Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kosmetyki

1234579

Komentarz

• Coco mademoiselle, versache cristał noir, estee lauder pleasure I Cartier la pantera w zależności od nastroju.
    Podziękowali 1kociara
  • Champs -Elysees Guerlain - od zawsze mój zapach. 

Choć inne tej marki też bardzo lubię.  

I Amouage.
    Podziękowali 1kociara
  • @kociara dpbry pomysl z tym nowym watkiem - taki tylko na perfumy, bedzie przejrzyscie, pliiiiiiiis pliis zaloz o:)
    Podziękowali 1kociara
  • Rejczel powiedział(a):
    @kociara dpbry pomysl z tym nowym watkiem - taki tylko na perfumy, bedzie przejrzyscie, pliiiiiiiis pliis zaloz o:)
    Zrobione
    Podziękowali 1Rejczel
  • Ja mam różne ale nie pamiętam nazw. Nie wiem, czy to Alzheimer czy nie mam głowy do tych wszystkich francuskich nazw, których nawet poprawnie przeczytac nie umiem. 

• Polećcie proszę jakieś ujędrniające serum do ciała lub balsam. Potrzebuję też zmienić krem do twarzy pod kątem zapobiegania zagnieceniom od poduszki. Hm, coś bardziej tłustego? Znalazłam taki:
    Myślicie, że będzie dobry?

• Jeśli są wgnioty na skórze, tzn ze skóra jest odwodniona. Trzeba ja nawilżyć. Przede wszystkim więcej wody. Może być pokrzywa, zielona herbata..
    i dobry krem nawilżający.
    np ten 

Podziękowali 1Polly
  • Ja nieodmiennie polecam niedrogie kremy dermatologiczne. Dexeryl Nivelium Mediderm
    Podziękowali 2Polly madzikg
  • Wszędzie te moje braki w nawodnieniu wychodzą... Zamówiłam już dzbanek z filtrem, muszę się pilnować i koniecznie więcej pić.
  • A do ciała coś? Używam balsamu pod prysznic Nivea, ale po ciążach to chyba za mało, skórę na brzuchu chciałabym choć troszkę podratować.
  • Już wspominałam kiedyś wcześniej o kremie ujędrniajacym po porodzie na okolicę brzucha z ziaji. Mammamija się nazywa. 
    Podziękowali 1Polly
  • @makodorzyk, działa? Trzeba wmasować, żeby działało (bo czasu nie mam ;)) czy wystarczy posmarować?
  • Posmarować, wklepać, wmasować jak uważasz ;) mi zajmuje to nie całą minutę przy porannym ubieraniu się lub wieczornym kładzeniu się spać. U mnie inny problem, zaczynam chudnac dopiero teraz ponad rok od ostatniej ciąży i smaruję się profilaktycznie bardziej. Wg mnie działa i czuję jędrność na brzuchu jeszcze......
    Podziękowali 1Polly
  • Aneczka08 powiedział(a):
    Ja nieodmiennie polecam niedrogie kremy dermatologiczne. Dexeryl Nivelium Mediderm
    Każdy z nich może być i do ciała ido rak
  • edytowano 19 styczeń
    Aneczka08 powiedział(a):
    Aneczka08 powiedział(a):
    Ja nieodmiennie polecam niedrogie kremy dermatologiczne. Dexeryl Nivelium Mediderm
    Każdy z nich może być i do ciała ido rak

A do twarzy też może być?

@makodorzyk, dzięki. Ja schudłam już, ale skóra brzydka, wisi. Wchodzę w większość swoich rzeczy sprzed ciąży, nawet je dopinam ;) Ale wałek sterczy. Cudów nie oczekuję, ale troszkę lepiej mogłoby być.
  • do twarzy jak najbardziej. Bardzo długo używałam Dexerylu aktualnie Nivelium
    Podziękowali 1Polly
  • Niezmiennie polecam Tołpę. Ja alergiczka, a służy mi dobrze, czasami bywa w biedrze.

Podziękowali 1Polly
  • edytowano 19 styczeń
    Jako balsam do ciała polecam maść cholesterolową zaraz po kąpieli na ledwo osuszoną skórę. Można kupić w puszkach 1kg.
    Podziękowali 1Polly
  • @AleksandraB, a co to? Przepraszam, ale pierwsze słyszę.
  • @Polly ja polecam ten mix: 
    https://4szpaki.pl/super-blend
    Bardzo wydajny, super się wchłania. Kupiłam na początku ciąży i jeszcze nie zużyłam. Skóra mi się bardzo poprawiła. No i skład jest świetny. 
    Podziękowali 2Polly antonina
  • W ogóle mam też od nich dezodorant w kremie i to moje odkrycie roku. ;) 
  • Polly powiedział(a):
    @AleksandraB, a co to? Przepraszam, ale pierwsze słyszę.

Doczytałam już ;)
    Podziękowali 1AleksandraB
  • O, też mam dezodorant od 4szpaków, jest super! Tylko drogi dość :P
  • A czy ktoś polecał coś na zmarszczki/bruzdy w okolicach ust? Powstała mi taka i wygląda, jskbym miała odgniecenie po kubku, w dodatku ciemne jak po kawie.
  • Odpada. Nie chcę i za drogi.
  • Mówicie o toksynach ze szczepień, Botoks to sama trucizna i ludzie sobie ją  masowo wstrzykuja... 

• @Aszna drogi i to mnie długo wstrzymywało, ale używam codziennie od ok. pół roku a dopiero połowę zużyłam. Jak porównywałam sobie z np. dove, którego używałam wcześniej to niewiele drożej mi wyjdzie pewnie, a skład bez porównania. W ogóle kupiłam go jakoś w lipcu i byłam w szoku jak bardzo skuteczny jest w upały. :) 
  • Oj tam. Wszystko jest trujące. Trochę żartuje z tym botoxem ale fakt jest że do w zasadzie jedyna skuteczna metoda wygładzenia głębokich zmarszczek.
    Podziękowali 2hipolit Katia
  • Są jeszcze złote nici ;) 
    Podziękowali 3madzikg andora Katia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.