Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Tajemnica szczęścia - Nabożeństwo piętnastu modlitw Św. Brygidy

245

Komentarz

  • wydaje mi się, że nie ma trudu tak wielkiego jak modlitwa

    Założyciel Dzieła Szensztackiego, o.Kentenich powiedział z kolei: "Modlitwa jest największą potęgą w Królestwie Bożym" :D Więc...
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • Pokój i dobro! Nic ostatni nie pisałam, bo ledwo wyrabiałam się z NP , czekam na propozycję daty startowej.
  • Rozumiem, że zaczynamy we wtorek...
  • 22 wypada w poniedziałek :) czy mam dopisać anulaczarnula i Małgorzata32 do listy?


  • Ja bym chciała...
    Ale decyzja trudna. Czy dam radę?
    Już i tak mam całkiem sporo tych zobowiązań modlitewnych.

    Może jeszcze nie dorosłam?
  • Ja mam ten sam dylemat. Waham się. Z jednej strony bardzo bym chciała, z drugiej trwam na Pompejańskiej i boję się czy dam radę. Patrząc z kolei ile czasu czasami tkwię przed komputerem to niemożliwym jest nie znalezienie tych 20 minut na modlitwę :\">
    Daję sobie jeszcze czas na podjęcie decyzji.
  • @Agusia to po jednej modlitwie przed otworzeniem każdego nowego wątku na wielodzietnych  :P
    z różańcem się tak nie da 

  • Może i dobra ta  metoda, przemyślę sprawę ;)
  • 22 wypada w poniedziałek :) czy mam dopisać anulaczarnula i Małgorzata32 do listy?

    Ups, spojrzałam na kalendarz tradsów - zaczyna się od niedzieli, of course :D
  • @Agusia to po jednej modlitwie przed otworzeniem każdego nowego wątku na wielodzietnych  :P z różańcem się tak nie da 
    Genialne!!! :D :D :D
  • Na razie jak dobrze widzę jest nas 4 zdecydowane i 2 niezdecydowane. Ten wątek założyłam, bo sama nie byłam zdecydowana a teraz dzięki Wam, które chcą się dopisać "nie mam wyjścia" :)


  • Ziwa dziękuje za maila. 
    mammaszimi2 podałam Ci e-maila. - nic nie dostałam

  • Coraz bardziej się nakręcam...Ale boję się,że nie dam rady.

  • @mamaszimi2 myślałam, że ja jestem jako niezdecydowana, a tu takie zaskoczenie!   :D

    Wahałam się, ale mąż wczoraj mnie zdenerwował, ze "już ja mu pokaże" i dla próby zmówiłam wczoraj te modlitwy i udało się, dzisiaj też się udało (w czasie przebierania i bawienia się z maluchami). 
    więc wchodzę na pewno! To jest tylko jedna kartka A4 z dwóch stron, to jest pikuś przy NP. 

    czytałam i nigdzie nie znalazłam, że jak się przerwie to trzeba od początku - Każdego dnia należy odmówić
    15 modlitw przez okres jednego roku.
    Czyli, że można nadrobić gdy się jednego dnia nie zdąży - tak to rozumiem.
  • w pierwszych piątkach jest mowa o kolejnych piątkach, a tu tak przez dorozumienie chyba... no ja sobie nie wyobrażam... co trzeci dzień, co siódmy i... notować w notatniku, żeby było akurat (jak z godzinami społecznymi w szkole) toż to wtedy właśnie jest handel z Bogiem i grzech przeciw Duchowi Świętemu.
  • cały swój strach oddajmy Panu i rozważajmy jaka wielka rzecz dla nas uczynił odmawiając Tajemnicę Szczęścia 
  • Podbijam, bo a nuż ktoś się jeszcze skusi ;)
  • Małgoś, zawsze warto próbować :D
  • Podbijam, kto jeszcze?

    :-t
  • Wchodzę w to!!!























































    Cóż, najwyżej odpadnę...
  • Małgosiu, to wchodzimy razem! Też byłam niezdecydowana, ale w grupie raźniej i mam nadzieję, że wspólnie wytrwamy! Poproszę o dopisanie do listy :)
  • Już tylko dwie i pół godziny do jutra... Ktoś jeszcze? :-h
  • Zaczynam za chwilę - niech no tylko uda mi się wyjść z orga ;)
  • Ja też już odmówiłam. Starszy poszedł z mężem na Różaniec a młodsi tak się zajęli, że w spokoju mogłam się pomodlić. Chwała Panu!
  • Udało się zacząć :) ale to dzięki Wam, bo oczywiście cały dzień nie miałam czasu, także jeszcze 364 dni :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.