Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Róża Trzecia Matki Bożej Słuchajacej w intencji naszych mężów. Zmiana Tajemnic - PAŹDZIERNIK

1235729

Komentarz


  • ja się powoli gubię .Mi wypada pierwsza chwalebna? Tak się modle
  • jutro zmiana
  • Pogubiłam się z tajemnicami. :(
    Czy można poprosić o update tu lub na pierwszej stronie?
  • Ja teraz odmawiam 4 światła:)
  • czyli łatwo się znaleźć.Chyba,że ja też się gdzieś machnęłam :D
  • Jutro uaktualnie Tajemnice.
  • Pamiętam ale też bym sprawdziła czy dobrą odmawiam
  • Ja coś nie wiem którą, ale die modlę po prostu dziesiątka różańca, może tak być?
  • edytowano luty 2015
    ZMIANA TAJEMNIC - LUTY 2015


    Tajemnice Radosne

    1. @Hanq - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @MagdaD - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @ola_p - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @fruzia - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @Renka - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła

    1. @manka- O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @Attena - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów.
    3. @Pinia - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @agnieszkamama - O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @Kotek - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzacych przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne

    1. @melisa - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @Martka - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @zapominajka - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @IDUSIA - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @Anna78 - O uwolnienie naszych mężów od niszczącego ich lęku.

    Tajemnice Chwalebne

    1. @uJa - O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @srednia rodzinka - O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi piorytetami.
    3. @Milamama - O upodobanie Boże w słowach wypowiadanych przez naszych mężów.
    4. @Klementyna - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @Aneta - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.
  • Jakże piękną mam intencję.
  • jutro zmiana
  • A może ktoś zrezygnował? Chętnie przyjmę :-)
  • Mama Asia wskocz za mnie
  • serio?
    dzięki!
    Znaczy od jutra mam mieć drugą chwalebną?
  • Serio:) możesz od dziś bo jeszcze nie odmawialam
  • Zmienię jak dzieci pójdą spa
  • edytowano marzec 2015
    Zmiana Tajemnic MARZEC

    Tajemnice Radosne

    1. @Aneta - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @Hanq - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @MaddaD - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @ola_p - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @fruzia - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła

    1. @Renka- O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @manka - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów.
    3. @Attena - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @Pinia - O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @agnieszkamama - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzacych przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne

    1. @Kotek - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @melisa - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @Martka - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @zapominajka - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @IDUSIA - O uwolnienie naszych mężów od niszczącego ich lęku.

    Tajemnice Chwalebne

    1. @Anna78 - O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @mama_asia - O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi piorytetami.
    3. @srednia rodzinka - O upodobanie Boże w słowach wypowiadanych przez naszych mężów.
    4. @Milamama - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @Klementyna - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.
  • jutro zmiana
  • Jestem i trwam na modlitwie
  • edytowano kwiecień 2015
    ZMIANA TAJEMNIC - KWIECIEŃ


    Tajemnice Radosne

    1. @Klementyna - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @Aneta - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @Hanq- O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @MagdaD - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @ola_p - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła

    1. @fruzia - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @Renka - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów.
    3. @manka - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @Attena - O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @Pinia - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzacych przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne

    1. @agnieszkamama - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @Kotek - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @melisa - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @Martka - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @zapominajka - O uwolnienie naszych mężów od niszczącego ich lęku.

    Tajemnice Chwalebne

    1. @IDUSIA - O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @Anna78 - O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi piorytetami.
    3. @mama_asia - O upodobanie Boże w słowach wypowiadanych przez naszych mężów.
    4. @srednia rodzinka - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @Milamama - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.
  • Dziewczyny,ja przepraszam,ale nie ogarniam,na razie nie mogę kontynuować/
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.