Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kosmetyki

1235710

Komentarz

• @hipolit po twojej recenzji kupiłam ten krem z Tołpy.  Do tego zaopatrzyłam się w żel z tej serii. I jestem zachwycona
    Podziękowali 1hipolit
  • Cieszę się, ze mogłam pomoc 
  • MamaWeroni powiedział(a):
    @hipolit po twojej recenzji kupiłam ten krem z Tołpy.  Do tego zaopatrzyłam się w żel z tej serii. I jestem zachwycona
    He, he, ja też :) dziś będę testować 
    Podziękowali 1hipolit
  • Super dziewczyny!
    Tołpa oprócz tego, ze robi dobre kosmetyki to jest bardzo fair trade, zatrudnia tuż przed emeryturą na umowę o pracę. Dobrze się pracuje, nie eksperymentują na zwierzętach i są polską firmą.
    Podziękowali 1kiwi
  • Mi tolpa nie podeszła 
  • Od roku używam do oczyszczania twarzy i demakijażu mleczka  4w1 Mary key i jestem zachwycona.
    Ich krem na dzień też mi nie podpasowal 
    Właściwie to jeszcze nie znalazłam dobrego kremu do twarzy 

• To ja chce zareklamować primer z firmy Catrice, Tensation. Stosowałam różne, tańsze i droższe, ale wszystkie sa jakieś takie silikonowe. Ten jest jak krem, skóra wyglada rewelacyjnie po nim! A cena tez bardzo przystępna 

• Aga85 powiedział(a):
    MamaWeroni powiedział(a):
    @hipolit po twojej recenzji kupiłam ten krem z Tołpy.  Do tego zaopatrzyłam się w żel z tej serii. I jestem zachwycona
    A który to?
  • Polly powiedział(a):
    Aga85 powiedział(a):
    MamaWeroni powiedział(a):
    A który to?
    https://tolpa.pl/sebio-korygujacy-niedoskonalosci-cica-krem-40-ml-tse030?gclsrc=aw.ds&&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=shopping&utm_term=TSE030&gclid=EAIaIQobChMIoZC11cS_5QIVDg8YCh1Ghw-aEAQYASABEgKGlPD_BwE
    Podziękowali 1Polly
  • Właśnie ten :)
  • @hipolit- a tam napisane ,że dla cery trądzikowej
    a może być dla nie trądzikowej? 
  • matka6 powiedział(a):
    @hipolit- a tam napisane ,że dla cery trądzikowej
    a może być dla nie trądzikowej? 
    Nie mam trądziku i stosuje. Mam a raczej miałam lekko rozszerzone pory ;) krem to załatwił.
    Podziękowali 2Polly kiwi
  • Ja bardzo lubię szampony. Tolpy, naturalne, a bardzo dobrze myją co często nie idzie w parze.
    Podziękowali 1Elunia
  • Monira powiedział(a):
    Od lat nie używam kosmetyków. Tusz do rzęs robi robotę (polecany przez Hipolit pump up za 10 zl) i ewentualnie krem łagodząco nawilzajacy Celia kolagen za 4 zl. Kiedy wy macie czas to wcierac? 
    Krem polecam.

I jeszcze mam zel aloesowy. 100 proc
     Altermedica ( za ok 10 zł). Lubię go.

Te kremy celia to hit.
    Jakościowy a cenowy to super hit.
    Używam i bez nich nie ruszam się nigdzie.
    Zmieniam czasem , ale tylko na celia inny rodzaj.

• Ta babcia agafija dla mnie bez szału. Zła nie jest, ładnie pachnie, włosy dobrze się rozczesują no i tyle. Następną kupię tą biovax polecana przez @mader.

A może znacie jakieś dobre farby do włosów, które ich nie niszczą?
    Może jakaś płukanka jak są malutkie odrosty u brunetki?

• edytowano październik 2019
    @Elunia ;
    ja swego czasu odrost robiłam w salonie, i moja fryzjerka poradziła mi -kiedy zapytałam o farbę drogeryjna do odrostów w sytuacjach kiedy muszę je zrobić a szans na dostanie się do salonu nie mam, żeby trzymała się z daleka od Syoss i Londy. 
    Mam swoje dość ciemne, a odrost robię wg jej wskazówek - Garnier Color Naturals 6.0 -głęboki jasny brąz. Idealnie pokrywa siwiznę, i jest -po farbowaniu- identyczny z moim naturalnym, choć jak wyżej wspomniałam, moje naturalne to dość ciemny brąz. 

Edit
    siwizne robię raz miesiąc, półtora.

• No właśnie dla mnie raz na miesiąc to trochę mało, a nie chcę męczyć włosów. Mam bardzo ciemne i gładkie, nawet kilkumilimetrowy odrost jest widoczny. Chyba zrobię sie na blond :)
    A syoss to faktycznie syf, zrobiłam raz i miałam podrażnioną skórę, a oczy aż mi łzawiły od chemicznego zapachu.
  • To tez chodzi żeby drogeryjna wspoldzialala z salonowymi farbami. Linda i Syoss są koszmarem dla fryzjerów. 

Elunia, może to lekka flejowatosc ;) z mojej strony ale ja przetrzymuje włos żeby rzadziej farbować ;) 
    maz mi farbuje i nie przepada za tym ;) 
    zeby non stop nie było nic a nic widocznego siwego to tez musiałabym co 3 tyg 
  • Eee ciemny blond, a czarna kawa robi różnicę. U mnie bardzo widać.Zmieniłabym kolor, ale nie wiem jak się do tego zabrać. Osiwieć całkiem i farbować? Ściągać farbę?
  • A moje bidne włosy już całkiem zbidnieją.
  • Środkowe z siwizna widoczna 
    Podziękowali 1Elunia
  • @hipolit na tym trzecim jak Klaudia El Dursi :)
  • hipolit powiedział(a):
    :D kto to?
    Ty?
  • A taka piekna dziewczyna z Top Model :) Te wlosy i czolo ze zdjecia nr 3 tak mi sie skojarzyly ;)
  • Ładna. Dzięki za porównanie ;) 
    tap madl xxl musiałby być dla mnie :D 
    Podziękowali 1Rejczel
  • Rejczel powiedział(a):
    A taka piekna dziewczyna z Top Model :) Te wlosy i czolo ze zdjecia nr 3 tak mi sie skojarzyly ;)
    oj tak
  • Właśnie kupiłam polecaną przez @Malgorzata i @Monira Celię. Po powrocie do domu test.
  • A ja polecam dla tych, którzy mają "twarde stopy" krem mocznikowy Pilarix

Podziękowali 1madzikg
  • A nie ma jakiegos kremu, ktory sie sam posmaruje na stopach? Ja zapominam.
    Podziękowali 1mamlu
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.