Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kosmetyki

12345679»

Komentarz

  • A widzicie. Czyli trzeba próbować i tyle. 
    Szminkę sobie kupie, i niech nawet będzie droga tylko po tej pandemii bo teraz i tak ust nie widać. 
  • Polecam kosmetyki Ordinary. Bardzo dobry skład i super efekty. Zwłaszcza peeling Aha30% . Cena i skład bardzo dobre.
  • Tak, też mam Ordynarny i też lubię bardzo. 
  • andora powiedział(a):
    Tak, też mam Ordynarny i też lubię bardzo.
     :D 
  • Mój telefon dalej w formie
    Podziękowali 1Ewasz
  • Szukam dobrego kryjącego podkładu, w jakiejś rozsądnej cenie, najlepiej do 50 zlotych, czy ktoś by mógł coś polecić? =) 
  • A propos olejków, a właściwie olejów, ostatnio wróciłam do arganowego. Moje długie włosy są w tragicznym stanie - tuż przy skórze przetłuszczające się, zaraz poniżej suche siano. Żadne odżywki, maseczki, olejki w sprayu nie pomagały. Przypomniałam sobie o dawno kupionej butelce oleju arganowego (no name, ale podobno dobrej jakości) i nałożyłam wieczorem na włosy. Rano trzeba oczywiście solidnie umyć czerep. Po drugim razie (raz w tygodniu) jest dużo lepiej, włosy są wygładzone, a jednocześnie nieobciążone.
  • Uwielbiam pomadki ochronne Nuxe. Kupuje w Tunezji zapas, bo tutaj ok 10-15 zł kosztują 
  • Ogolnie polecam tez cienie z glam shop. Według mnie są świetne.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.