Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kosmetyki

1246789

Komentarz

• O tak, serum z vit c jest świetne. Ja tez lubie stosować przed makeupem, choć nie często pełny makeup mam ;) 
    co do kwasu hialuronowego to mam mieszane uczucia. Kwas ma za duże cząsteczki żeby przeniknęły w głąb naszej skory i zadziałał tak jakie mu się przypisuje działanie. 
    ale stosuje bo dobrze nawilża.
    stosuje go wraz z dermarollerem. 
    Skora jest dobrze nawilżona i ładnie rozświetlona po takim zabiegu. 

skinoren znam, stosowałam ale.... 
    po świetnych opiniach Tołpy - https://tolpa.pl/sebio-korygujacy-niedoskonalosci-cica-krem-40-ml-tse030?gclsrc=aw.ds&&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=shopping&utm_term=TSE030&gclid=EAIaIQobChMI67CLo5mz5QIVRJSyCh0Z_QQeEAQYASABEgJFT_D_BwE
    zdecydowałam się na zakup tego kremu (z linka) i efekt WOW! 
    To czego przez długi czas nie zrobił Skinoren, Tołpa zrobiła w jedna noc!
    zaluje ze nie zrobiłam zdjęcia przed i po -no ale nie wierzyłam w takie „magiczne” działanie kremu drogeryjnego za 20 pare zł. 
    Podziękowali 1Maciejka
  • Jeśli chodzi o opuchliznę pod oczami -tzw wory ;) 
    to świetnie radzi z tym sobie krem na bazie kofeiny, bądź okład z .... fusów kawy. 
    I kosmetyki z cukrem. Bielenda ma takie. 

• słuchajcie A co na twarz oczyszczającego możecie polecić? zupełnie nie znam się na tych kremach , maskach i innych, pójdę i zginę w tej drogerii.
  • hipolit powiedział(a):
    Jeśli chodzi o opuchliznę pod oczami -tzw wory ;) 
    to świetnie radzi z tym sobie krem na bazie kofeiny, bądź okład z .... fusów kawy. 

@hipolit , a co konkretnie z Bielendy? Na moje worki jeszcze nic nie znalazłam.
  • ja mam wrażliwą skórę  kiedyś tłustawą. I ogólnie od lat używam tylko jednego kremu do twarzy, aketualnie jest to opteczny dexeryl. Używam go też dla dzieci jak trzeba, do rąk itp. POłlitrowa butla kosztuje ok 50 zł, 250 g ok 25 i staracza na dłuuugo.
  • Polly powiedział(a):
    hipolit powiedział(a):
    Jeśli chodzi o opuchliznę pod oczami -tzw wory ;) 

@hipolit , a co konkretnie z Bielendy? Na moje worki jeszcze nic nie znalazłam.
    Napisze jak wrócę do domu 
  • A co doradzicie na skórę? 45+, w celu ujędrniania po dużej( 30 kg ) utracie wagi i będzie jeszcze więcej, bo się zawzięłam, że woda i ćwiczenia to wiem. Nie oczekuję cudów, ale może choć trochę pomoże.
  • edytowano październik 2019
    @Ewasz, bardzo lubię krem masło ujędrniające: mamma mia z Ziaja do stosowania po porodzie  ;) . Nie szkodzi, że akurat po schudnieciu a nie po porodzie. Sama cały czas go stosuję na okolice brzucha i nie tylko gdy teraz nieznacznie  chudnę. Mam 40+ a ostatni raz rodziłam ponad rok temu...Podoba mi się zapach i skóra rzeczywiście jakoś elastyczniejsza.
    Podziękowali 2Ewasz Małgorzata32
  • , @Ewasz polecam raz w tygodniu peeling z kawy i raz w tygodniu peeling z oliwy z oliwek i soli lub cukru. Ja wolę sól grubą kłodawską. Na twarzy po oczyszczeniu z makijażu oliwą z oliwek stosuję peeling z oleju kokosowego z sodą oczyszczoną. Twarz jest wtedy fajnie nawilżona. Na noc robię sama prosty krem z masła shea i vit e. Zalecane jest dodanie olejku tymiankowego ale nie znalazłam dobrego olejku. Na dzień krem po makijaż musi byc lekki. Ale odpowiedni do wieku. Ostatnio  testuję ze sluzem slimak, r. Laurent i loreal. Wszystkie 50+
    Podziękowali 2Ewasz Rejczel
  • A co powiecie o kosmetykach babcia  agafija? Dostałam zestaw.

