Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

O co chodzi z Thermomixem?

13468919

Komentarz

  • Myślę sobie i zachodzę w głowę, bo nie ma tak że któryś jest najlepszy czy coś, tylko zależy kto czego oczekuje:) i czego potrzebuje. Ja nie lubię akcesoriów,dodatków itp. i mam:) trzeba zobaczyć porównać i wybrać:)

    Generalnie jestem za ułatwianiem sobie zycia w kuchni:) więc każdy taki sprzęt do tego przybliża. Miłych przedświątecznych wyborów :)
  • Ja na pizze krece zwykłym starym mikresem takimi swidrami
  • Na pizzę to ja w maszynie do chleba robię, ale tam tylko na 1,5kg mąki.
  • no proszę, a ja i pizzę i inne ciasta rączkami mymi :)
  • i potem masz śliczne, gładkie, naoliwione dłonie
    a my maszyną, a potem ciap-ciap kremem na szybko ;)
  • @ramatha
    znajdę przy okazji dokłądny pzrepis na pianę z białek do thermomixa, to Ci podam - jak się zastosujesz wyjdzie na pewno. Podstawowy warunek, że musi być pokrywka otwarta, jak znajdę, to pzrepiszę.
  • i musi być dokładnie wyczyszczone i suche naczynie :) czasami poleca się dodać kilka kruształków soli do białek:)
  • z zupą to masz rację. Miałam na myśli drugie danie...
    -------------------

    Nie przesadzaj @Savia z tym drugim daniem...niech się najedzą zupą to to drugie masz z głowy...
    =))
  • Masz rację @argento
    co tam będę dzieciarnię rozpuszczać :P
  • No, dobra, a tak, poza szczawiem i mirabelkami - czy Wy naprawdę robicie codziennie dwudaniowe obiady???
  • obiady nie, ale kolacje tak
  • ja podczas dnia z dziećmi jem prosto choć oczywiście na ciepło
    wieczorem dla pana i władcy musi być zwykle i zupa i drugie danie :D
  • tak, by usiąść i zjeść jedno danie po drugim, to się b. rzadko zdarza, ale że zupa jest w południe, a drugie (lub druga ;) ) po południu, to często :)
  • Ja po dwóch daniach przezarta jestem. Albo drugie, albo pożywna zupa. Ew. zupa i przystawka
  • Nie robie dwoch dan. Tyle, ze my nie jestesmy pasjonatami zup.
  • Nie ma dwudaniowych obiadów, tak naprawdę zazwyczaj nie ma obiadu tylko obiadokolacja. Strasznie, co :)

    A ja bym sobie poszła na taką prezentację termomiksa. Dostałam swojego w prezencie, a że nie lubię poradników i instrukcji obsługi, myślę, że to mogłoby dla mnie być inspirujące. Pokochałam go dopiero za placki ziemniaczane i za to, ze ugniata ciasto na pierogi.
    Czasem robię ziemniaczki na parze bo to dwadzieścia dwie minuty chyba mi zajmuje, ale objętość koszyczka jest mała, jak na zupy itd to w ogóle nie próbuję.

    Takich co posiadają i raczej drugiego nie kupią tez wpuszczają na prezentacje?>Kupuje się bilety? :) Gdzie można się dowiedzieć kto to organizuje?
  • @wielorybek przyjedz do mnie do domu, zorganizuje prezentacje special for you :-)
  • :D super. Tylko że ja już się nie mieszczę w aucie prawie:D Trzeba by wynająć specjalny pojazd do przewozu wielorybów:)
  • :) bilety zdecydowanie bilety i to drogie:P:P:P
    zorganizujcie się to ja przyjadę i wam pogotuję w TM :)
  • @wielorybek - jak posiadasz Tm to też mozesz przyjść, inspirujące to na pewno będzie.
  • Warsztaty sa w biurach tm. W necie wpisujesz biuro tm dzwonisz i mówisz ze będziesz ;) radzę nie zostawiać Nr tel bo będą dzwonić i nekac! ;)
  • część z nas jest pasjonatami zup ( ja lubię szczególnie zimą gęste - krupnik, pomidorowa z ryżem, żurek, kremy z dyni i innych warzyw), więc jak dla tej części nie ma zupy , to nie ma obiadu :(
    raczej robie dwudaniowe usatysfakcjonować frakcję zupną i nie - zupną

    i o sukcesie rodzinnym chciałam napisac - ZUPEŁNIE ODSTAWIONE PŁATKI DO MLEKA WSZELAKIE :)
  • Owsiane tyz? ;-)

    Ja widze, ze u nas z zup to lubimy pomidorowa, rosol, zurek, grzybowa. Reszta to w ramach pokuty :-S
  • edytowano grudzień 2014
    O, jeszcze barszcz ukrainski I latem jarzynowa. No ale latem to inny smak warzyw jest. O, I grochowka.

    Ha, jeszcze chwile tu popisze I przypomne sobie wsxystkie zupy, ktore lubimy. Wyjdzie menu na dwa tygodnie.
  • Ktos ms nowy model? Jak funkcjonalność? Co wychodzi smaczne a co nie?
  • jaa.... TM5 ma dotykowy wyświetlacz i wbudowaną książkę kucharską! i chyba jeszcze wyższą cenę 4 725 zł. :D
    za tę cenę to powinien jeszcze sam uprawiać ekologiczną żywność :P
  • edytowano czerwiec 2015
    .
  • Siostra moja ma. Dziala ciszej. Jest wiekszy nieco. Z wad... ma zintegrowana uszczelke z pokrywa, co oznacza ze podraza to koszt ewentualnej wymiany.
    Savia a pytasz czy reklamujesz? :)
  • Pytam. Korci mnie co by życie sobie ulatwic.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.