Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Komu jeszcze stoi?

124678

Komentarz

  • z lampek trzeba zrobić cotton balls i będzie radośnie i przytulnie cały rok :)
    http://www.twojediy.pl/jak-zrobic-cotton-ball-domowym-sposobem/
  • Piękne są, dzięki @uJa za pomysł.
    Swego czasu takie "abażurki" do ledowych łańcuchów były niedrogo w IKEA. Mogliby wskrzesić te serie :)
  • Czas reaktywowac wątek ;)
    Zatem...Komu jeszcze stoi?
  • u nas stoi i nie posypała się jeszcze żadna igielka.
  • U nas juz galezie opadaja i sypie sie choc to jodla. Ale przy takich temp. Na zewn, mocno grzejemy w domu. 
  • U nas jest. Lekko się sypie, ale postoi jeszcze przynajmniej do soboty.
    Podziękowali 1madzikg
  • Gdyby u mnie stała, to do Gromnicznej, tradycyjnie :)
  • U nas stoi i sie nie sypie. Pani u ktorej kupowaliśmy dała gwarancje, że do 2 lutego postoi o ile bedzie stać w wodzie.
    Podziękowali 1Katia
  • U mnie stoi....... bo sztuczna. Od prawdziwych mnie dusi.
  • A mnie się właśnie wydaje, że sztuczne też trochę śmierdzą plastikiem?
    A może taka podsuszona naturalna drażni zapachowo, zwłaszcza gdy parę dni postoi.
    Podziękowali 1Katia
  • Mam astme i sporo naturalnych olejkow eterycznych dusi. Plastik jak sie wywietrzy, to da sie obejsc. 
  • Ja jeszcze astmy nie, ale nadwrażliwość na wiele rzeczy i zapachów tak.
    Na przykład gaszenie świecy, albo nadpalony plastik albo podpałka do grilla, albo takie gazowe podgrzewacze do jedzenia (czasem cateringowe jedzenie na jakichś konferencjach), spaliny, odświeżacze powietrza w autach lub pomieszczeniach albo proszki do prania...i wiele innych.
    Ale to off topic.
    Choineczka sztuczna jeszcze stoi na stole, przestawię ją w tym tygodniu wysoko na regał. Postoi do Gromnicznej, ale nie będzie rzucała się w oczy.
  • edytowano styczeń 2017
    U nas stoi, bo sztuczna. Od tego roku tak zdecydowaliśmy, bo dwa psy, kot i dwulatek nie pozwoliliby ściętej przetrwać nawet do 3 Króli. W zeszłym roku tak obeschła, że jak się któreś z dzieci potknęło i przewróciło na nią, to igły spadły wszystkie :( Dzień przed kolędą :( i zaraz po 3 Królach. Wcześniej na grzbietach zwierzyńca świerkowe igiełki wbiły się w dywan w całym domu. Strach było boso chodzić. Cóż, żywe choinki mam w ogrodzie :)
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Nasza też wycieta dzień przed Wigilią.
    Podziękowali 1AgaMaria
  • edytowano styczeń 2017
    My też mamy prawdziwą,a do tego po raz pierwszy prawdziwe woskowe świeczki zamiast lampek. Wygląda bajecznie!
    Podziękowali 2AgaMaria Gosia5
  • My, niestety, wczoraj musieliśmy rozebrać. Za ciepło było jej  święta, a wnuk też nie żałował. 
  • edytowano styczeń 2017
    Nasza dzis rozebrana. Sypała sie baaaaardzo.
  • @Felicyta, a możesz jakieś zdjęcie wrzucić? Nie zapaliły się gałązki od tych świeczek? Zapalanie nie trwa zbyt długo? Palicie cały dzień, czy okazjonalnie? Zawsze mnie to dziwiło, jak czytałam o świeczkach na choince...
    Podziękowali 1Nika76
  • Moja żywa, stoi...ale sypać się zaczyna :'( A kolęda w piątek :#
  • @Gosia5 zdjęcia wstawiłam bardzo chętnie,ale nie mam pojęcia,jak to się robi.
    Palimy tylko wtedy,gdy dorośli są w pokoju,głównie wieczorem,ponieważ sugerujesz najpiękniejest efekt.
    Czasem jakaś gałązka się "podwędzi",wtedy ładnie pachnie,ale zaraz świeczkę "winowajczynię" gasimy.
    Podziękowali 2Gosia5 AgaMaria
  • moj dziadek wyrzucal palaca sie z 3ciego pietra :-)
    Podziękowali 1Nika76
  • A podobno choinki się " świecą", nie "palą" ;)
    Podziękowali 1madzikg
  • nasza się lekko zasuszyła i pięknie wygląda
  • Dobrze, że nikt nie przechodził, jak te choinki leciały. Potem to nawet głupio tłumaczyć: Spadła mi na głowę płonąca choinka :)
    Podziękowali 2mamababcia Wela
  • u nas obie stoją jeszcze...trochę się sypią, ale my już po kolędzie i jakoś to będzie...natomiast nadal też stoi wieniec adwentowy, który ma 4 tygodnie więcej ...i daje radę :) 

    ale daję im czas do następnego weekendu i pa

    w domu mam astmatyka ...choinka jest ok...gorzej jak na Wielkanoc bazie do wazonu z wodą wsadzę, albo jakieś brzozowe gałązki...wtedy nie dość, że astmatyk gorzej, to pozostali panowie w domu oczka przykrwione i kichające nosy....
  • Stoi, ale mam chęć rozebrać, bo się sypie, a kolęda jakoś pod koniec miesiąca.
    Podziękowali 1madzikg
  • U nas na razie sztuczna wiec postoi do 2 lutego tradycyjnie. Ale w tym roku chciałabym w końcu prawdziwą. Podobno jak się pień choinki trzyma w podstawce ze spritem to choinka dłużej wytrzymuje. Mój wujek tak robi i się sprawdza - to metoda ze Stanów -tam choinkę ubierają już na święto dziękczynienia i do nowego roku wytrzymuje.
  • Stoi pięknie. Nie sypie się wcale. Ale, to nasza z działki wycięta dzień przed Wigilią. Najlepsze jest to, że chyba rosną pączki
    Podziękowali 2AgaMaria MAFJa
  • U nas stoi ale ja rozebralam.ma światłowody wiec jak się włączy to swieci
  • @Hanq ;, co to jest ten sprit?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.