Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

kostium kąpielowy

1235

Komentarz

  • Podobaja mi sie tankini:))) U nas babeczki na basenie takie nosza - tez sobie chyba kupie. Co do przebieralni - u nas jakos nie ma zwyczaju paradowania na golasa - kabiny natryskowe maja drzwi, a do przebierania sie tez sa zamykane kabinki. Ja z moim synem chodze na basen w okreslone dni, kiedy sa 'godziny dla dzieci'. Marek idzie ze mna do przebieralni, bo jeszcze za maly jest, zeby sobie sam poradzil - na naszym basenie zreszta jest okreslona cezura wiekowa w regulaminie - 8 lat. Dla pan, ktore nie zycza sobie obecnosci dzieci w przebieralni jest oddzielna czesc 'Tylko dla Pan', wiec problem nie istnieje. Chyba tylko raz z Markiem trafilismy na jakies baaardzo wyluzowane kobietki, ktore w czesci ogolnej prezentowaly swe wdzieki i syn byl tym bardzo zdumiony  - 'Mamo, a dlaczego te panie nie poszly do kabinki?':D
  • edytowano maj 2013
    Małgorzata podziw. Ja jakoś brzucha dużego nie lubię na plaży wystawiać w bikini. mam wrażenie, że mi się majtasy zwijają. Wolę jednoczęściowy.
    Do pływania basenowego też jednoczęściowy. Pozostałe opcje tylko bikini.
    Też mam ten problem, choć w ciąży nie jestem od 7 lat. Jednak tą wielodzietność po brzuchu widać. Dlatego na sobie wolę wersje jednoczęściowe, choć wcale nie oburzam się na szczupłe kobiety w bikini. Jeśli im tak wygodnie. W tej chwili w trosce o poczucie estetyki innych osób muszę korzystać z krótkich leginsów i grubej koszulki.
    Od pewnego czasu staram się zrozumieć i Brawaria i Hipolita ale nie wychodzi mi to.
  • Podobaja mi sie tankini:))) U nas babeczki na basenie takie nosza - tez sobie chyba kupie. Co do przebieralni - u nas jakos nie ma zwyczaju paradowania na golasa - kabiny natryskowe maja drzwi, a do przebierania sie tez sa zamykane kabinki. Ja z moim synem chodze na basen w okreslone dni, kiedy sa 'godziny dla dzieci'. Marek idzie ze mna do przebieralni, bo jeszcze za maly jest, zeby sobie sam poradzil - na naszym basenie zreszta jest okreslona cezura wiekowa w regulaminie - 8 lat. Dla pan, ktore nie zycza sobie obecnosci dzieci w przebieralni jest oddzielna czesc 'Tylko dla Pan', wiec problem nie istnieje. Chyba tylko raz z Markiem trafilismy na jakies baaardzo wyluzowane kobietki, ktore w czesci ogolnej prezentowaly swe wdzieki i syn byl tym bardzo zdumiony  - 'Mamo, a dlaczego te panie nie poszly do kabinki?':D
    gdzie jest taki basen?
    bo w Warszawie to ze świecą szukać... :(
  • edytowano maj 2013
    @Joanna, mnie toto jak pidżamka randkowa wygląda..
    ale które? bo ja podałam link do sklepu, gdzie jest bardzo dużo różnych rzeczy
    stroje jednoczęściowe np wg mnie fajne, bo ze spódniczką
    tuniki , sukienki itp.

    nie mówię, że wszystko godne polecenia, ja tam się nie lubię odkrywać niestosownie i nie pochwalam

    Z drugiej strony, jak ktoś ma mały biust to i w kostiumie z dekoltem inaczej wygląda niż kobieta o obfitszych kształtach, nie każdemu wszystko pasuje i przystoi po prostu


  • Będė złośliwa

    No rzeczywiście fajne
    Jak podniosę ręce na plaży, albo się schylė , albo cokolwiek zrobię
    To mi wszystkie fałdy się skupią miëdzy tymi majtkami , a koszulką
    Bardzo praktyczne :D :ar!
    Ale przecież Ty jesteś zwolenniczką kostiumu dwuczęściowego - tak?

    W takim kostiumie fałdy są na wierzchu (jeśli oczywiście ktoś ma) cały czas, nie tylko przy podniesionych rękach czy podczas schylania, no to już chyba tankini praktyczniejsze, bo podczas spoczynku przynajmniej maskuje to i owo...

  • Ja z kolei lubię jednoczęściowy + pareo (im większe tym lepiej)

    nie cierpię się opalać
    ale lubię morze, za jego szum, bezkres, bryzę, muszle, kamienie i piach oraz za to że nad morzem nie ma komarów :D


