Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Koty u wielodzietnych

1282930313234»

Komentarz

• edytowano listopad 2019
    Tak jak Agnieszka napisała, mam umowę z zaznaczeniem ze jest niehodowlany i do kastracji. Hodowla FPL. Jeśli chciałabym nie kastrować i sprzedawać to tylko jako pseudohodowla, rodowodów bym nie dostała, także tego.

ed. Tak samo miałam z pierwszym kociakiem. My kastrowalismy. Hodowla PZF
    Tylko kotkę miałam wysterelizowana, ale to dlatego ze już miała 9 miesięcy. Tak to pani mówiła, ze maluchy sprzedaje z adnotacja w umówie o konieczności sterylizacji/kastracji.
  • edytowano grudzień 2019
    To i ja się chwalę naszym Feliksem. Niezwykle poważny kot. Skradł serca wszystkich domowników. Rozważamy jakieś towarzystwo dla niego. Feliks -znajda okazał się ok 1,5 rocznym kocurem. Jest leniwy i bardzo niezależny. Waży juz prawie 5 kg i ciągle sępi o jedzenie. Niby miał być kotem domowym, ale głośno domaga się wyjścia. Wypuszczamy go kilka razy w ciagu dnia.
  • Ooo jaki fajny!  Feluś, sęp tam twardo, pańcia na pewno coś dobrego podrzuci ;)
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • Ale fajny poważny Feliks! I duży! :) nasza skoczna kicia z ADHD 1,5 kg wazy <span>:smiley:</span>
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • Żyją jak pies z kotem 
    Podziękowali 1katarzynamarta2
  • @nowa całkiem zgrany duet :) A ten kotek taki bardziej biszkoptowy niż rudy?
  • rudy piękny dziki szybki jak błyskawica o ostrych zębach jak gwoździe rudzielec uścisk w szczękach też ma trenował na moim ręku , jak ćwiknął przez bluzę i kurtkę poczułam....ale mam nauczkę bierzemy zawsze od niego posiłek co mi przytaszczy 
  • Nasz 4,5 miesięczny kociak
  • Kociara, co powiesz na to...? https://wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/Kot-udusil-niemowle.-Zwierze-wskoczylo-do-dzieciecego-wozka Jak dla mnie bzdura. Kot nie kladlby się na głowie, tylko w przytulnym zagłębieniu obok. Zresztą  9- mięs dziecko jest na tyle duże, że walcząc o oddech zrzuciłby kota z siebie.
    Albo zabieg okoliczności, bo wystąpiła śmierć łóżeczkowa, albo kolejna ,,mama Madzi ".

• Bzdura.
    Sadze,ze powinna byc sekcja zwlok dziecka i jeśli wyniki przedstawią np czasteczki sierści w płucach to bym moze uwierzyła 
    O tym samym co i Ty @Ojejuju pomyślalam-śmierć łożeczkowa lub dzieciobojstwo.

Podziękowali 1Nika76
  • Jest zarządzona sekcja.
    Biedne maleństwo.

Niestety może być tak, że teraz w tej miejscowości i w sąsiednich, ludzie będą masowo zabijać koty... Także cudze, jak zobaczą na ulicy ...
  • Może dziecko się źle czuło i kot wskoczył, nasze koty, kiedy ktoś płacze mocno zaraz się pcha do tej osoby. No i jak ktoś chory, ale to pewnie przez gorączkę, ciepełko bije od gorączkującego
  • Kot udusił.... taaaaa
  • Wiem, że zaraz będzie, że Sutrtyk nie teges i takie tam, ale znajoma pokazała zdjęcia na fejsie ze spotkania z prezydentem. Spotkanie dotyczyło inicjatywy obywatelskiej, a wyglądało tak:

Obraz moe zawiera 3 osoby ludzie siedz tabela i w budynku
    Podziękowali 1kociara
  • Kotek to Wrocek, podobno dworcowa znajda. Mieszka w ratuszu.

Obraz moe zawiera kot

• Kotek Wrocek to ofiara emigracji. Państwo go na dworcu zostawili, jak się okazało, że nie mogą /nie stać ich przewieźć zagranicę.
    I prezydent go przygarnął
  • We Wro.się mówi, że to była ustawka, ale i tak fajnie :)

A tu patrzaj kociara nasza księżniczka Lolisia Strachliwa

Obraz moe zawiera kot drzewo i na zewntrz

Podziękowali 1kociara
  • Ustawka mówisz? A to numer no.
    Lolisia wyglada kwitnąco  <3
  • Lolisia chyba zadowolona, tylko pani czasami uszy smaruje, oczy kropi i Loliś się obraża :)
  • Tuńczyka Lolisiowi i nie bedzie obrażania.
    Koje się nie obrażają tylko 2 szt  drą płaszcze strasznie głośno i się wykłócają
    Podziękowali 1Elunia
  • W innym mieście jest czarny kot, nie pamiętam, też z biura go przygraneli chyba i tak sobie u nich mieszka i je i ostatnio musieli wielki plakat wywiesić przed, aby obrońcy, zwolennicy i inni zbawiciele zwierząt im go nie zabrali co się już zdarzało  :)
    Podziękowali 1Elunia
  • Chyba w Szczecinie o ile pamietam.
    Co do Sutryka to kot jest chyba jego jedynym plusem  :D
  • To o Piaseczno chodziło

• Piękne to !!!!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.