Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czołem, rozpłodowcy!

edytowano marzec 2008 w Ogólna
News sprzed dwóch miesięcy, ale warto wiedzieć, jak nas nazywają "ciepluchy".

6 tysięcy funtów odszkodowania otrzymała Sharon Legg, trzydziestotrzyletnia Angielka, poniżana i bez podania powodu zwolniona z pracy w klubie dla ciepluchów w Bournemouth.

Sharon - pracowniczka ochrony lokalu - była jedyną heteroseksualną osobą pośród zatrudnionych; z tego powodu ignorowaną lub wyzywaną przez resztę personelu.

Szef zwracał się do niej m.in. mianem â??breeder" ("rozpłodowiec"; określenie stosowane przez homoseksualistów pod adresem hetero). Ostatecznie matka czworga dzieci została wyrzucona z pracy bez uzasadnienia. Zareagowała nietolerancyjnie, wnosząc sprawę do sądu.


I jeszcze zdjęcie pani Sharon jako dowód na to, że wielodzietność konserwuje :cool:

image

H/T CP/DP

Komentarz

  • ale usmiech :) jak ta rybka głebinowa z 'gdzie jest nemo' :)
  • ja tam nie mam nic do jej prezencji, ale ten usmiech kojarzy mi sie z drapieżną rybą :) wiem co mówie bo mam profil rekina ;)
  • Niedawno moja młodsza siostra też miała nieprzyjemną sytuację w szkole,ze względu na to że pochodzi z rodziny wielodzietnej(ośmioro dzieci)-
    jej wychowawczyni stwierdziła, że pochodzi z "nizin społecznych",rodzice są niezaradni życiowo,i wogóle- patologia, szkoda gadać...
    Przejmować się?
    Moja siostra ma najwyższą srednią w swoim technikum,które wcale do tych średnich nie należy, tylko jak widać- trochę kadra zawodzi.

    Co do reakcji na to śmieszne stwierdzenie-zareagowała i siostra i klasa i moi rodzice...
    Pani bardzo przepraszała,tłumacząc się, że źle oceniła sytuację...
    Ach,te" łatki"...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.