...
  • Lawendowe wzgórze zaliczone:tongue:

    Przyjemny, dziękuje
  • 'Dom Zły',to bardzo dobry film,choć fabula straszliwa...
    Bardzo mi sie podobała gra aktorów.
    Lubię polskie filmy.
    Najlepszy,jaki ostatnio widziałam,to 'Zero'.
    Widział ktoś' Lincz'?mam ochotę zobaczyć
  • O MamoMiko to mamy podobne gusta - Lincz u mnie na razie odpada, w ciąży raczej nie wskazany...
  • Dom zły widziałam-fajny, ale mroczny, dołujący, nie na wieczór, lepiej po nim na działce popielić, kawę z kimś wypić. Acha- Wenecja, też polski-całkiem.
  • Oglądaliśmy też Unbreakable - Niezniszczalny z 2000roku, w sumie nie lubimy tego rodzaju filmów i nie jest to kino "ambitne", ale pomyślałam że polecę, gdybyście mieli ochotę wypożyczyć jakiś film dla nastoletnich synów (14 latków? szczerze mówiąc nie umiem tego ocenić tak dokładnie). Chodzi o to, że zgodnie orzekliśmy, że nie ma w nim nic nieodpowiedniego - epatowania nagością, zdrad, drastycznych scen z hektolitrami krwi itp. a sama fabuła całkiem zgrabna. To taki film dla wielbicieli Supermana, Batmana i in. super bohaterów, ale nie jest taki głupkowaty, obsada bdb, zakończenie zaskakujące.
    Ponadto w tle jest wątek rozpadającego się małżeństwa, które pod koniec filmu postanawia dać sobie jeszcze jedną szanse - to też zaskakujące i budujące.
  • Joanna, może przychodzi ci jeszcze coś ciekawego do głowy ?

    Zauważyłam, że jak Ty polecasz jakiś film, to zawsze mi spasuje :bigsmile:
    Coś musimy podobne gusta mieć :cool:
  • :bigsmile:
    A poszukałam trochę i owszem owszem, mam coś ciekawego:
    Longford 2006
    poczytajcie sobie komentarze pod tym filmem!
  • Przeklęta liga (2009) dla fanów piłki nożnej, ale nie tylko - my na przykład nie jesteśmy fanami, ale obejrzeliśmy z przyjemnością i polecamy. Dobre kino.
  • Dla relaksu polecam stary ale jary "Vinci" - mnie takie filmy bawią i odpoczywam przy nich...
    W ogóle lubię polskie kino i polskie seriale
    Oglądałam Czas honoru na płytach
  • Aga Maria- my z mężem wierni fani-od września nowa seria rusza!!!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.