Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Na co do kina?

1568101114

Komentarz

  • Ja chodziłam z 3 latka ze starsza siostra i była szczęśliwa.. za darmo wchodziła i głównie zajęta jedzeniem ale nie tylko.. 4 jak miała to już nie żałowałam na bilet dla niej nawet..rzadkie te wyjścia ale pamięta kazde
    Podziękowali 1Hope
  • w kinie najgorsze są mega - głośne reklamy 
    mój syn płakał na nich  
    Podziękowali 2Katanna AgaMaria
  • A co aktualnie polecacie dla 7 i 10-latki?
  • edytowano sierpień 2018
    A dla wrażliwej 14-latki macie jakies aktualne kinowe propozycje?
  • A "Krzysiu, gdzie jesteś?" ? Był ktoś?
  • Naprawde nic wartościowego nie ma w kinach dla 14-latki? :/
  • 303,Bitwa o Anglię.
    Warto chociażby dla końcowych faktów jakie pojawiają się na ekranie.
    Właśnie wróciłem z młodszym synem
    Podziękowali 2Basja AgaMaria
  • Dzięki @pierniki.

    To jedyne co po przejrzeniu przez nas programu stwarzało nadzieję na nie zmarnowany czas. Ale czy nie drastyczne i bez scen nieodpowiednich dla wrażliwej dziewczynki?

    Podziękowali 2aga---p AgaMaria
  • No dobrze dobrze @J2017 już przeczytałam ;)
  • @Bambidu scen drastycznych nie ma, jest strzelanie ale to nie motyw przewodni. CO do scen "łóżkowych" są okrojone i nie eksponowane. Oczu nie zakrywałem ;-)
    Podziękowali 1Bambidu
  • @pierniki , dwunastolatka chcemy wziąć. Zna temat bitwy. Będzie ok ?
  • A ten Krzysiu ok? Chyba tyle wyjdzie z wyjazdu do Warszawy. W Toruniu jakichś szczególnych atrakcji n pożegnanie lata ni ma a M mnie nie chce samej zostawiać z trójka a wyglada na to ze bym musiała se radzić  
  • @MAFJa , moja mama była na "Krzysiu..." z moimi dziećmi lat 6,7 i 9. Podobało im się, mamy w końcu nie spytałam o wrażenia, ale 9 latka poszła jeszcze raz z siostrą cioteczną (11) i wróciły zadowolone. Ja z nimi nie byłam, bo nie mogłam. Same były.
  • 303 Bitwa o Anglię a od piątku Dywizjon 303
  • byłam dziś na "Krzysiu...", polecam, bardzo mi się podobał. Dwóm 8-latkom też :)
    Podziękowali 1madzikg
  • Jukaa, a straszny? W sensie - na przyklad jak Roza albo Wolyn, ze trzeba sie zebrac w sobie najpierw i potem tez?
    Podziękowali 1AgaMaria
  • To ja z innej beczki polecę biały kieł. Trochę inna historia niż w książce ale generalnie fantastyczny. Drugi film dla dzieci na który chętnie bym poszła ponownie.
  • Tak, moje dzieci też były i bardzo się podobał.
    Podziękowali 1andora
  • Dla dzieci w jakim wieku? Dziewięciolatek i siedmiolatek dadzą radę? Zapowiedziałam, że najpierw mają przeczytac książkę
  • Moją ma 6 lat i zachwycona, ja eowniez. Był z nami 3 lat k trochę się bal ale też się wciągnął. 
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • Tylko to nie jest taki głupi strach.
  • Dzięki! Ale u nas najpierw i tak muszą ksiazke zmóc ;)
  • Byłam w piątek na Kamerdynerze. Dobry film , choć główny watek romansowy jakoś mnie nie przekonał.  

    Podziękowali 1AgaMaria
  • Najciekawsze jak dla mnie są w nim treści historyczne .
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Też mam takie wrażenie.
  • No , właśnie dochodzę do wniosku , że zrobiłam się mało romantyczna .
  • Mam ochotę na Kamerdynera. No właśnie ten epicki rozmach, widoki i historia w tle mnie pociągają.
    Podziękowali 1Monika73
  • Drogi do wolności. Niby bardzo lubię ten czas, tę epokę, ale dopiero ostatni odcinek mi się trochę spodobał, aż tak się nie zachwycam. A mąż mówi, że to dlatego, że nie jestem gimbazą.
  • W hobbicie mi te wątki nie przeszkadzają . Ani nie przeerotyzowane ani dominujące. Trochę wkurza ta cała rozbudowa fabuły ale dzięki temu trzy fajne filmy. Najbardziej to ze to wcześniejsze od trylogii jest a te orki jakieś takie bardziej do przodu. Zupełnie inne. I te jakieś czarne wątki magiczne w tych ruinach mnie wkurzały.bardziej niż ta tauriela  cała
  • Był ktoś na filmie o freddim mercurym?
    Podziękowali 2joanna_1991 Aga85
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.