Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Na co do kina?

1246720

Komentarz

• edytowano maj 2014
    @jukaa słyszałam ,że warto. 
    U nas  w tym miesiacu będzie o 17.30 i póżniej. 

Natomiast wczoraj obejrzałam ,,Niebo istnieje naprawdę''. 

Film nawet antyaborcyjny ,podobał mi się fragment jak chłopczyk spotkał w niebie siostrę o której nie wiedział ,ze umarła w brzuszku mamy.
  • Ja tam na Powstanie pójdę ,choćby wszyscy pisali, że beznadziejne ).
  • Jak mi się uda ,to pójdę w poniedziałek i się podzielę wrażeniami. Jednak już zajawka ,którą widziałam przed innym filmem ,mocno mnie wzruszyła .
  • ja jutro idę :-)
  • Byłam na Powstaniu... POLECAM
  • edytowano maj 2014

zwiastun Powstania-ja już się poryczałam
    edit:gadam z mężem i jutro MUSIMY iść!
  • Ja też dzisiaj byłam ... Mocna rzecz ,powiem . Kilka scen ciągle mam przed oczami ...

• Byliśmy...
    Poszłabym jeszcze raz, i jeszcze...
    Mam tak jak Monika73,ciągle ten film we mnie żyje.
  • A co myślicie o tym?

• Kot się liże.
  • Nie tylko kot się liże, ale mówi do osła: "Wyliżesz mnie?"
  • @Bravario-tak, oczywiście, to bardzo subtelna aluzja do seksu oralnego i nie ma nic wspólnego z tym, ze kocie mycie się i mycie innych pobratymców ma związek z więzią z zaprzyjaźnionymi członkami (upsssss) stada

• Ja nie jestem osobą naiwną.
    Po pierwsze, to rzecz nie dotyczy "pobratymców" bo osioł to członek innego gatunku aniżeli kot.
    Po drugie: w różnych częściach "Shreka" były różne aluzje sprośne aluzje nawiązujące do seksu i bezwstydu (np. Pinokio w stringach)
    Po trzecie: chcąc nie chcąc, żyjemy w takich czasach, że pewne dawniej niewinnie kojarzące się zwroty i określenia, dziś często kojarzą się z rozpustą i perwersjami seksualnymi - i część popkultury uwielbia grać na takich dwuznacznościach.
  • człowiek tez nie należy do tego samego gatunku co kot, a koty często "myją" swych ludzi, podobnie robią z zaprzyjaźnionymi psami, świnkami morskimi, żólwiami, niekiedy nawet konia w stajni, w której pomieszkują też "mywają"
    stringi na pinokiu to raczej ironia, żart

co do "trzeciego" Twego-w pełni zgoda
  • Znajoma bardzo zachwalała, szczególnie dla nastolatków:
    http://www.filmweb.pl/film/Gwiazd+naszych+wina-2014-681825
  • @Braw strasznie świntuszysz i masz sprośne myśli.Popracuj nad tym
    :P
  • No i teraz przez ten wątek nie będę mogła patrzeć na psa wylizującego sobie przyrodzenie.
  • @Brawario - Ty na prawde potrzebujesz pomocy jakiegos psychologa. Twoje zainteresowanie seksem jest mooooocno niezdrowe
  • Znajoma bardzo zachwalała, szczególnie dla nastolatków:
    http://www.filmweb.pl/film/Gwiazd+naszych+wina-2014-681825
    ----------------

Widzieliśmy film. Artystycznie może nie powala, ale ogólnie bardzo nam się podobał. Wyciska łzy i daje do myślenia
  • Wczoraj oglądaliśmy "Na skraju jutra".
    http://www.filmweb.pl/film/Na+skraju+jutra-2014-577622

Generalnie sympatyczny, dobrze poprowadzona fabuła, do oglądania w kinie ze względu na efekty. W domu będzie słabszy, zdecydowanie.
    Tom Cruise jak zwykle mnie rozczarował. Ja w ogóle nie rozumiem "fenomenu" tego aktora. Jest tak wyprany z emocji, twarz jak maska. Czy zdenerwowany, czy wściekły czy szczęśliwy - jest taki sam. Czasem jakaś słabo widoczna zmarszczka na czole albo uniesienie kącika ust. Ale to wszystko.

• Widział ktoś " Wakacje Mikolajka?"
    Mam sentyment do książek, ale filmowa zapowiedź mnie zniechęca, więc nie wiem czy warto się wybierać i to z dzieckiem na dodatek
    ;)
  • JA sie usmiałam na Mikołajku.
    Stasiowi(6lat)bardzo sie podobało
  • oriori
    edytowano październik 2014
    .
  • Na allegro nie ma? 
    Kiedyś taniutko kupiłam, ale zbyt się przywiązuję do książek, by naszą oddać. 
  • Czy widzieliście film "Bogowie" o Relidze?

• Wyjęłas mi to pytanie z klawiatury ;-)

Kto widział, warto?
  • Byliśmy na "Pinokio"- nie warto
  • edytowano październik 2014
    Byłam na Bogach - dla mnie mega fantastyczny film.Kot był Religą. W tym filmie klną na potęgę, Religa ma momenty kiedy chla jak żul , a film był fantastyczny, wciągający, bez dłużyzn.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.