Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ulubione reklamy.

2

Komentarz

  • Ładne, faktycznie.
  • To ja jeszcze do reklam tabletów - ta z dziecmi - okropna, moje jak na nia trafia to wrecz nie rozumieja, o co chodzi, bo im w takiej sytuacji nikt by tabletow nie kupil, tylko najwyzej wystawil z samochodu , zeby ochlonely, a mozliwe, ze i wrócil do domu... (swoja droga my i tak mamy telewizorki podrózne i w czasie dłuższych jazd maja kino). Mi sie podobala taka reklama z malym i duzym tabletem, gdzie np. na jednym bylo zdjecie dziecka ze sznurkiem a na drugim drugie dziecko z drugim koncem tego sznurka itp. 
  • Niektóre pomysłowe.
  • SWAGGER WAGON

    Rodzinne auto toyoty. Reklama moim zdaniem rewelacja,

  • Dove 'Camera Shy'

    A na tej to sie autentycznie wzruszam... za duża dawka kobiecych emocji jak dla mnie :)


  • edytowano sierpień 2013
    Papier kontra ipad. :)


  • Również nienawidzę reklamy "tabletów uspokajających"!

    Ta Dove mi się podoba, i Frugo. Ale i tak wolę te starsze reklamy :P

  • Za to ja nie cierpie Dove ani tych babsztyli z ich reklam....
  • teraz w TV jest reklama NPRu ;)
  • Papier kontra ipad. :)


    Własnie ta chciałam wkleić,jak zobaczyłam,ze odkopany wątas.
  • Czy trzeba sie przebierac by sie zblizyc?

     

     

    http://youtu.be/W8eVBCn4OYA

     

  • edytowano październik 2013
    Nie mamy telewizora, bardzo się cieszę. Jak czasem gdzieś u kogoś zdarzy mi się oglądać reklamy, to czuję się o 200% głupsza...

    wszystkie reklamy służą sprzedaży, wszystkie upraszczają świat, spłycają, podporządkowują marketingowi. Wszystkie.
    Reklama Dove - piękna, pewnie, tylko kręci się wokół jednego - piękna. Jesteś piękna, możesz być piękna, byłaś piękna, myśl, że jesteś piękna. Wartość? Piękno. Jeśli myślimy,że coś (my) jest brzydkie, to trzeba to zakryć. Użyj dove, będziesz piękna, możesz pokazywać twarz.
    Dla mnie masakra.

    Poza tym, wszystkie reklamy ostatnio przedstawiają mężczyzn jako zniewieściałych, głupich bezjajowców, przepraszam za określenie.
    Pytanie z kłosem czy dobieranym to jedno, ale np. seria reklam banku, gdzie facet czegoś tam zapomina zrobić i przelewa kasę za plecami żony (partnerki?) - no obrzydlistwo!
    Jeśli facet jest specjalistą w jakiejś dziedzinie, to jest po to żeby pojawiać się z płynem do prania albo do mycia naczyń i pokazywać kobiecie, że coś robi ŹLE, a z tym płynem od mężczyzny-specjalisty będzie lepiej.

    Wieczny wizerunek umęczonej matki, wieczne przedstawianie życia jako lepszego, jak się zażyje jakieś prochy, 75% reklam to reklamy tabletek i syropów na cośtam, które sprawiają, że nasze życie jest lepsze.
    Reklama środka na żołądek, bo życie bez tradycyjnych, niezdrowych przysmaków straciłoby smak, reklama witaminek, bo jak je biorę, to nagle niebo jest niebieskie.


    I jeszcze, reklama, która widziałam już dość dawno. Kinderbatonik, najlepiej wpada między posiłkami.
    Ani słowa, że zdrowe, ani słowa, że dla dzieci, ani słowa, że smaczne.
    Najlepiej wpada między posiłkami.
    A ludzie widzą napis biało-czerwony "kindercośtam" i kupują dzieciom.


    nie dla mnie świat reklam. Frustrują mnie potwornie..


    O, wygadałam się:D

  • Reklamy klamią, wpędzają w poczucie winy tych co nie używali calgonu.
    Mój mąż twierdzi, że to bzdura i presja na naciąganie ludzi.
    Podziękowali 1Katia
  • edytowano październik 2013
    Reklama Dove - piękna, pewnie, tylko kręci się wokół jednego - piękna.
    Jesteś piękna, możesz być piękna, byłaś piękna, myśl, że jesteś piękna.
    Wartość? Piękno. Jeśli myślimy,że coś (my) jest

    Akurat większość modelek z reklamy dove to...może nie będę pisać bo sama nie jestem ideałem ale za piękne to one nie są....I po użyciu mydła czy też żelu pod prysznic, Miss World też się żadnym cudem nie stają.
  • akurat w reklamach Dove chodzi o to, żeby kobieta poczuła się piękna
    i to akurat przemawia na ich korzyść - stwarzają poczucie, że są to produkty dla zwykłych kobiet, a nie dla sfotoszopowanych modelek
    mam zupełnie inny odbiór w tym przypadku, a zupełnie inny w stosunku do l'oreala, który usiłuje mi wmówić, że "jestem tego warta" i bazuje na tym, że "mi się też od cholernego życia coś należy!"

  • Nie wiem , ja tam nigdy nie kieruję się reklamami a sprawdzoną skutecznością a jak nie sprawdziłam to nie wiem, natomiast jak coś jest reklamowane 150 razy dziennie to mi sięnie chce wierzyć aby było coś warte.


  • Ta reklama zawsze mnie wzruszała. Grand-mere = babcia
  • 2019, więc może widzieliście, ale naprawdę ładna reklama:


    Podziękowali 3Rogalikowa Isako In Spe
  • A ja lubię reklamę z koza  tkmax :)  
    Podziękowali 1andora
  • Tak, ta z koza jest rozbrajajaca! 
  • Bardzo lubie te reklame (dosc stara 2005?).
    L'empereur = Cesarz Napoleon  lub pingwin cesarski. ;)
    okularnik opowiada o filmie dokumentarnym o pingwinach a kolezanka wizualizuje Napoleona.




    Podziękowali 1Bagata
  • Wersja z tlumaczniem po angielsku


    Podziękowali 1PonuraKura
  • Ja uwielbiam tą reklamę stara ale ciągle mnie bawi.

  • edytowano styczeń 2021
    Ja lubię tę:
    i jeszcze drugą wersję:

    W tej drugiej występuje kot naszej forumowej koleżanki ;)
  • Mnie większość z dziadkami wzrusza, ostatnio widziałam taką, gdzie dziadek ćwiczy podnoszenie ciężarów, by w wigilię pyk, podnieść wnuczkę, by ufekorowala szczyt choinki. :)
  • Malgorzata powiedział(a):
    Widzieliście reklamę,  która obecnie robi furorę w necie po odrzuceniu jej przez Adidas. 
    Świetna  <3
     

    nie, a która to?


  • kitek powiedział(a):
    Malgorzata powiedział(a):
    Widzieliście reklamę,  która obecnie robi furorę w necie po odrzuceniu jej przez Adidas. 
    Świetna  <3
     

    nie, a która to?

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.