Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

A mnie się dzisiaj śniło że ...

1356789

Komentarz

  • :DDD NIgdy nie wiadomo... Jak za wczesnei, to rob wtedy, kiedy warto... A 11 osob w rodzince to w sam raz - druzyna pilkarska:D
  • Kiedyś moim rodzicom śnił się mój zmarły wujek, zielonoświątkowiec. To było krótko po jego śmierci. Mama zastanawiała się, o co chodzi, bo jej własny tata jej się nie śnił, a tu ktoś z dalszej rodziny. A ja na to: "Mamuś, mszę trzeba za niego zamówić. Kto ma to zrobić, jak nie katolicka rodzina?". Zrobili tak i już się nie przyśnił. Ale wypominki zawsze ze niego zamawiam.
  • @Savia, @Agnicha - może te sny to prośba o modlitwę... tak kiedyś w książce czytałam. Mama też mi mówiła, ze jak jej mama jej się przyśni, to że ma wrażenie, że to wołanie o pomoc i idzie zamówić Mszę.
  • Uuuuu Ale miałam sen!!!

    W ramach przygotowań do wyjazdu do Tokio ( wygląda na to że ja też się przygotowywałam) poszliśmy na studia podyplomowe, ja się najbardziej cieszyłam bo to było w W-wie więc daleko od domu.

    Studia to były nauki o rodzonie.
    I przyszła jakaś zakonnica, uczyć nas npru, a że z forum było dużo ludzi, pamiętam konkretnie @Malgorzata i @Anka to już zacierali ręce, ale ktoś się zlitował nad siostrą, jakiś facet (chyba @Argento) i puścił jakieś nabożne pieśni i siostra się ucieszyła i kazała słuchać i powiedziała że następny wykładowca z nami omówi npr.
    A następnym wykładowcą był @Gregorius.
    Niestety nie wiem co mówił, ale był bardzo poważny, a ja myślałam tylko o tym że tu napiszemy jak to Greg uczył Małgorzatę npru.
    Tylko że Małgorzata, strzeliła focha i jak wyszła na przerwę to wracać nie chciała , twierdząc że odechciało się jej wyjazdu do Tokio.
  • @maliwiju zwizualizowałam to sobie. Ten wykład...
    =)) =)) =))
  • Trzeba Jego zapytać.

    Zastanawiam się.tylko czy teb sen to nie znak że z wami mam jechać do Tokio???
  • :) myślę o tym.
  • W Japonii jest za mało ludzi - trzeba ją zaludnić, zrobić z Japonii drugą Polskę skoro z Polski nie wyszła druga Japonia.
    Jest nawet tam wioska lalek.
    image
  • Ale, ze co?
    W Tokio ten npr bedziemy propagowac?
  • Nad ranem spałam a towarzystwo już urzędowało.
    Śniło mi się, że się obudziłam z dużą fioletową tabliczką zawieszoną na moich plecach z wykaligrafowanym przez dzieci napisem: "MY KTÓRZY PRZYCHODZIMY Z WIELKIEJ CISZY."
    Obudzilam się ze śmiechu...
  • :-)

    A ja we śnie dostałam przepiękny stanik od @Joanna36:-)
    Tak mi się podobał, że chodziłam bez bluzki!
    Podziękowali 1AgaMaria
  • edytowano styczeń 2016
    Szczur mi sie snił, ktory sie na mnie rzucił :-S
  • Śniło mi się że mała tak mi się wierciła w brzuchu że przeszła mi pod skórą na plecy.
    Brrrr...
  • Mnie się zwykle śni to, co ma jakieś zakotwiczenie w rzeczywistości. Parę dni temu śniło mi się, że terroryści, islamiści opanowali nasze osiedle. Wdzierali się przez dachy szkoły, czaili w krzakach, szli alejką osiedlową...brrr
    A tego samego dnia mąż wyświetlił mi "Karbalę", po której z kolei śniły mi się dziewczęta z AK i tajnych kompletów, ale jakoś tak zaktowiczone we współczesności...

    Sny bywają niezwykłe.
    @manna konio-słoń ekstra
  • Śniło mi się, że wróciła opcja podziękuj. To był piękny kolorowy sen, a właściwie strona internetowa była pięknie kolorowa. Czas odejść z forum, kiedy mi się po nocy śni. ;)
    Podziękowali 1Milagro
  • Mi się śniło że jadłam wate z patyczków do uszu. Jeszcze budząc się czułam ten smak.

    Opowiedziała sen mojemu J na co on z powagą: to przynieść Ci trochę z łazienki żebyś sobie dokończyła?
    Podziękowali 1zbyszek
  • Ojejuju, jaka piekna wizja. Jak z Renoira, te dzieci w sloncu.
  • Ja miałam dzisaj bardzo realistyczny sen, tragiczny, moje dwie siostry nie żyły a ja miałam o tym powiedzieć rodzicom*, modliłam się bardzo w tym śnie żeby to nie była prawda, żeby to wszystko dało się cofnąć.
    Jak się obudziłam to czułam się jakbym została w tej modlitwie wysłuchana.

    * z racji na to że dbam o moje dobre imię na tym forum, nie napisze jakie w śnie miałam pomysły jak rozwiązać problem. Myślę że przypisanoby mi typ osobowości psychopatyczna.

  • Było realistycznie: MartynaN robiła mi dziś usg, zamiast synka miałam w brzuchu bardzo chorą dziewczynkę, bez szans na przeżycie. Tak we dwie płakałyśmy, że się obudziłam.

    Potem koszmary trzymały mnie do rana i znów zaspałam na badanie z obciążeniem glukozą...
  • Ach te sny w ciąży...
  • A ja dzis byłam w giścinie u @Sylwunia
  • A mi sie niedawno snila Malgorzata ktorej z rodzina wynajmowalam czrerdziestodwumetrowe mieszkanie w Gdansku w ktorym wiele lat mieszkalismy. Bylam ja odwiedzic ciekawa jak sie urzadzila i zastalam dziure w scianie bo sie przebila do sasiadow.
    Podziękowali 1Milagro
  • Pewnie celem powiekszenia metrazu
    =))
  • A mi ,że byłam w ciąży z wielkim brzuchem :D
  • Bylas pewnie na planecie Ksi.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.