Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

"Powieś swego posła"

edytowano kwiecień 2008 w Ogólna
Konto skasowane na prośbę użytkownika.

Komentarz

  • Ale za co?
  • Zdrayców się wiesza. To stary a chwalebny obyczay oyców naszych.
  • To stary a chwalebny obyczay oyców naszych.
    Co kraj to obyczaj, a co ONI temu winni że obyczajów naszych nie znają...?
  • Zna, nie zna, dyndanie to nic trudnego - każdy potrafi.
  • Jakoś nie przepadam szczególnie za NOP-em. Dużo bardziej odpowiada mi eurosceptycyzm w wykonaniu Prawicy Rzeczypospolitej. Tyle tylko, że Prawica Rzeczypospolitej nie istnieje poza blogiem Marka Jurka i w takiej sytuacji NOP-owcy przejmują inicjatywę. A szkoda.
  • No poziom godny wielodzietnych ...
    BRAWO!!!

    A adminowi to ...lotto...
  • Argento, dostajesz pierwsze ostrzeżenie za trollowanie.

    Dla Twojej wiadomości, po trzecim ostrzeżeniu dostaniesz bana.
  • Wiesz Maciek ja Ciebie nie rozumiem...

    Kasujesz wpisy ludzi całkiem sensowne...a pozostawiasz to co obraża...
    Zastanów się i nie strasz bo już wiele osób odeszło poprzez poziom dyskusji do których dopuszczasz...

    A takie wpisy jak świadczą o nas wielodzietnych...

    I kogo nazywasz trollem???
  • [cite] argento1967:[/cite]I kogo nazywasz trollem???
    Ciebie. Na swoim forum rozpływasz się w życzliwości, a tu przychodzisz smrodzić. Nie potrzeba tu Kłapouchego na etacie. Nie podoba Ci się to forum i ludzie, którzy je tworzą - nikt Cię tu nie trzyma. A swoje szantaże i manipulacje zachowaj na inną okazję, bo mogą co najwyżej wzbudzić uśmiech politowania.
  • To forum i tamto forum są moje...

    A skąd wiesz jak tam piszę skoro twierdzisz że nie masz dostępu...

    I dziękuję za naukę...
  • Nic mi do tego, Argento, że na forum Joli robisz za speca od powitań, komplementów i robienia miłego klimatu. Każdy ma prawo wyrażać radość z towarzystwa ludzi, z którymi się dobrze czuje. Ale nie będę dłużej tolerował Twoich zachowań na naszym forum, które niemal wyłącznie ograniczają się kopania innych osób po kostkach. Nie lubisz nas, mamy dla Ciebie za niski poziom - nie męcz się z nami dłużej.
  • Maćku przesadzasz...

    Nigdy nikogo nie zaczepiłem pierwszy...

    Moje wpisy były reakcją na chamstwo innych...

    Poczytaj a się przekonasz...

    Jakoś wpisy pana T. Ci nie przeszkadzają...

    Ale wolny kraj i tak też może być...

    Ty to forum uważasz za swoje a nie nasze i ok...
    Pozdrawiam...
  • Rozumiem. A czym się wyłączamy ze wspólnoty duchowej z Tobą?
  • Mam wrażenie, że ten wątek (jak i parę innych) przekształca się w wątek pod tytułem "Zrób krzywdę swojemu adminowi". :wink: :bigsmile:
  • Wiesz Łukaszu, nad adminie ciąży wielka wina złamania monopolu wśród forów dla wielodzietnych, dlatego powinien podlegać najwyższemu wymiarowi kary bez prawa apelacji :cool:
  • Hmm... błogosławiona wina :cool:
  • Jak donosi portal www.wroblenadachu.pl drukuje się plakat pt. Powieś swojego admina Drukarnia w Białymstoku
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.