Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Komu jeszcze stoi?

245678

Komentarz

  • W tym roku nie mam tego problemu - zawalania miejsca i wkurzania mnie co chwila. Ani na balkon wyjść, ani szafki otworzyć.
    Nie ubierałam
  • W tym roku kicha.
  • Leży Ci?
  • Sypie się.
  • Jeszcze gorzej ;))
  • u nas też stoi... i się nie sypie... a szkoda, bo dzieci nie pozwalają rozebrać...
    a pająków i pajęczyn przybywa na suficie.... :(
  • Stoi...i sie sypie.
  • Zeszłoroczna doniczkowa się przyjęła w ogródku :) Ale tegoroczna cięta - porażka :( Sypała strasznie, zwierzaki - nasze nowe nabytki (pies i kot) pod nią buszowały i roznosiły igły poi całym domu, raczkujący F w nie właził i miał je nawet w pieluszce. Ostatecznie 6-latka się na nią przewróciła i choinka wyłysiała tak, że trzeba było rozebrać. Na 3 Króli akurat :)
  • u nas stoi :) jeszcze z tydzień wytrzyma :D
  • Naszą przetrzymamy do urodzin Męża- jeszcze 2 dni!
  • U nas jeszcze stoi i jest piekna. Nasza dzien przed Wigilia była wykopywana z ziemi.
  • My kolejny rok bez choinki w domu. Święta spędzamy w innym mieście i jak wracamy, to już się nie opłaca kupować i ubierać.
  • U mnie też jeszcze stoi :D Kolęda w czwartek, ale mam nadzieję, że da radę do 2.02 ;;)
  • Stoi do kolędy, chcemy księdzu pokazać, i rozbieramy. W piątek.
  • a ja mam któryś rok z rzędu sosnę!pięknie pachnie i długo trzyma- a wygląd? zwykły świerk nie ma porównania!
  • My mieliśmy jodłę... Piękna.. Sypala sie tylko tam, gdzie syn manialalnie zrywał bombki ;) w sobotę już nie miałam sił ich odwieszac ;)
  • Dla mnie właśnie świerki wyglądają najpiękniej a sosny wcale nie pasują
  • być możne nie pasują ale ślicznie pachną i można je legalnie wycinać
  • edytowano styczeń 2016
    A nasza tradycyjnie miała doczekać do wizyty księdza po kolędzie. Nic jej nie brakuje jest nadal piękna, gęsta jodła.
    Tyle, że ksiądz miał być w czwartek ale się nie zjawił :(
    Chyba nie będziemy czekać do następnego roku.
    image
  • Agax4 piękna choinka!
    My właśnie czekamy na Księdza Dobrodzieja po kolędzie.
  • Choinka ubrana jak zawsze przez dzieci, w tym roku - biało, srebrno, złota.
    image
  • jodełka bardzo udana, a dzieciaki się postarały
    po raz pierwszy od kiedy mamy dzieci :0 nie musiałam kupić - "choinki do sufitu"
    bo inna wielkość się do tej pory nie liczyła ;)
  • W tym roku było bez... :D
    Za późno się oglądalismy za choinkami. Wszystko było pozamykane 24ego po południu. :(
    Na szczęście mamy piękną ścieżkę adwentową prowadząca do szopki.
  • Miałam rozbierać, ale chyba ją muszę wytrzymać do wtorku, bo będzie wizyta kolędowa. Jakoś tak dziwnie by było księdza po kolędzie przyjmować bez choinki... Ale ten pogański zwyczaj się silnie zakorzenił, co? ;-)
  • Nasza wycieta 24.12 u sasiadów (tych od wyciagania z rowów ;) trzyma sie, nawet bardzo mocno nie opada i ogólnie wyglada całkiem ładnie. U nas wizyta nie wiadomo kiedy, bo w terminie oczywiscie jestesmy w W-wie, musielibyśmy umawiac sie indywidualnie.
  • Sąsiedzi od wyciągania mają moją dozgonną wdzięczność i obiecaną flaszkę za Twoim pośrednictwem :-D
    Naszej choince chyba nie posłużyło, że wycięta była półtora tygodnia prze wigilią. Niestety, sąsiedzi, z którymi wspólnie jeździmy, się uparli, żeby tak wcześnie.
  • @Katarzyna
    Pogaństwo pełne, ale jak cieszy :D :D :D
  • Mnie, z wiekiem, chyba coraz mniej. Co rok bardziej mi dokuczają sypiące się igły, a mniej w tym wszystkim dostrzegam uroku... ;-)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.