Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

gdzie znaleźć dobrego męża po 40?

13468912

Komentarz

  • Jeszcze trzeba pokonac mit
    Dziecko nie jest przeszkoda taka jak ludziom sie wydaje. To bylo nawet sprawdzane. Wykruszaja sie jak juz to panowie na numerek ale czesto i to nie. 
    Nie wiem, moze duzo dzieci to inaczej ( chocvtez watpie po obserwacjach) ale widac chocby po programie "rolnik szuka zony" jak kobiety z dzieckiem mialy wzięcie czesto wieksze niz te bez dziecka w szczegolnosci w pewnym wieku.
  • Chcialam pokazac ze kazda kobieta miala dzieci, ze to nie jest przeszkoda jak niektórzy uważają tylko tyle. Zeby bylo ciekawie zaden facet z kolejnych mezow dzieci nie mial. To nie jest przeszkoda ale niestety mamy taki swiat ze te pary miały za soba rozwody w przeszlosci. Nie wiem jaki slub cywilny czy koscielny.
  • To z takim nastawieniem po co szukac skoro to takie praktycznie niemozliwe? Zreszta ja bym nie nastawiala sie na malzenstwo tylko raczej kolezenstwo.
  • Chcialam dodac otuchy.
    To moje gdybanie. Ja zatrzymalam sie na tym wiele lat temu i tak to wlasnie wygladalo wtedy to mysle ze tak samo wygladaloby teraz. Czyli na poczatek luzny zwiazek, bez seksu, bez zobowiazan ale mozemy razem spedzac milo czas. Jak juz zostana wspomnienia. To bylam ja. 
    Nie szukalam niczego na stałe. A do malzenstwa popchneli nas w koncu rodzice.
  • @Bea to chyba nie było pytanie do aktualnie zamęznych?
  • Chyba nie, to jednak ciężko bardzo dźwigać w pojedynkę, to co dzieli się na dwoje.  Szczerze mówiąc to nie wyobrażam sobie tego kompletnie...
  • Z jednej strony rozumie doskonale to, ze trzeba być po pierwsze szczęśliwym z samym sobą i być dla siebie kimś interesującym. 
    Ale. Wlasnie w zeszłym tygodniu sie na tym złapałam, ze poznałam nowych ludzi i pomyślałam, ze musza jak najszybciej mojego meza tez poznać, bo tak znają jakby połówkę mnie. Dopiero z nim jestem tym kim jestem. 
    Podziękowali 2Polly manatta
  • umarłabym
    Podziękowali 2malagala Monika73
  • Szybkie randki?
  • kitek powiedział(a):
    nie, nie dla mnie (jeszcze nie) :) mam bardzo dobrą koleżankę, właściwie przyjaciółkę, która niestety szczęścia do mężczyzn nie miała w życiu. Dziewczyna ładna, zgrabna, sympatyczna, bezdzietna panna, dobrze gotuje. Jej mama zmarła niedawno, siostra z rodziną wyemigrowała ona została sama. Otwarcie przyznaje, że chciałaby kogoś poznać, ale gdzie szukać wolnych mężczyzn po 40? Da się takiego znaleźć? Internet odpada. Znacie pozytywne przykłady ze swojego otoczenia, że da się jeszcze w "tym wieku" ;)  życie poukładać?  Chciałbym ją jakoś na duchu podnieść. 
    @kitek i na jakim etapie jest ta koleżanka po 5 latach?
  • @Kobieta niestety dalej sama. 
  • @kitek. Przykro mi.

