Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Na co do kina?

1131415161719»

Komentarz

• Ok. To, że niebezpieczny już mi wystarczy.
  • A co byście polecili pod kątem zobaczenia z W.? Bo mnie męczy, żebyśmy do kina poszły.
  • @Małgorzata32 , mnie się podobał, ale myślę że Tobie nie będzie. 
    Podziękowali 1E.milia
  • Byłam z 19-latka zarówno na Jokerze jak i na Bożym Ciele. Oba dobre, mądre, ciekawe i skłaniające do dyskusji.
  • jukaa powiedział(a):
    @Małgorzata32 , mnie się podobał, ale myślę że Tobie nie będzie. 
    A skąd takie podejrzenie?
  • Ja już gdzieś tu pisałam że to dziwny film Boże ciało.
  • Byłam na Bożym Ciele. Wybitny nie jest, parę ciekawych wątków, można o nim pogadać. Za zagrożenie bym to nie uznała, ale ja nie Brawario, i listę zagrożeń mam dość krótką ;) 
    Podziękowali 1jukaa
  • Małgorzata32 powiedział(a):
    jukaa powiedział(a):
    @Małgorzata32 , mnie się podobał, ale myślę że Tobie nie będzie. 
    A skąd takie podejrzenie?
    Bo z Twoich wpisów wynika, że masz dość brawarystyczny gust. Stąd logiczny wniosek, że niekoniecznie. 
    Podziękowali 1jukaa
  • @Małgorzata32- "Miłość i miłosierdzie" to dokument przeplatany fabułą ; ja mam na płycie i podzieliłam oglądanie na dwie części ; 
    nie wiem czy w kinie dałabym radę, bo jednak dużo ważnych historycznych informacji jest
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • O, Emilia zna moje myśli :) 
    Podziękowali 1E.milia
  • edytowano listopad 2019
    Brawarystyczny gust :D

Czego to się człowiek może o sobie dowiedzieć ! O to mnie zaskoczyłyście! Ja sama siebie tak nie odbieram.
  • Brawario dał Bożemu Ciału jedną trupią główkę na trzy, i nie za antychrzescijaństwo. Mnie się ogromnie podobało.
  • Mnie też i mojej nastolatce. Rola księdza bardzo pozytywna, ostatnia scena i sceny w poprawczaku  bardzo brutalne.
  • Ktoś oglądał "Niewidoczne życie sióstr Gusmao"?
  • Idziemy na "Obywatel Jones", nawet u Brava nie ma trupich czaszek.
  • I jak, bo słyszałam kiepskie opinie.
  • edytowano listopad 2019
    Dobry, smutny, trudny. Przed seansem warto sobie przypomnieć"Folwark zwierzęcy" i historię powstania ZSRR. Dobra lekcja historii i krytycznego myślenia dla młodzieży. Ja polecam.
    Podziękowali 2Marcelina Zuzapola
  • Polecam Jokera i Boże ciało.
  • Dotarĺam wreszcie do kina na "Jokera".
    Z nastolatkami  bylam. 
    Kozacki film jak to określiła  starsza córka, mi też się  podobał. 
  • Byłam na 1800 gramów. Fabuła moim zdaniem nieco nierealna, ale ciekawy, pokazujący dramat oddania dziecka do adopcji , ale i potrzebę tejże wobec opuszczonych dzieci. Do tego zasygnalizowany problem rodzica, który zamiast swoim dzieciom, poświęca się idei i pracy. Podkreślono też potrzebę rozmów między małżonkami.
    To jest taki typowo "świąteczny" film, ale ciepły, momentami wzruszający, z wartościami. Są tam takie typowe, nowoczesne wtręty, ale nienachalne. Na babskie wyjście z córką film bardzo okej.
    Podziękowali 1Zuzapola
  • Byliśmy w poniedziałek z mężem. Współczesna bajeczka, bardzo sympatyczna i z przesłaniem.
    Podziękowali 1Gosia5
  • Mąż był z W. podobało się im.
    Podziękowali 1Gosia5
  • "Wierzę w Ciebie". Piękny, wzruszający film. Byłyśmy w środę z córką (15) i obu nam się bardzo podobał.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.