A przeciwzmarszkowo polecam maseczki tołpy 40+. Nałożyłam przed wejściem do sauny. Efekt spektakularny.

• https://przypadkowerzeczy.blogspot.com/2017/09/kosmetyki-babuszki-agafii-podrobki-czy.html?m=1
    Swego czasu sporo o tym pisano

co tzn efekt spektakularny? 
    Co fajnego zrobiły? 
    Podziękowali 1Elunia
  • Elunia powiedział(a):
    A co powiecie o kosmetykach babcia  agafija? Dostałam zestaw.

Daaawno temu skuszona entuzjastycznymi ocenami @Marcelina ; kupilam kilka roznych kosmetyków ze strony polecanej przez Marcelinę.  Ale jakos mnie nie zachwycily. Nie,zeby cos bylo nie tak,no ale nie pokochalam.
    Mialam jakies miodowe cos do ciala,glinke do ciala i wlosow,peelingi cukrowe. I jakies mazidlo do ciala 
    Podziękowali 1Elunia
  • hipolit powiedział(a):
    https://przypadkowerzeczy.blogspot.com/2017/09/kosmetyki-babuszki-agafii-podrobki-czy.html?m=1
    Swego czasu sporo o tym pisano

co tzn efekt spektakularny? 
    Co fajnego zrobiły? 
    Siedzę z koleżanką, a ona"nie wierzę, ponaciągałaś się:) )
    Córka do mnie- te baseny ci służą, masz super skórę.
    A ja schudłam i trochę mi twarz obwisła i stąd ta maseczka.
    Podziękowali 1hipolit
  • Zalinkuj maseczkę @Elunia
    bo obawiam się ze maseczek +40 Tołpa trochę jest 
  • @hipolit, a masz do polecenia jakiś krem na pojawiające się zmarszczki na twarzy (czoło, oczy), przy cerze tłustawej i skłonnej do wypryskow? Czy ten tolpa co polecalas powyżej byłby ok?
  • Znalezione obrazy dla zapytania maseczka topa green  @hipolit ta
    Podziękowali 1hipolit
  • @kociara, interesuje mnie ten olejek z malin... Dasz jakiś namiar? Proszę :blush:
    Polecam odżywki L'Biotica BioVax, do niedawna kupowałam w aptece a ostatnio zobaczyłam w Rossmannie, mialam różne, generalnie super są ich odżywki bez splukiwania - moje wielkie odkrycie bo nie sadzilam ze dla moich dosc ciezkich przetlusCzajacych się włosow to dobry pomysł. A tu niespodzianka. Ostatnio uzywam tej z olejami

I efekt jest super.
    Podziękowali 1madzikg
  • Te Babci Agafiji kiedys sprobowalam i dla mnie sie nie sprawdzily. 
    Od lat nie używam kosmetyków. Tusz do rzęs robi robotę (polecany przez Hipolit pump up za 10 zl) i ewentualnie krem łagodząco nawilzajacy Celia kolagen za 4 zl. Kiedy wy macie czas to wcierac? 
    Krem polecam.

I jeszcze mam zel aloesowy. 100 proc
     Altermedica ( za ok 10 zł). Lubię go.

Podziękowali 1Malgorzata
  • Aga85 powiedział(a):
    @hipolit, a masz do polecenia jakiś krem na pojawiające się zmarszczki na twarzy (czoło, oczy), przy cerze tłustawej i skłonnej do wypryskow? Czy ten tolpa co polecalas powyżej byłby ok?
    Na wszelkie wypryski itp ten polecany z Tołpy (sebio+) jest świetny. 

Zaden krem zmarszczek nie zniweluje. Żadne kolageny w kremach, kwasy, czy inne magiczne substancje. Warto -i to chyba najważniejsze- nawilżać skore i od zew i od wew. 
    Na same zmarszczki pomaga tylko Botox. 
    I swoją droga-polecam. 
    Ja zaluje ze tak późno zrobiłam pierwszy raz. Uważałam ze „za młoda jestem” a wiek tu nic do rzeczy nie ma. 
    Podziękowali 2Aga85 MamaWeroni
    madzikg powiedział(a):
    @kociara, interesuje mnie ten olejek z malin... Dasz jakiś namiar? Proszę :blush:
    Eco Spa.
    Tam kupowałam  :)

