Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Raginis ma córerczkę!!!

edytowano kwiecień 2008 w Ogólna
Raginisowi urodziła się w piątek córeczka Urszulka...

Witamy ja i życzymy dużooooooooooo zdrowia...:cheer::cheer::cheer:

Komentarz

  • Gratulacje!!!!:flowers:
  • Gratulując z całego serca Raginisowi, chciałbym przekazać Wam także inną radosną wiadomość. Naszym zacnym forumowiczom Natalii i Filipowi przyszły trzy dni temu na świat bliźniaki - Michalina i Stanisław. :bigsmile:

    image
  • :rainbow::rainbow::rainbow:
    :flowers::flowers::flowers:
    Gratulacje Kochani!!!
  • Trzymajcie się cieplutko! Gratulacje dla rodziców:rainbow:
  • Gratulacje ogromne dla dzielnych rodzicow!!!!:flowers::flowers::flowers:
  • Gratulacje dla rodziców Michaliny i Stanisława! :flowers:
    Bliżniaki zawsze robią na mnie wrażenie!
  • :cheer:gratulacje!
    :flowers::flowers::flowers:
  • :rolling::rolling::rolling::rolling::rolling:
    :cheer::cheer::cheer::cheer::cheer:
  • Witajcie Maluszki!
    :heartbounce::flowers::heartbounce::flowers::heartbounce::flowers:
    Rodzicom serdeczne gratulacje i dużo sił!
  • Tomek Ty światowy a nie wiesz że córeczka to pierwsza w domu a kolejna to już córereczka...:wink::bigsmile:
  • Przecież nie może być Staś w różowym kocyku :bigsmile:
  • Toż to nie kocyki, ale ręczniki szpitalne, w które owinęli je tuż po narodzeniu. Na zdjęciu dzieci mają kilka minut. Staś w niebieskim, Michasia w różowym, ale to przez przypadek.
  • Natalio, wybacz ciekawość, ale czy Franek i Zosia to też bliżniaki? (Sądząc po roku urodzenia)
  • Małgorzato, oczywiście :bigsmile:
  • Jestem pełna podziwu! To niesamowite! I nieprawdopodobne! Zważywszy, że ciąże bliźniacze zdarzają się statystycznie raz na 80 porodów...
    Jak Wy to robicie? Ja sama mam brata bliźniaka. I jestem pełna podziwu dla Pana Boga za ten fenomen. Bo wiem, że wieź między bliźniętami istnieje rzeczywiście. Pomimo różnicy płci, oddalenia, są zdarzenia, które wciąz mnie zadziwiają, a które można nazwać telepatią...
    No ale chyba zbyt odbiegam od tematu...

    OGROMNE GRATULACJE!
  • Po cichu chyba nawet zazdroszczę:shamed:
  • :smile:

    Szczerze mówiąc nie mamy pojęcia, czemu bliźniaki tak nas lubią. W rodzinie nigdzie nie ma.

    Ta druga para była dla nas ogromnym szokiem, znacznie większym, niż pierwsza.
  • No właśnie nie. Może faktycznie powinniśmy...:cool:
  • [cite] Natalia:[/cite]:smile:

    Ta druga para była dla nas ogromnym szokiem, znacznie większym, niż pierwsza.

    Natalia, no co Ty?
    Powinniście się przyzwyczaić....:bigsmile:
  • gratuluje serdecznie
  • Wielkie gratulacje:clap:
  • Wielkie gratulacje:
  • Raginisie, Natalio i Filipie, bardzo serdecznie gratuluję i życzę dużo sił! :rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow:
  • [cite] Natalia:[/cite]:smile: Szczerze mówiąc nie mamy pojęcia, czemu bliźniaki tak nas lubią. W rodzinie nigdzie nie ma.
    Wyraźnie Twoim jajnikom zdarza się produkować jajeczka jednocześnie zamiast na przemian jak to zwykle bywa.
    [cite] Natalia:[/cite]:smile: Ta druga para była dla nas ogromnym szokiem, znacznie większym, niż pierwsza.
    Ja też pewnie bym była w większym szoku na Waszym miejscu.
  • [cite] Sykreczka:[/cite]
    [cite] Natalia:[/cite]:smile: Szczerze mówiąc nie mamy pojęcia, czemu bliźniaki tak nas lubią. W rodzinie nigdzie nie ma.
    Wyraźnie Twoim jajnikom zdarza się produkować jajeczka jednocześnie zamiast na przemian jak to zwykle bywa.

    Wiem, wiem.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.