  • O, to prawie możemy jeść z jednej miski :D Od dzieciństwa nie byłam na plaży po to, by leżeć plaskiem/pluskać się. Przychodzę tam tylko w celach konkretnych, kostium jest mi zbędny, mam więc do oddania (jeśli znajdę ;) )
  • @Katia - jaki rozmiar? ;-)
  • Ok.44-46, ale pamiętam, że pojemnik na biust ma on dziwnie wielki (dałoby się dopakować po sporej rybie do każdej miseczki;)
  • Katia czyli ty toples? :D
  • edytowano maj 2013
    =))
    Ja jak ja, ale ryby ;)
  • Podobaja mi sie tankini:))) U nas babeczki na basenie takie nosza - tez sobie chyba kupie. Co do przebieralni - u nas jakos nie ma zwyczaju paradowania na golasa - kabiny natryskowe maja drzwi, a do przebierania sie tez sa zamykane kabinki. Ja z moim synem chodze na basen w okreslone dni, kiedy sa 'godziny dla dzieci'. Marek idzie ze mna do przebieralni, bo jeszcze za maly jest, zeby sobie sam poradzil - na naszym basenie zreszta jest okreslona cezura wiekowa w regulaminie - 8 lat. Dla pan, ktore nie zycza sobie obecnosci dzieci w przebieralni jest oddzielna czesc 'Tylko dla Pan', wiec problem nie istnieje. Chyba tylko raz z Markiem trafilismy na jakies baaardzo wyluzowane kobietki, ktore w czesci ogolnej prezentowaly swe wdzieki i syn byl tym bardzo zdumiony  - 'Mamo, a dlaczego te panie nie poszly do kabinki?':D
    gdzie jest taki basen?
    bo w Warszawie to ze świecą szukać... :(
    Zapraszamy do Norwich, UK :D
  • edytowano maj 2013
    Będė złośliwa

    No rzeczywiście fajne
    Jak podniosę ręce na plaży, albo się schylė , albo cokolwiek zrobię
    To mi wszystkie fałdy się skupią miëdzy tymi majtkami , a koszulką
    Bardzo praktyczne :D :ar!



    Uprę siė jednak przy swoim zdaniu
    Posiadania tuniki zwiewności na normalnym stroju

    Te wszystkie tankini, i inne
    Są dla w miarę foremnych osób

    Jak ktoś ma nieco inną figurę
    To tankini jest zatankowane

    Zwiewna tunika jednak według mnie lepsza

    Ale wykłócać się nie bėdę

    Póki mogė wybieram dwuczėściowy strój

    Później, się zobaczy

    Poza tym, bez przesady, ze wśród tysiėcy osób na plaży, wszyscy ogrodzeni , ile mogą
    Nikt nic innego nie robi, tylko podgląda jak ten drugi ubrany
    Bez przesadyyyyyyy


    Ale przecież Ty jesteś zwolenniczką kostiumu dwuczęściowego - tak?

    W takim kostiumie fałdy są na wierzchu (jeśli oczywiście ktoś ma) cały czas, nie tylko przy podniesionych rękach czy podczas schylania, no to już chyba tankini praktyczniejsze, bo podczas spoczynku przynajmniej maskuje to i owo...




    @Malgorzata, drugie ja ci się odezwało i z nim dyskutujesz? ;)

  • Sobie żartujem... :-p
  • edytowano marzec 2020
    Gdzie kupię teraz w sensownej cenie tankini? Najchętniej nie mocno wycięte u góry. Z mojego z Calzedonii niestety przy kp wyrósł mi cycek i nie czuje się komfortowo chodząc na basen z synami z dwoma panami instruktorami xD

    Na bonprixie duży wybór, ale takich bardziej zabudowanych nie widzę :/

  • Zobacz na Next
    Podziękowali 1Dorotak
  • Dehatlon
    Podziękowali 1Dorotak
  • andora powiedział(a):
    Dehatlon
    Na mózg mi padło, że zapomniałam, że istnieje hahha
  • No mi na mózg padło jak napisałam nazwę tego sklepu. Ja lubię ich kostiumy. Do tą jakość za dobra cene. Często na chwali są wyprzedaże.
  • Dacie linka? Muszę taki zabudowany bardziej znaleźć...
  • andora powiedział(a):
    No mi na mózg padło jak napisałam nazwę tego sklepu. Ja lubię ich kostiumy. Do tą jakość za dobra cene. Często na chwali są wyprzedaże.
    O lol. Dopiero zauważyłam. Przeczytałam normalnie. Więc nadajemy na dobrych falach :)
  • Ja tez mam z bpn prix. Polecam. Piekny kobiecy choc jednoczęściowy 
  • @Elunia a który wybrałaś?
  • edytowano marzec 2020
    Ja w kik widzialam sporo jednoczesciowych kostiumow. Byly tez ze spodenkami. Nie wiem jak jakosc, bo w koncu nie mialam czasu mierzyc i zostalam przy kostiumie z bon prix.
    https://www.bonprix.pl/style/kostium-kapielowy-499090903/?catalogueNumber=930720&type=image&source=2&return=ref
    Taki mam, ale przyszylam "szelki", bo nie lubie wiazanych na szyi. Zalezalo mi na spodenkach. I ja 99zl placilam i mialam darmowa przesylke.

    Edit: w kik oczywiscie to bylo w sezonie.

  • ooo, o kiku nie pomyślałam :) te z bonprixa ładne i tanie, ale ja muszę niestety przymierzyć przed kupnem.
  • @Elunia, a jak one rozmiarowo wychodzą? Ładny ten strój. Tylko ja jednak muszę mieć więcej u góry. No taki schiz. Skacze z chłopakami w wodzie, nurkuje, łapie kółeczka, chce mieć pewność, że nic mi nie wypłynie... 
  • Taaak, ten zapisałam :D i wydaje się, że ma świetne szorty. Jak zamówię dziś, to może do pt zdąży dojść xD 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.