https://ecospa.pl/?gclid=Cj0KCQjwgNXtBRC6ARIsAIPP7Ru3saOfcrY80cPgDzqzoGX_go7E7OtPgGVWphiuXMX8ncMP-c5G_h8aAjFiEALw_wcB
    Podziękowali 1madzikg
  • @hipolit mojej koleżance tak zrobili botox, że jedną brew miała normalnie, a drugą w połowie czoła, chyba z pół roku jej to trzymało. Szczęśliwie ma burzę włosów i grzywkę na pół twarzy... nie bałaś się takiego efektu? Podobno nawet jak robi to dobry lekarz to może się tak zdarzyć...

Ja polecam olejek z wiesiołka wewnętrznie, mam wrażenie, że skóra lepiej nawilżona i lepiej wygląda dzięki temu... w kremu też nie wierzę, to chyba nie może zadziałać inaczej, niż właśnie nawilżenie i przez to poprawienie wyglądu...
  • Ja używam kosmetyków (głównie szampony i odżywki) Agafii. Jestem bardzo zadowolona. Szampon brzozowy pachnie jak sok z brzozy, w ogóle nie czuję chemicznego aromatu. Lubię też czarne mydło Agafii z liściem brzozowym w środku. Myje się tym świetnie ciało i włosy. Na pewno trzeba sprawdzać skład. Co ciekawe, będąc latem w Estonii nigdzie serii Agafii nie zauważyłąm.
  • Wiesiołek - tak!!! Dobrze, że przypomniałyście, u mnie to efekt gładkiej i jakby jędrniejszej, zdrowszej skóry.
    I mój niezbędnik - maseczka różana Dermiki. Na noc pod oczy + dwa razy w tygodniu na całą twarz i szyję. Pozostałe kremy Ziaja - żadnej różnicy między Ziają a Lorealem nie dostrzegam.
  • stephanos powiedział(a):
    @hipolit mojej koleżance tak zrobili botox, że jedną brew miała normalnie, a drugą w połowie czoła, chyba z pół roku jej to trzymało. Szczęśliwie ma burzę włosów i grzywkę na pół twarzy... nie bałaś się takiego efektu? Podobno nawet jak robi to dobry lekarz to może się tak zdarzyć...

Ja polecam olejek z wiesiołka wewnętrznie, mam wrażenie, że skóra lepiej nawilżona i lepiej wygląda dzięki temu... w kremu też nie wierzę, to chyba nie może zadziałać inaczej, niż właśnie nawilżenie i przez to poprawienie wyglądu...
    Zawsze się boje kiedy nakładam coś nowego na twarz ;) nigdy nie mam pewności jak zareaguje moja skóra. 
    Nie robiłam w pierwszym lepszym gabinecie, ani u kosmetyczki (kosmetyczka może co najwyżej depilacje zrobić ;) ), trochę zajęło mi czasu nim się zdecydowałam i znalazłam dobrego lekarza. A i jeszcze nim siadłam na fotel to widziałam pare kobiet które poddały się zabiegom  w tym gabinecie. 

Po ostrzyknieciu zawsze idzie się na kontrole! I podczas tej kontroli -gdyby przydarzyło mi się to co twojej koleżance- koryguje się poprzez dodatkowe ostrzyknięcie. 
    Po pierwszym botoxie sama chciałam żeby dodatkowo ostrzyknac żeby brwi były mniej uniesione. Ciezko mi było się przyzwyczaić. Za drugim razem już było ok, tzn już przywykłam ze one lekko uniesione. 
    Mam tez brwi permanentne i tu tez zaluje ze tyle zwlekałam ;) 
    bo efekt świety, oszczędność na kosmetykach do stylizacji brwi a i nie muszę się malować bo brwi są ;) 
    tu tez długo szukałam i znalazłam. Spory wydatek ale opłacalny 
    Podziękowali 1stephanos
  • Botox to nie dla mnie. Boję się i unikam wszelkich zabiegow, igieł itp :#
    Nawilżanie od środka, macie na myśli picie wody?
  • Ja miałam na myśli wiesiołek - w zielarskich można kupić olej z wiesiołka, ja kupuję w butelce bo wtedy jest tylko olej, a nie dodatkowo otoczka kapsułki. Po kilku tygodniach skóra wygląda lepiej, jest lepiej nawilżona :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.