Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowoczesność po Europejsku

edytowano marzec 2008 w Ogólna
Właściciele psów oburzeni seksem w miejskim parku
Orange - dodane 53 minuty temu

Vondelpark odwiedza rocznie 10 mln osób
(fot. AFP)

Amsterdamscy właściciele psów skarżą się na przepis zezwalający na seks w miejskim parku.


Radni uzgodnili, że od września hetero- i homoseksualne pary będą mogły swobodnie uprawiać seks w Vondelpark, do którego przychodzi 10 mln osób rocznie. Jednocześnie rada zapowiedziała kary dla właścicieli psów, które będą biegać bez smyczy po parku. Psy bez smyczy mogą sikać, gdzie chcą. To może być uciążliwe dla innych â?? tłumaczy rzecznik rady.


REKLAMA Czytaj dalejOd początku istnienia tego parku psy biegały swobodnie. To skandal, że właściciele psów będą karani, a seks w miejscu publicznym nie â?? skarży się jeden z mieszkańców Amsterdamu.

Radny Paul Van Grieken tłumaczy jednak: Seks w tym parku nie będzie nikomu przeszkadzał, lecz sprawiał wielką przyjemność pewnej grupie ludzi. Poza tym tych ludzi także będą obowiązywać pewne zasady â?? będą musieli po sobie posprzątać i wolno im będzie uprawiać seks tylko wieczorami i w nocy. (ak)

No na miejscu piesków zorganizowałbym manife bo któż to słyszał aby człowiek tak na trawie za przeproszeniem tak na pieska. Każdy pies może się wściec z tego powodu. Trzymam z psami.

Komentarz

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.