Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

kobiety po 3 cesarkach i wiecej...

1272829303133»

Komentarz

  • Dziękuję  <3 Póki co głeboka Radość miesza się z przerażeniem
  • @weronika85 dużo spokoju i radości na ten piękny czas oczekiwania, wspaniałe wieści <3 rozumiem też przerażenie, ale masz na pewno mocne wsparcie i na forum też takie się znajdzie, w razie potrzeby pisz śmiało, będziemy intensywnie zanosić prośby do nieba :* 
  • Pytanie mam. Czy zdarzyło się wam mieć długotrwałe plamienia w 1 trymestrze ciąży? Zwłaszcza w ciążach po cc. Praktycznie od miesiąca czyli od wyniku testu...na usg niby ok, mam duphaston ale za tydzień kontrola czy serduszko bije...dochodzą wyrzuty sumienia że się nie oszczędzam ale nie mam pomocy przy dzieciach plus gospodarka :( 
  • edytowano lipiec 2022
    @weronika85 Ja w pierwszych dwóch ciążach plamienia pezez ok 2 dni raz w miesiącu w pierwszym trymestrze. W trzeciej ciąży (pierwsza zakończona cc) plamienia niemalże przez cały pierwszy trymestr. Pracowałam zawodowo, w domu roczniak i dwulatek, ale czułam się bardzo dobrze, wyniki w normie, nic nie brałam poza pyłkiem pszczelim. Wszystkie ciąże zakończone szczęśliwie. Dzieci zdrowe :)
  • Moja koleżanka krwawiła do końca 1 trymestru. Było dużo stresu, ale dziecko szczęśliwie przyszło na świat. 
  • Śpieszę donieść, że niedawno kończyliśmy 1 trymestr :) Bóg zapłać za każdą modlitwę i proszę o jeszcze w naszej intencji. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.