Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Przetłuszczające się włosy

1235»

Komentarz

  • edytowano październik 2019
    Ja się przymierzam do wypróbowania pasty z cebuli.
    Na włosy oczywiście :D
    Bardzo do mnie przemawia to powiedzenie, że najlepszym kosmetykiem jest to co można zjeść.
    Przechemizowani jesteśmy, ja chyba pójdę całkiem w naturę z włosami.
    Podziękowali 1MonikaN
  • Laminowałam kiedyś żelatyna. Nie pamietam czy z dodatkiem mleka czy odżywki czy czego jeszcze. 
    Efekt świetny! 
    Chyba kiedyś Marion miał gotowe w saszetkach preparaty do laminowania 
  • Elunia powiedział(a):
    Ja pierdziuu od wczoraj popatruje na ten włosing i odkrywam nowe lądy, nowe słowa....olejowanie, laminowanie. Dla mnie wcierki to był szczyt zadbania o włosy :)
    a to dopiero szczyt góry lodowej, co zapoznam się z jakimś terminem to one już pisza o czymś kolejnym, to się nigdy nie skonczy. Póki co mam 3 szampony i 4 odżywki zamiast jednej;-)
  • Aneczka08 powiedział(a):
    https://wwwlosy.pl/

    To strona adminki tej grupy
    jest też rozbudowany kanał na YT https://www.youtube.com/channel/UC9d_YMBa-jGetCazqGUAQhQ
  • O masz, ja szampon, odżywka jakaś, żeby się nie puszyly, ale one i tak żyją swoim życiem. Prostuje prostownicą, ze słabym skutkiem. Może coś się dowiem z tego bloga... 
    Ale dla mnie to jakiś horror - masa produktow, maseczki, wcierki (pierwsze słyszę), galaretka... Ileż to czasu trzeba. 

    Podziękowali 1Wela
  • no ale nie wszystko na raz przecież, ja na razie zmianiłam sposób mycia oraz sposób nakładania odżywki.. Dziś pierwszy raz zmieszałam odżywkę z olejem  poza chodzeniem 20 minut w turbanie wiele dłużej mi to nie zajeło.
  • Ja zacznę od rozczesywania włosów przed myciem i czesania we właściwa stronę na okoliczność mycia. 
    Poczytam o tych olejach. Jakie to oleje? 
  • edytowano październik 2019
    Mam b.cieniutkie włosy i bardzo pomaga spryskiwanie włosów po myciu sprayem Radical * Dzięki temu bez problemu rozczesuje i nie tracę włosów przy rozczesywaniu.

    * Mgiełka wzmacniająca to się nazywa. Bardzo wygodne, nie lubię odżywek które trzeba spłukiwać.
  • edytowano październik 2019
    I jeszcze taki tip... normalnie myje wlosy codziennie, ale jak akurat nie umyje a rano wychodzę tylko na chwilę to zamiast suchego szamponu używam czasami pudru ryżowego. Wg mnie efekt podobny, ale nie wysusza tak skóry głowy.
    Podziękowali 1wielorybek
  • Znowu mi wypadają.. musze wejsc na tą grupę na fb i wybadać co tam polecają. Nie dosć ze mam.cienkie to jeszcze mało. Dzięki suchemu szamponowi jakoś to wygląda.
  • wielorybek powiedział(a):
    Znowu mi wypadają.. musze wejsc na tą grupę na fb i wybadać co tam polecają. Nie dosć ze mam.cienkie to jeszcze mało. Dzięki suchemu szamponowi jakoś to wygląda.
    Wcierki polecają...
    Mi pom9gla kallos keratin odzywka

    Wywal suchy szampon...
    Podziękowali 1Joannna
  • Wywalić suchy szampon.. to jedno z moich życiowych odkryć..nie wiem czy jestem na to gotowa.. a od tego wypadają? Szukam zawsze takiego bez aluminium
  • ...moze ten puder ryżowy wypróbuję,kiedyś  kupiłam i jakos tego potem nie uzywałam....
  • To chyba lepiej myć codziennie. Suchy szampon jest chyba na alkoholu a po nim przetłuszczają się jeszcze bardziej.
    Podziękowali 2stephanos Joannna
  • Mi też bardzo się przetłuszczają. Myje co 2 dzień choć drugiego po południu jest już całkiem źle. Trochę pomaga odbicie ich od skóry  ułożenie na szczotkę lekkie urapirowanie i trochę lakieru, teraz coraz mniej co używam.
  • Suchy bardzo mnie kusił ale bałam się że będzie jeszcze gorzej. Isana zielony do przetłuszczających szampon jakby trochę poprawiał sytuację.
  • wielorybek powiedział(a):
    Wywalić suchy szampon.. to jedno z moich życiowych odkryć..nie wiem czy jestem na to gotowa.. a od tego wypadają? Szukam zawsze takiego bez aluminium
    Można używać mąki ziemniaczanej z kakaem jako szampon suchy. Polecam 
    ...kakao jako barwnik 
    Podziękowali 2wielorybek Joannna
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.