Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki film warto obejrzeć?

1125126128130131134

Komentarz

• Serial HBO Czarnobyl. 
    Podziękowali 2joanna_1991 Kazio
  • Bardzo polecam Ladies in black z 2018 roku/australijski. Na filmwebie ma mało punktów, nie wiem dlaczego, moze niewiele ludzi widziało. Bardzo kobiecy, piękne sukienki :)
    Podziękowali 1Ida
  • Elunia powiedział(a):
    Bardzo polecam Ladies in black z 2018 roku/australijski. Na filmwebie ma mało punktów, nie wiem dlaczego, moze niewiele ludzi widziało. Bardzo kobiecy, piękne sukienki :)

Obejrzałam. Uroczy. I z happy endem.

• TROCHĘ SŁOŃCA - Stanisław Bareja

• Gloria Bell 
    Zmęczył mnie trochę ten film
    Ale dobrze że robią filmy o układaniu sobie życia po rozwodzie w dojrzałym wieku.bez koloryzowania ;) 
  • The bacherols - Kawalerskie życie z 2017 r.
    Miło spędzony czas. Trochę uproszczeń, ale warto. 
  • "Ja, Tonya". Polecam, ale - uwaga! - to nie jest idylliczny film o jeździe figurowej, ale mocna produkcja, moim zdaniem 18+. Daje do myślenia, porusza. Niezły.
    Podziękowali 2Polly mysikrolica
  • @Gosia5, widzielismy z mezem dwukrotnie. Swietny! I bardzo dobrze opowiedziana historia, niesztampowo. Pamietam doskonale tamta afere z Nancy K. Troche inne spojrzenie niz to w mediach. 
    Film tez bardzo polecam

Nowy Tarantino - warto? Czytam dobre recenzje. Dla meza.
    Bo syn 14letni pewnie nie bardzo jeszcze by mogl, co? znajac inne filmy Tarantino
    Podziękowali 1Gosia5
  • edytowano sierpień 2019
    Hej bawiłam się dobrze podczas oglądania, ale nie filmu a spektaklu Teatru Telewizji na vod pt. Next ex.
    Doborowa obsada, humor. Sztuka z 2012. Nieźle się oglądało.
    Podziękowali 1katarzynamarta2
  • "Podróż w niepamięć" piękny. Można z nastolatkami, z młodszymi wedle uznania bo jest poruszany problem zdrady. Bardzo polecam, dawno nie oglądałam tak ciepłego filmu.
    Jest jego wcześniejsza, niemiecka wersja "Miód w głowie" (brawo za tytuł ;(( ), jego zaletą jest Til Schweiger w roli głównej.
    Til Schweiger jest scenarzystą obu filmów, które dedykował rodzicom.

• Trzy billboardy.

Ale bluzgają równo i kobiety i mężczyźni.
  • "Nie otwieraj oczu"
    Przyzwoita rozrywka z Sandrą Bullock.
  • Nie wierzę, że na tym forum nikt nie polecał Zwyciężczyni z Ohio". Piękny, na faktach i o wielodzietnych.
  • @mysikrolica ten nowy film Tarantino jest nieco inny od reszty 

Ale brutalne jatki są.
    Różnica tylko , że pod koniec filmu 
    Nie licząc pobicia narkomana wcześniej ;) 
    Podziękowali 1mysikrolica
  • Malgorzata powiedział(a):

Ale brutalne jatki są.
    Różnica tylko , że pod koniec filmu 

W Django też tak było ;)
    Podziękowali 1joanna_1991
  • My z żoną obejrzeliśmy niedawno "Maudie", Sally Hawkins wymiata w tym filmie.
    Podziękowali 2Maciejka Marcelina
  • "Sama przeciw wszystkim" (Miss Sloane 2016)
    Zimna, bezwzględna, stuprocentowo skuteczna lobbystka ku zaskoczeniu wszystkich odchodzi z koncernu angażującemu się w sprzedaż broni na rzecz kampanii ustawy uszczelniającej dostęp do broni.
    Finta w fincie w fincie i rewelacyjna gra aktorska.
    Znakomity.
  • edytowano wrzesień 2019
    Tymczasem na Netfixie:

https://www.youtube.com/watch?v=tD8XsTdpxfA

Dwóch Papieży
    Anthony Hopkins i Jonathan Pryce w zakulisowej opowieści o punkcie zwrotnym w historii Kościoła Katolickiego. Film w reżyserii nominowanego do Oscara Fernando Meirellesa będzie można obejrzeć na Netflix już w grudniu.
  • Byłam w kinie na "Dawnton Abbey" fajnie wejść w ten klimat
    Podziękowali 1joanna_1991
  • Polecam film "Moja miłość" z 2018 roku (rok jest ważny, bo jest więcej filmów o tym tytule). O dziewczynie, która jako pierwsza zginęła podczas strzelaniny w szkole Columbine w 1999 roku. 

https://misyjne.pl/moja-milosc-film-inspirowany-prawdziwymi-wydarzeniami-zaproszenie/

Bardzo wartościowy film, polecam szczególnie dla nastolatek.
    Trafiłam na niego, bo wychowawczyni klasy mojej A. zaproponowała na wieczór filmowy. Czuję, że będzie potrzeba bardzo dużo chusteczek...  

@Maciek_bs ; - coś dla Twoich skautek (tych starszych) 

Podziękowali 2mysikrolica matka6
  • "Corina, Corina" śliczny, ciepły, bardzo pro i bez, bez, bez. Bardzo polecam, a trafiłam zupełnie przypadkiem. Jest na yt.
    Podziękowali 1aneta77
  • Właśnie czekam w kinie na "Boże Cialo". Napiszę potem, jakie mam wrażenia. 
  • O kurcze, mocny film... Kontrowersyjny może ale dobry, trudno się otrząsnąć po wyjściu z kina... 
    Podziękowali 1Marcelina
  • Bardzo się nacapierzam. Słyszę dużo pozytywnych głosów z zaskakujących stron.
    Podziękowali 1Monika73
  • Polecam też dokument "Ostatni w Aleppo" . Wstrząsający ...Ale to nie w kinach .
  • Boże ciało to bardzo dziwny film. W kinie go nie polecam
  • " Ostatni w Aleppo" jak dla mnie nudny i słaby. Niby dokument a wszystkie sceny reżyserowanene z ubogą grą aktorską. 
  • "Trauma" na netflixie. Dobry, choć kilka razy można by się przyczepić ;)
  • Byłam na bożym ciele. Mega wybitny i bardzo uniwersalny i paradoksalnie bardzo prochrześcijański - a zupełnie nie antykościelny. Widać, że przez młodych ludzi robiony i to jest komplement. W bonusie śliczne Podkarpacie, Beskid Niski.
    Podziękowali 1jukaa
  • "Maiden" - dokument o pierwszej kobiecej załodze regat dookoła świata. Rewelacyjny! Mega ispirujący. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.