Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Duża rodzina w małym mieszkaniu-pomysły

1235»

Komentarz


  • więc muszą być odblokowane na czas ciąży, a potem w sumie można je zastawić - no masz rację o tym nie pomyślałam :) i spokojnie wtedy łóżeczko dla starszej się zmieści :)
    wtedy to nawet jeszcze trójkę dzieci + niemowlaczka tam wciśniecie, choć oczywiście życzę, żebyście wcześniej wykończyli tę górę :)
  • teraz dopiero zauważyłam pytanie o drzwi
    drzwi jeszcze nie ma :) więc mogą się otwierać w dowolną stronę,
    w ogóle to marzyło mi się bez drzwi no ale to trzebaby mieć prywatną łazienkę przy sypialni
    a teraz chodzą mi po głowie przesuwane, więc to jeszcze do ustalenia

    długość ściany ceglanej to 2,40 od drzwi do okna
    90 cm na drzwi
    i zostaje jakieś 70 cm od drzwi do łazienki

    Joanna dziękuję :) jednak proste pomysły to najpóźniej do głowy przychodzą :)
    a jak widzisz ustawienie materaca? wzdłuż ściany z oknem? czy jakoś inaczej?
  • My mamy łóżeczko we wnęce za kominem, choć niby łóżeczko Kajtka, śpi tam Mikołaj. Nasza wnęka jest krótsza, niestety nie ma możliwości wepchnięcia w nią wezgłowia łózka, też mamy szerokie na 160cm. to fajna wielkość, nawet dla grubasów. Kajtek spi ze mną, bo w nocy tylko mu dystrybutory zmieniam prawy na lewy i odwrotnie ;) 
    Drzwi do łazienki zdecydowanie lubimy mieć. 
  • Wszystko zależy od pozostałych mebli i wielkości pokoju. U mnie syn śpi na narożniku, jedna córka na sofie, a druga na rozkładanym fotelu.
  • U mnie kiedyś córka spala na rozkładanej sofie ale narzekała, że woli łóżko. Sofa nie zawsze była składana i zagracala pokój.
  • wszystko ersatz, dopiero przeprowadzka pomaga
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.