Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki film warto obejrzeć?

15681011109

Komentarz

• A ja polecam Wielki Mike (The Blind Side) - świetny film, a na dodatek oparty na prawdziwych wydarzeniach.

image
  • Surogaci- z Brucem Willisem.
    Daje do myslenia.
  • A ja uwielbiam "Dwóch gniewnych ludzi" , z Nickolsonem. Niestety nigdzie nie mogę znależć....ani kupić.
  • Wpisz w google "dwóch gniewnych ludzi online" i masz.:wink:
  • Taa, poczekaj 27 minut......a potem i tak w najlepszym momencie przerwa na 72...Wiem , marudzę, ale dzięki!
  • To Ty nie wiesz, co się robi w przerwie filmu???:ap:
    :em:
  • Polecam JESTEM LEGENĄ
    P.
  • [cite] Bogusia3:[/cite]Taa, poczekaj 27 minut......a potem i tak w najlepszym momencie przerwa na 72...Wiem , marudzę, ale dzięki!

Rozłącz internet i włącz jeszcze raz i będziesz miała bez przerwy.
  • Trzeba mieć zmienne IP to takich myków.

A ktoś tu już mówił o małych gryzoniach. Po obejrzeniu kasujesz i jest tak samo legalnie jak online.
  • A ogladaliscie "Jablon Adama"?

http://www.filmweb.pl/Jablka.Adama

Mnie sie podobal :wink:
  • Nie wiem, czy ktoś już polecał, ale jeśli nie to najwyższy już czas:
    "Księga ocalenia" (Book of Eli) pięknie zrobiony i wartościowy film.
  • Obejrzeliśmy wczoraj Bellę - polecam!
  • "Jabłko Adama" i "Trzeci"
    polecam!
  • Mozecie tak w skrocie, o czym jest "Bella" i "Trzeci"?
  • Bella - o kobiecie, która okazuje się być w nieplanowanej ciąży (którą w związku z tym zamierza usunąć) i mężczyźnie, który żyje z traumą po nieumyślnym zabiciu małej dziewczynki w wypadku samochodowym. To tak w dużym skrócie.

Bardzo mądry, ciepły film o wartościach i miłości.
  • "Bella" - film, który ratuje życie.

A można go w końcu kupić w Polsce?
  • A nie wiem, my oglądamy on line.
  • A jeśli mogę zapytać, to gdzie oglądacie on-line?
  • Dzięki.
    Próbowałam swego czasu, ale u mnie nie działa, tzn. jakiś limit czasu wyskakuje i po10 minutach przerywa film, więc zrezygnowałam.

Znalazłam darmową stronę iplex.pl, jednak nie ma tam żadnych filmów, które chciałabym obejrzeć:cry:
  • Limit Ci wyskakuje jeśli korzystasz z opcji darmowej, można to obejść jak się ma zmienne IP, rozłączając internet, albo wykupić abonament i wtedy możesz nawet ściągać film na dysk
  • Informacja dla wrocławian: film "Bella"grany jest w kinie Cinema City (Korona) do czwartku (20 stycznia) o godz. 17:30 i 21:45.
  • Bella i Big Mike są u gryzonia. I są świetne:smile:
  • Potwierdzam!
  • Podobno "Ludzie Boga" to fantastyczny film. Tak twierdzi moja teściowa (mnie nie stać na kino, więc czekam jak będzie na DVD).
  • [cite] Cart:[/cite]Surogaci- z Brucem Willisem.
    Daje do myslenia.
    To jest ten film o ludziach nie wychodzacych z pokojow, a zyjacych przy pomocy robotow(ich lepsze "ja")?
  • tak, to ten.
  • Baaaaaaaaardzo mi sie podobal...
    Momi ze nie przepadam za science-fiction

Dosc osadzony w realiach..... Np. Naszej-Klasy.
    I w tym ostatnim przemowieniu Papieza o kreowaniu siebie na lepsze "ja on line" w oderwaniu od reala.....
  • Nie tylko dla milosnikow seriali historycznych - bardzo, ale to BARDZO polecam serial "John Adams" (HBO, jest takze na DVD) o narodzinach amerykanskiej demokracji, fenomenalne kreacje aktorskie (Paul Giamatti, LAura Linney), niesamowicie aktualny (dla Obamastycznej Ameryki i PO-wcowej Polski) - mozna sie pokrzepic. I - do nastepnych wyborow!
  • :rolling:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.