Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

[Józefów] Akademia Rodziny

edytowano wrzesień 2014 w Polecamy
Kilka lat temu uczestniczyliśmy w zajęciach
Akademii Rodziny. To ciekawa, praktyczna i rozwijająca sprawa nie tylko
dla rodziców, ale i dla dzieci (mają swój program). Cykl spotkań jest
przewidziany na rok - 2 semestry.
Dowiedziałam się, że w tym roku mają jeszcze wolne miejsca (w poprzednich latach rozchodziły się "na pniu" :). Pierwsze zajęcia z prof. Ryś już były, ale od październikowego zjazdu można jeszcze dołączyć. Kontakt jest przez www Akademii: http://akademia-rodziny.pl/kontakt

ps. Akademia Rodziny to nie to samo, co Akademia Familijna.

Komentarz

  • Założyciele Akademii Rodziny są właśnie gośćmi Ewy Pietrzak w Radio Warszawa
  • podbijam, bo jest nabór na nowy rok akademicki
  • @krajrogalikow mieszkasz w Józefowie? Mam tam znajomą rodzinke, z jednym dzieckiem ;)
    A prof. Ryś to wspaniała kobieta, mądrze i ciekawie mówi, wspominam ją z wielkim sentymentem, była promotorka mojej pracy mgr:)
  • w Warszawie, ale bywam dosyć często w Józefowie i w Świdrze - a prof. Ryś dalej angażuje się w Akademię Rodziny - prowadzi pierwszy i ostatni lub przedostatni zjazd
  • @Milamama a o czym pisałaś mgr?
  • A kiedy jest ten ostatni zjazd? Bo będę w Warszawie w lipcu, jeśli byłby to ten termin, to z tego wielką przyjemnoscia zawitalabym do Józefowa:) nigdy nie bylam ;;) pracę u p.prof. Ryś pisalam z psychologii małżeństwa i rodziny:) to był czas, gdy w Szczecinie inaugurowala Akademia Teologii Katolickiej, obecny Uniwersytet Kard. Wyszyńskiego, otwierała się filia w Szczecinie. Jako, że były to początki, najznamienitsi prof i wykładowcy Akademii przyjeżdżali na prowincję z wykładami, m.in. prof.Ryś, ks.prof.Boloz, światowej klasy bioetyki,, ks.bp Stefanek- wówczas bp archidiecezji szczecińskim kamieńskiej. Miałam trochę szczęścia w życiu:)
  • ostatni zjazd mają zazwyczaj w pierwszej połowie czerwca, także 3 lipca było już po fakcie, ale nie zauważyłam wcześniej, że napisałaś
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.