    Mimo to życzę jej, aby się nie poddawała. Przykłady tutaj przytoczone pokazują, że miłość można znaleźć w każdym wieku.
  • zwłaszcza że ciąża i macierzyństwo ma jej nie przeszkadzać ćwiczyć 5 razy w tygodniu i wspinać się w górach oraz żeglować 
  • Bo we dwoje fajniej niż w pojedynkę ;) 
  • Niekture kobiety lubia byc niezalezne finansowo od mezczyzn.
  • edytowano luty 2020
    akurat niezależność finansowa to tu mi najmniej zgrzyta @M_Monia
     Według mężczyzny kandydatka na jego żonę musi być inteligentna, nie traktować życia zbyt poważnie, a także móc pochwalić się osiągnięciami. Milioner uwielbia żeglować po Morzu Śródziemnym, gdzie spędza niemal całe wakacje, natomiast zimą udaje się w Alpy, dlatego też od swojej przyszłej żony oczekuje, by dotrzymywała mu w tym kroku. Kobieta musi więc potrafić obyć się bez telefonu, a także być aktywna fizycznie. Scott ćwiczy pięć razy w tygodniu i nie wyobraża sobie, by jego wybranka nie była atrakcyjną osobą.Żona milionera musi być zaradna i nie bać się wziąć do pracy. Powinna też odnajdywać się w towarzystwie gwiazd jak i zabaw na plaży.Żona milionera musi być zaradna i nie bać się wziąć do pracy. Powinna też odnajdywać się w towarzystwie gwiazd jak i zabaw na plaży. Mężczyzna chce założyć rodzinę. Jego zdaniem macierzyństwo nie powinno być dla kobiety całym światem, a jego życiowa partnerka ma nadal z nim podróżować i imprezować. Co najważniejsze, kobieta musi być niezależna finansowo. Pieniądze to nie wszystko, lecz milioner nie ma zamiaru nikogo sponsorować.   


  • nie umiałam zaznaczyć dokładnie tego opisu , chodzi mi szczególnie o ten fragmencik 

    Mężczyzna chce założyć rodzinę. Jego zdaniem macierzyństwo nie powinno być dla kobiety całym światem, a jego życiowa partnerka ma nadal z nim podróżować i imprezować. 
  • nowa powiedział(a):
    nie umiałam zaznaczyć dokładnie tego opisu , chodzi mi szczególnie o ten fragmencik 

    Mężczyzna chce założyć rodzinę. Jego zdaniem macierzyństwo nie powinno być dla kobiety całym światem, a jego życiowa partnerka ma nadal z nim podróżować i imprezować. 
    No a co jest w tym złego? 
    To chyba dobrze, ze mama poza dziećmi ma kawałek życia. 
    Facet nie pisze ze imprezuje każdego dnia. 
    Podróżować można z dziećmi. 
    Niektóre mamy tak się zatracają w macierzyństwie ze i męża z łóżka wywalają, nic poza dzieckiem nie istnieje, a potem płacz bo dzieci dorosły a małżeństwo tylko na papierze. Może facet chce tego uniknąć 
    Podziękowali 1M_Monia
  • Ale on nie mówi ze ona ma się utrzymywać sama, tylko ma być niezależna finansowo. 
    Jeśli niezależna tzn pracowita, wiec nie połaszczy się na kasę, tylko na kasę. 
    Wydaje mi się, ze jemu chodzi o to, aby kobieta była aktywna sportowo. I żeby była zadbana. Jak przed ciąża tak i po. To chyba nic złego. 
  • hipolit powiedział(a):
    nowa powiedział(a):
    nie umiałam zaznaczyć dokładnie tego opisu , chodzi mi szczególnie o ten fragmencik 

    Mężczyzna chce założyć rodzinę. Jego zdaniem macierzyństwo nie powinno być dla kobiety całym światem, a jego życiowa partnerka ma nadal z nim podróżować i imprezować. 
    No a co jest w tym złego? 
    To chyba dobrze, ze mama poza dziećmi ma kawałek życia. 
    Facet nie pisze ze imprezuje każdego dnia. 
    Podróżować można z dziećmi. 
    Niektóre mamy tak się zatracają w macierzyństwie ze i męża z łóżka wywalają, nic poza dzieckiem nie istnieje, a potem płacz bo dzieci dorosły a małżeństwo tylko na papierze. Może facet chce tego uniknąć 
    no niby nic w tym złego ale ja sobie nie wyobrażam będą w zaawansowanej ciąży np wyprawy w góry czy jakiś sport uprawiany 5 razy w tygodniu , albo wyprawy jak bardzo często ciąża to mdłości wymioty , brak siły , zwłaszcza końcówka ciąży to często ciężko postać godzinę a gdzie wyprawa w góry czy co tam jeszcze , tak samo po urodzeniu połóg różnie się człowiek czuje czasem po 2 tygodniach jest super a czasem pół roku chodzi się trzymając ściany .
    Ja nie myślę o takim ekstremalnym macierzyństwie że na nic więcej nie ma czasu bo jest się z dzieckiem i dzień i noc , jakby te maleństwo nie mogło pobyć z kimś innym czy samo 
  • hipolit powiedział(a):
    Ale on nie mówi ze ona ma się utrzymywać sama, tylko ma być niezależna finansowo. 
    Jeśli niezależna tzn pracowita, wiec nie połaszczy się na kasę, tylko na kasę. 
    Wydaje mi się, ze jemu chodzi o to, aby kobieta była aktywna sportowo. I żeby była zadbana. Jak przed ciąża tak i po. To chyba nic złego. 
    niezależność finansowa i pracowita to akurat według mnie nie jest żadnym wymysłem czy czymś to zwyczajnie jest normalne

