Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ciekawe zajęcia pozalekcyjne

edytowano marzec 2008 w Ogólna
Mój starszy syn zapytał dziś, czy jak pójdzie do szkoły moglibyśmy zapisać go na strzelnicę. Czy Wasze dzieci strzelają po lekcjach? A może robią coś innego, równie ciekawego?

Komentarz

  • Moi chłopcy maja wiatrówkę i strzelają w ogrodzie do celów przeróżnych.
  • CERAMIKA x 3,a tam nie tylko glina i szkliwienie, ale wszystko co można robić na zajeciach plastycznych: tusz, farby wszystkie możliwe, pastele, formy przestrzenne....Dla moich córek to pasja, syn nie specjalnie zainteresowany. Za chwilę dojdzie pewnie jeszcze taniec bo mnie babki o to męczą.
  • u mnie jedna ma pianino, druga chodziła 2 lata na warsztaty plastyczne ale daliśmy jej spokój, bo miała za duży talent i nie wyrabiała się w czasie zajęć:cool:ma lat 9 rysuje jak nastolatka, jeszcze trochę i może profesjonalne lekcje a nie infantylna plastyka...

    jest też taka giętka że chodziłaby na balet, ale w szkole nie ma, a wożenie to horror, może jak sama się zawiezie to gdzieś zapiszemy...:smile:

    trzecia lubi towarzystwo więc wysyłamy ja do chrzestnej na zabawę z dziećmi chrzestnej, albo do drugiej chrzestnej na zabawy z narzeczonym...

    w szkole chórek, kółko teatralne. i kółko różańcowe:tongue:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.