Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

W Krakowie trwa akcja "Czyste szyby"

edytowano kwiecień 2008 w Ogólna
agglasspolish1jpgsqn7.jpg

Policja poszukuje młodego mężczyzny, który w Krakowie dwukrotnie ugodził nożem 31-letniego kierowcę tylko dlatego, że ten nie chciał, by chłopak umył szybę w jego samochodzie.

Jak poinformował dziś rzecznik małopolskiej policji Dariusz Nowak, ranny w stanie ciężkim trafił do szpitala. - Mężczyzna przeszedł operację, jego stan jest stabilny, nie zagrażający życiu - powiedziała rzeczniczka Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie Anna Niedźwiedzka. Do zdarzenia doszło w niedzielę ok. 18, w rejonie Ronda Matecznego w Krakowie. Do samochodu, który zatrzymał się na czerwonym świetle, podszedł chłopak myjący szyby. Bez pytania przystąpił do pracy i nie reagował na uwagi kierowcy, by tego nie robił.

- Kiedy kierowca wysiadł z samochodu i podszedł do chłopaka, ten niespodziewanie wyciągnął nóż i dwukrotnie uderzył mężczyznę w okolicę brzucha - relacjonuje Nowak. W Komendzie Miejskiej Policji w Krakowie powołano zespół, który ma za zadanie schwytanie napastnika.


GazWyb

Komentarz

  • Niezła akcja! Jak w filmie kryminalnym:cry:
  • Ja na takich mam inny sposób, nie wysiadam, tylko obsikuję płynem do wycieraczek. Zwykle rezygnują, choć sposób niezbyt oszczędny:bigsmile:

    Trzeba jednak przyznać, że w jednym miejscu myją dobrym płynem i mam ochotę za to płacić. Tych nie obsikuję.
  • [cite] Tomasz i Ewa:[/cite]Teraz juz cala Polska wie, ze za nieplacenie za uslugi, w Krakowie grozi smierc lub kalectwo. Jak ktos sie wybiera, niech za wczasu przygotuje sobie rulonik dwuzlotowek.

    T
    Wredne oszczerstwo i isynuacje. Mnie jeszcze nikt w Krakowie nie napastowal za to we Wroclawiu masakra.

    Nie wiem dlaczego ale wydaje mi sie ze mycie szyb przyciaga osoby znane policji.
  • Myślę, ze najbezpieczniejszy jest i tak Posen, tzn. Poznań.
    Jak to powiedział jeden z przyszłych szeryfów na dzikim zachodzie "Szeryfem będę ja gdyż najlepiej znam prawo. Całe życie spędziłem na łamaniu jego. ;)
  • A jakiej pasty używają we Wrocku, ze tak porządnie potrafią napastować?
    nie wiem dokładnie ale wygląda na jakies świnstwo z Amweya...
  • [cite] Tomasz i Ewa:[/cite]Nie dam temu wiary, przecież prezydent Grobelny by do tego nie dopuścił. To przecież taki prawy i uczciwy obywatel.

    T
    Tak powiedział. Gdzie mają miejsce fakty wiara niepotrzebna.
  • [cite] Tomasz i Ewa:[/cite]"I ty Brutusie przeciwko mnie?"

    T:bigsmile:
    "Widzisz Herkulesie ludzie robia różne dziwne rzeczy."
  • Kolego Tomaszu,

    Czy możesz zwerbalizować swój stosunek do Poznania i jego mieszkańców?

    Hint: jestem z Poznania.
  • Hint: jestem z Poznania.
    Janek?
  • Jedzie Malczewski Skarbek Ignacy,
    Z nim krakowiacy i poznaniacy
    Jadą zdobywać miasto plugawe,
    Zdezinsektować wszawą Warszawę.
    Dziesięć tysięcy jedzie w komendzie,
    Jakoś to będzie, jakoś to będzie...


    Ale się nie udało :cool:
  • [cite] Tomasz i Ewa:[/cite]

    Pozdrawiam wszystkich Poznaniakow i Poznaniaczki bardzo serdecznie. Zwlaszcza Sokrata.

    T:bigsmile:

    jest nas tu kilka:wink:
  • łeee, tej!
    :bigsmile:
  • Na marginesie - może Poznanianki i Poznaniacy by się kiedyś spotkali... ? :)

    Tej...
  • "Poznań - miasto seksu i biznesu"

    To lubuska prawda ludowa:shamed:
  • [cite] Kinga:[/cite]
    To lubuska prawda ludowa:shamed:
    czemu lubuska?
  • Bo na Ziemi Lubuskiej powstała i oddaje tamtejszy pogląd na sprawę Poznania.
  • tak źle nie jest - tutejszy pogląd na sprawę Poznania: 'Koziołki Matołki' :tooth:
  • Cóż zrobić... dziękujemy i przyjmujemy z pokorą. Ponoć jest tak, że gdy człowiek nie ma co robić, to obgaduje sąsiadów ;) (na forum ;))

    A zmieniając temat:

    Informuję, że gdyby ktoś chciał w Poznaniu mieć umyte szyby - powinien przejechać się ulicą Lechicką w kierunku Ronda Obornickiego. Chociaż nie słyszałem o takich ekstremalnych atrakcjach, jak w Krakowie...
  • [cite] Kinga:[/cite]Bo na Ziemi Lubuskiej powstała i oddaje tamtejszy pogląd na sprawę Poznania.

    Kingo - moja koleżanka, pochodząca z Ziemi Lubuskiej - powtarza za swoimi rodzicami, że są to "Ziemie *niepotrzebnie* Odzyskane" :P
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.