Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Siła profesjonalnego makijażu

2»

Komentarz

  • Alexis w "Dynastii" też budziła się rano w pełnym makijażu. Ten wschodni styl to taki właśnie jeszcze z czasów "Dynastii".

    Ale dobrze zrobiony makijaż może naprawdę wiele zdziałać.
    Podziękowali 1babka4
  • Tęczówki też mozna cienieniem do powiek machnąć? ;)
  • Niestety, tylko soczewkami. Cholera, drogie są...
  • Niestety, tylko soczewkami. Cholera, drogie są...



    Soczewki, to jakaś część makijażu? Zawsze były pudry, cienie, tusze, pomadki, lakiery, korektory, ale soczewki ;)

    A podobno tam tylko o makijażu miało być, a nie o optyku :P.

  • Kolorówki często nie mają nic wspólnego z korekcją wzroku-pewno sama wiesz. Jest to raczej część szeroko rozumianego wizażu.
  • Oj-chyba nie bardzo tu o makijaż chodzi.
    Nawet myślę sobie,ze te zdjęcia łącznie z makijażem mogły być robione w fotoshopie.
    Tak jak MonikaN zauważyła na niektórych są zmienione kolory tęczówek, fryzury też moim zdaniem zrobione w kompie mogły być.

    No-fajnie ktoś sie pobawił:)

  • Nie mniej jednak ze trzy babki podobają mi sie:)
  • edytowano listopad 2012
    Ja mam starszą siostrę nie malującą się ani kiedyś, ani teraz i nie przewiduję, że kiedyś zacznie.
    Wprawdzie dzieli nas lekko ponad rok, ale wizualnie ciut więcej. No ale Ona z tych co nawet kremu żadnego nie stosują.
    Więc długotrwałe malowanie raczej nie powoduje, że cera się niszczy.
    No chyba, że ktoś używa kosmetyków " z betoniarki" i raz nałożoną tapetę pielęgnuje dokładaniem nowych warstw i zmywa to raz na tydzień.

    ed.
    Zresztą uważam, jak IrenaB, że dobrze zrobiony makijaż może zdziałać cuda :)
  • @Fabulosita masz taki awatar, że kombinowałam za co Cię zbanowali. Normalnie weszłam w historię komentarzy i wychodziło, że za makijaż.  :D


  • Tyż w temacie :)
  • edytowano listopad 2012
    @hipolit - na fb wrzuciłam ten rysunek, tak mnie się spodobał. :D
    Ten z fotoszopem ocz. :)
  • Mam gdzieś w czeluściach mojego panieńskiego pokoju książkę nt. makijażu. I tam na samym końcu są metamorfozy. Jako że książka była wydana w latach 90-tych, to część trąci nieco myszką, ale mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że kobietki wyglądają lepiej po. Postarałabym się zeskanować, bo kilka z kobietek przywróciło mi wiarę w cuda, takie bardziej przyziemne :)
    A skoro już jestem w takim frywolnym temacie...
    http://www.pokochajswojewlosy.pl/porady-jagi-hupalo/porada/1
    Kiedyś to były duże zdjęcia, ale widać przestraszyli się efektu. Dalej widać, że nie jest cudnie, klikajcie w strzałeczkę, to zobaczycie wszystkie sześć pań.
  • Do ślubu cywilnego chciałam pięknie wyglądać. Poszłam do kosmetyczki i tak mnie pod neonówką wymalowała że wyglądałam jak, delikatnie powiedząc, kobieta o lekkich obyczajów... Wstyd! Zauważyłam to dopiero na zdjęciach! :-S
    Także do kościelnego, 3 tygodnie później, poszłam bez makijażu, i mimo tego, pięknie wyglądałam :-\"

  • edytowano styczeń 2021
    Moja jest miękka,rozprowadza dobrze.
  • To chyba nie od koloru tylko od firmy zależy? Nie wiem, widzialam taką  z Mary Kay, byla czarna i dość miękka chyba, nie mam porównania 
  • Elunia powiedział(a):
    Czy ta gąbeczka-blender do nakładania podkładu ma różną twardość w zależności od koloru?
    Nie umiem nic znaleźć na ten temat w necie. Miałam czarną, gdzieś zgubiłam i była taka dosyć twarda. Teraz kupiłam fioletową i miękka jest bardzo.
    Nie da się tego podotykać, bo sprzedają w takich pudełka przezroczysto-plastikowych.

    może tu:
    lub tu:
    znajdziesz odpowiedź?
    ale raczej twardość nie zależy od koloru, tylko różne firmy robią różne


  • to ta sama osoba na obu filmach :)
  • Ta sama.
    Podziękowali 1Joannna
  • Jadwiga powiedział(a):
    He, he, jedna z moich znajomych mawia, że rano potrzebuje pół godziny, by "sobie namalować urodę". 
    Moja szwagierka potrzebuje rano 2 godzin, by się umalować #:-S Wytrwała jest, trzeba jej przyznać. Potrafiła wstać o 4 rano, by się umalować na 6 do pracy . :-O  Ale gdy siądzie obok swojej siostry, starszej o 20 lat - wyglądają, jak równolatki. :-S


    To już chyba jest charakteryzacja, a nie makijaż  :D Mój makijaż zajmuje mi trzy minuty i w sumie nie wiem, czy to dlatego, że jestem taka piękna, czy po prostu po czterdziestce można już spokojnie mieć większość rzeczy w dupie  :D
    Podziękowali 2Izka babka4
  • Jadwiga powiedział(a):
    He, he, jedna z moich znajomych mawia, że rano potrzebuje pół godziny, by "sobie namalować urodę". 
    Moja szwagierka potrzebuje rano 2 godzin, by się umalować #:-S Wytrwała jest, trzeba jej przyznać. Potrafiła wstać o 4 rano, by się umalować na 6 do pracy . :-O  Ale gdy siądzie obok swojej siostry, starszej o 20 lat - wyglądają, jak równolatki. :-S


    To już chyba jest charakteryzacja, a nie makijaż  :D Mój makijaż zajmuje mi trzy minuty i w sumie nie wiem, czy to dlatego, że jestem taka piękna, czy po prostu po czterdziestce można już spokojnie mieć większość rzeczy w dupie  :D
  • Nie znalazłam innego wątku, więc zapytam tu.
    Jakie polecacie trwałe lakiery winylowe do użycia w domu?
    Ostatnio byłam u kosmetyczki i faktycznie winylowe dłużej trzymaja się.
  • @hipolit , może Ty orientujesz się w lakierach winylowych
  • blaekie powiedział(a):
    @hipolit , może Ty orientujesz się w lakierach winylowych
    Ja wciąż wierna hybrydzie ;) 
    Podziękowali 1blaekie
  • No dobra, to może coś wyguglam
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.