Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

kostium kąpielowy

2456

Komentarz

  • edytowano kwiecień 2013
    @Dorota. Patrzcie ją, taka zgorszona i powiela ;)
  • Gdyby burkini miało płetwy do kompletu to by wyglądało naturalnie. :D
  • Burkini - szok :) i nieładne. Jeśli już ktoś nie czuje się komfortowo w zwykłym kostiumie, to na pewno bardziej wdzięczne byłoby coś takiego, jak w latach dwudziestych się nosiło, by jeździć "do wód" :)
  • Burkini - szok :) i nieładne. Jeśli już ktoś nie czuje się komfortowo w zwykłym kostiumie, to na pewno bardziej wdzięczne byłoby coś takiego, jak w latach dwudziestych się nosiło, by jeździć "do wód" :)
    Wrzuć fotę, bo nie wiem.. :-)
  • Ech, Google wyszukuje mi takie źródła: http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/2029020,96856,12207840.html ( ^:)^

     albo takie:

    http://www.polityka.pl/galerie/1526257,3,galeria-krotka-historia-kostiumu-kapielowego.read
     

    Ale przed oczami mam fotografie znad Bałtyku sprzed wojny.
  • edytowano kwiecień 2013
    Jakie te foto - modelki mają kształty krąglutkie! :-)
  • Jakie te foto - modelki mają kształty krąglutkie!

    Właśnie, pozowały przeciętne, czyli takie, jakie można spotkać na ulicach. A nie wyselekcjonowane anorektyczki lub 12-latki, no i photoshopa nie znano.
  • Jak na to popatrzyłam
    image
    to miałam wrażenie, że te panie z połowu ryb wróciły ;)

    O, i takie jeszcze znalazłam:
    image

    image
  • A koń co w nosidle?? :D
    Do różnych wątków pasuje :D
  • edytowano kwiecień 2013
    a jak już temat jest to ma ktoś strój dla ciężarnej pożyczyć?
    Ja chyba mam - muszę w szafce poszukać.



  • Ten pan goły i panie zakwefione to taka perwersja...ale one usprawiedliwione, bo na niego nie paczą...
  • Czy któraś z Was chciałaby strój Panache Riviera? Leży mi w szafie już któryś rok. Źle się czuje w takich strojach. Rozmiar 65 G - ale duży. Zresztą sprawdzę. Nie wyszłam w nim ani razu.
  • edytowano maj 2013
    image

    Ten, Brawario nie patrz.
  • Ale jaki masz rozmiar groszku? Wysłać Ci, czy nie?
  • Konik wymiata :P
  • kurna, wy tu się konikami nie zajmujcie tylko koleżance pomóżcie w poszukiwaniach  [-X
  • a jak już temat jest to ma ktoś strój dla ciężarnej pożyczyć?
    Ja chyba mam - muszę w szafce poszukać.



    @Bea@ mam. Tylko nie wiem jak Ty rozmiarowo?
    No i on nie jest jakiś super hiper markowy ;)
  • manna - nie wiem. czy duże. Chyba raczej typowe g.
  • a mam pytanie do Brawaria.

    na kryty basen można chodzić czy nie?
    bo tam to samo co na plaży a nawet gorzej
  • Acha, te panie na zdjęciu z panem, to myślałam, że płetwonurkowie są - a propos stroju...
  • Bo najnowszych trendów nie śledzisz ;)
  • edytowano kwiecień 2013
    Ja pływam w leginsach do pół uda i lajkrowym grubym podkoszulku bez rękawów. I jeszcze w staniku i majtkach pod spodem. Jak nie mam co innego a jest okazja popływać to w jeansach i normalnie tym co jestem ubrana czyli t- shirt. Gorzej jak trzeba wracać samochodem, bo na rowerze to się wyschnie, za to siedzenia samochodowe przeciekają niestety wodą z rzeki albo jeziora i zostawiają taki mulisty smród.
  • O mamuniu, a czemu tak?
  • edytowano kwiecień 2013
    a mam pytanie do Brawaria.

    na kryty basen można chodzić czy nie?
    bo tam to samo co na plaży a nawet gorzej
    Kiedyś moje dziecko zostało staranowane przez stado CAŁKOWICIE GOŁYCH wstrętnych, starych babsztyli pod prysznicami. Jeszcze złośliwych na dodatek.
  • O mamuniu, a czemu tak?
    Bo jestem gruba. Po za tym żle się czuję w zwykłym stroju.
  • edytowano kwiecień 2013
    Dobrze dobrany kostium i nic nie widać, nic się nie odznacza. W moim tankini są jakieś wkladeczki gdzie biust i jest ok jak jest mokry. Gdyby mi się udało kupić króciutkie leginsy do niego to byłoby super. :-D
  • pRowincjuszka, ja miałam straszliwy problem ze strojem bo ciałka mam nadto. Tanki i naprawdę jest super. I biust trzyma i schnie błyskawicznie.

  • Nie łazić na plażę. W ogóle nie łazić bez potrzeby. Siedzieć w domu i odrabiać lekcje. A przeloty i podloty ptaków (nieskromne) obserwować przez okno :D ;) B-)
  • Dobrze dobrany kostium kosztuje....A tak poszłam sobie do lumpeksu.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.