Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jak mieć trojaczki?

edytowano marzec 2008 w Ogólna
Zna ktoś sposób? Może trzeba coś wypić, albo posypać pościel odpowiednią mieszanką ziół? Pytam, bo byłby to sposób na szybkie powiększenie swojej wielodzietności :bigsmile:

Komentarz

  • Oj zachłannyś, zachłannyś... A bliźnięta by Cię nie satysfakcjonowały?? :tongue: Sposób prosty: 3 razy splunąć przez lewe ramię i raz przez prawe. Skuteczność 100%. Gwarantuję. :cool::wink:
  • [cite] Maciek:[/cite]Zna ktoś sposób? Może trzeba coś wypić, albo posypać pościel odpowiednią mieszanką ziół? Pytam, bo byłby to sposób na szybkie powiększenie swojej wielodzietności :bigsmile:
    Chodzi tylko o Ciebie czy o twoją żonę też?
    [cite] Natalia:[/cite]Oj zachłannyś, zachłannyś... A bliźnięta by Cię nie satysfakcjonowały?? Sposób prosty: 3 razy splunąć przez lewe ramię i raz przez prawe. Skuteczność 100%. Gwarantuję.
    Może raz przez prawe wystarczy?
  • Też. Ona też nie ma trojaczków.
  • [cite] Maciek:[/cite]Też. Ona też nie ma trojaczków.
    ... a to nie wiem.
  • [cite] Taw:
    [cite] Natalia:[/cite]Oj zachłannyś, zachłannyś... A bliźnięta by Cię nie satysfakcjonowały?? Sposób prosty: 3 razy splunąć przez lewe ramię i raz przez prawe. Skuteczność 100%. Gwarantuję.
    Może raz przez prawe wystarczy?

    Nie próbowałam i już chyba nie zamierzam... :cool:
    Może ktoś chętny na ochotnika przetestować? :wink:
  • jak byłam mała to marzyłam o trojaczkach albo choc blizniakach, ale przeciez taka ciaza to własciwie dramat. w przypadku trojaczków nie ma szans na donoszenie ciazy 'do konca' wiec i ryzyko dla dzieciaków wieksze... no i wez tu człowieku opanuj 3 maluchy na raz :)
  • Ciąże mnogie częściej występują u kobiet po 30 roku życia, kobiet, które rodziły, oraz leczonych z powodu niepłodności. Obecnie najważniejsze czynniki, wpływające na zwiększenie częstości występowania ciąż wielopłodowych to: techniki wspomaganego rozrodu oraz opóźnione (świadomie) macierzyństwo.

    Częstość występowania bliźniąt jednojajowych jest stała we wszystkich populacjach i szacuje się ją na 0,3-0,4% wszystkich ciąż.
    Dr Piekarski
  • [cite] juka:[/cite]kryteria dla rodzin adopcyjnych i zastępczych sa chyba surowsze niz dla naturalnych, więc nie wiem czy Maciek by się zakwalifikował :wink:
    Na pewno nie. Kto by oddał dziecko do adopcji wielodzietnej rodzinie patologicznej? :cool:
  • Donald ma tylko dwójkę :wink:
  • [cite] Maciek:[/cite]Donald ma tylko dwójkę :wink:
    ... bo więcej siedzi w warszawce ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.