Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kosmetyki

12345679»

Komentarz

• BTW co polecacie na bardzo zaczerwieniona skórę na dłoniach i pęknięcia? Czy olej z wiesiołka będzie ok? 
  • Mi pomagał cepathil- dla mnie najlepszy. Też dobry mediderm. Teraz mam ziaja med- emulsja łagodząco natłuszczający na azs
    Podziękowali 1blaekie
  • Jeszcze Nivelium i dexeryl. 
    Na twarz ręce i ciało.
     A na takie zaostrzenia to retimax z apteki. Tylko to na noc + rękawiczki bo b tłuste. Ja to wcieram w stopy +skarpetki
    Podziękowali 2mamaw blaekie
  • @bleaki można zrobić papkę i taka lekko potrzeć pod pachami ale mi się nie chce i najpierw nacieram woda utlenioną a potem daje sodę. Lekko się osypuje na poczatku, ale mnie nie przeszkadza to i moim zdaniem super po goleniu bo od razu dezynfekuje. Próbowałam nieraz z olejem kokosowym i u mnie zaraz bolesne krosty się robiły.
    Podziękowali 1blaekie
  • ale to chyba bardzo uciążliwe tak codziennie tą wodą utlenioną i sypać sodą... kurcze ja kupiłam jakis rossmanowy bez aluminium i wydawało mi się, że taka świadoma jestem a tu sod B) a woda, olej...
  • Nie. Ja stosuję na wieczór po umyciu zwykle i nabieram wilgotny mi palcami.moze kwestia wprawy. Mam też takie gotowe deo w kulce z Petit marseille  ale nie lubię jak się coś klei zanim wyschnie. Więc sporadycznie używam. Mój mąż lubi ten w kulce ale moim zdaniem soda jest trwalsza.
    Podziękowali 1Aneczka08
  • Soda potrafi też bardzo podrażnić skórę. Ja nie mam problemu, na szczęście, ale sporo osób którym polecałam właśnie sodowe dezodoranty miały okropne uczulenia.
  • W sumie to wszystko może podrażniać. Trzeba samemu wypróbować. Ostatnio kupiłam roll on weledy cytrusowy. Lubię produkty tej firmy bo mają bardzo dobry skład. A roll on nie podszedł mi bo od razu uczulenie i poparzona skóra. Dałam mężowi.
  • Ile tej sody się dodaje do oleju kokosowego? 
  • Ja dzisiaj pierwszy raz użyłam samej sody. Efekt ok, ale miałam dzianinowa bluzkę i są plamy  :/
  • Tzn. jakie białe od sody? Mi się nigdy nie robią plamy. Tylko ja się nie ubieram bezpośrednio po nałożeniu deo. Najlepiej mi się sprawdza po umyciu wieczorem i potem następnego dnia cały dzień daje radę ta soda  z wodą utlenioną.
  • Bluzka była szara a plamy na około jakby zielonkawe  :| ja użyłam samej sody 
  • @Hanq, masz jakies artykuły odnośnie szkodliwości ałunu? Przeglądam net i wychodzi, że jest to jakiś inny związek aluminium  który nie przedostaje się do organizmu tylko pozostaje na skórze 
  • edytowano 9 luty
    Dawno temu czytałam nie wiem czy teraz znajdę. Jak coś jest z aluminium to mi się lampka zaraz zapala. W szczepionkach też niby bezpieczne....jak jest możliwość to unikam. Na forach o zdrowiu też mówią żeby unikać. Nawet jakby teoretycznie przez skórę nie przechodzil to skóra pod pachami ma często mikrouszkodzenia po depilacji. 
    Podziękowali 1blaekie
  • Wypróbowuję maski do włosów marki Cien z lidla oraz ich krem do rąk. Stosunek jakości do ceny jest super. Maski zarówno te w saszetkach i te w tubach, są bardzo fajne, włos błyszczący, ładnie się rozczesuje i układa. Kremy do rąk i twarzy robi mój ulubiony Tołpa więc muszą być dobre :), a też są tanie.
  • A polecany tutaj krem Celia, wersja przeciwzmarszczkowa, mi nie podszedł. Jest za wodnisty, słabo się wchłania i mam wrażenie, że nie ma żadnych składników oprócz gliceryny.
  • Wypróbuj kallosa z hebe
  • Bardzo polecam tego bloga,grupe na FB oraz kanał na YouTube " Kosmetologia naturalnie".  http://www.kosmetologia-naturalnie.pl/?m=0
  • Nie o kosmetyki chodzi, ale nie znalazłam innego wąteczka.
    Mam zmasakrowany po zabiegach paznokieć palucha. Chciałam na niego tipsa albo coś innego żeby nie straszyć. Robiła któraś? Możecie coś polecić?
  • Nie doradzę zbyt wiele. Napiszę tylko, że miałam bardzo brzydki paznokieć na kciuku i hybryda sprawiła, ze zaczął ładnie rosnąć, nabierać lepszego kształtu, bez deformacji. Nie jest idealnie, bo nie robię hybrydy jakoś często, ale po kilku zabiegach paznokieć jest w lepszym stanie.
    Podziękowali 1Elunia
  • Nie wim jak bardzo kiepski stan ale mi mega poprawił paznokcie Manicure japoński kupiłam sobie zestaw i to starczy na lata
    i wyprowadziłam tym złamany paznokieć syna
  • Nie, ten paznokieć jest węższy, po bokach są blizny po szwach. Raczej go nie chcę wyprowadzić tylko przykryć.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.