  • No i super. Mam zajomych co z 3 m corka do Egiptu pojechali.
  • nowa powiedział(a):
    hipolit powiedział(a):
    nowa powiedział(a):
    nie umiałam zaznaczyć dokładnie tego opisu , chodzi mi szczególnie o ten fragmencik 

    Mężczyzna chce założyć rodzinę. Jego zdaniem macierzyństwo nie powinno być dla kobiety całym światem, a jego życiowa partnerka ma nadal z nim podróżować i imprezować. 
    No a co jest w tym złego? 
    To chyba dobrze, ze mama poza dziećmi ma kawałek życia. 
    Facet nie pisze ze imprezuje każdego dnia. 
    Podróżować można z dziećmi. 
    Niektóre mamy tak się zatracają w macierzyństwie ze i męża z łóżka wywalają, nic poza dzieckiem nie istnieje, a potem płacz bo dzieci dorosły a małżeństwo tylko na papierze. Może facet chce tego uniknąć 
    no niby nic w tym złego ale ja sobie nie wyobrażam będą w zaawansowanej ciąży np wyprawy w góry czy jakiś sport uprawiany 5 razy w tygodniu , albo wyprawy jak bardzo często ciąża to mdłości wymioty , brak siły , zwłaszcza końcówka ciąży to często ciężko postać godzinę a gdzie wyprawa w góry czy co tam jeszcze , tak samo po urodzeniu połóg różnie się człowiek czuje czasem po 2 tygodniach jest super a czasem pół roku chodzi się trzymając ściany .
    Ja nie myślę o takim ekstremalnym macierzyństwie że na nic więcej nie ma czasu bo jest się z dzieckiem i dzień i noc , jakby te maleństwo nie mogło pobyć z kimś innym czy samo 
    Matkooooo, a gdzieś wyczytała ze on będzie kazał ciężarnej żonie alpinizm uprawiać albo na siłowni siedzieć. 
  • edytowano luty 2020
    20 latki obecnie będą kończyć technikum -ci po podstawówce bo podstawówkę kończy ma 15 lat +5 lat technikum i ma lat 20 tak że ślub to średni pomysł bo jeszcze brak niezależności finansowej 
  • Wymagania bardzo konkretne, na jego miejscu bym napisał podobne.

    Za gwiazdy, które oczekują uwielbienia za samo bycie gwiazdą, gość nie chce i tyle.
    Kobiety, której odbija po porodzie też nie.
    Co w tym złego.

    Podziękowali 2mamababcia Isako
  • Jak nie ma miłości to potrzebne takie wymagania, człowiek się zmienia za trzy lata żona się rozchoruje i połowy żądań  nie będzie spełniać - do wymiany,  bo depresja poporodowa, bo Hashimoto, bo nadwaga po ciąży. 
  • Bo on raczej szuka, w moim odczuciu kobiety do wspólnego spędzania czasu. Tym sposobem prawdopodobnie robi odsiew tych, które po prostu dla prestiżu chciałyby milionera. Myślę, że gdyby miał szansę poznać gdzieś przeciętną kobietę, ale zakochał by się w niej samej tak po prostu, to nie żałowałby dla niej niczego. Chyba, że to zwykły skąpiec i goguś zakochany najbardziej na świecie w sobie samym, ale wtedy to i bogata partnerka z " wyższych sfer" nie zazna z nim długo przyjemności.
    Podziękowali 2hipolit mamababcia
  • duzo teraz niezaleznych kobiet. moze cos znajdzie 

  • Jeszcze pytanie co to znaczy niezależna. Jeżeli jest panną, która ma na rękę 3500 zł. i sama się utrzymuje w wynajętym mieszkanku, to chyba jak najbardziej jest niezależna ;-)
  • nie wiem do konca bo ja sama calkiem niezalezna nie jestem.
    Ale wiekszosc kobiet wspolczesnie czuje sie w obowiazku lozyc na swoje wlasne utrzymanie bez wzgledu na okolicznosci wiec chyba nie bedzie problemu ze znalezieniem ;) 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.