Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Komu jeszcze stoi?

123578

Komentarz

  • u nas tez jeszcze stoi i sypie sie minimalnie :)
  • Nas do rozebrania zachęciło MPO, podając terminy odbioru choinek na swoich stronach. 
    Termin był wtorkowy, przeczytaliśmy w poniedziałek.
    Mężu rozebrał, ja wykonałam rzut na chodnik (lekko asekurowany linką) z 1 piętra.
    k.
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Jadwiga powiedział(a):
    Moja stoi, ale na balkonie. Mąż kupił choinkę w doniczce, bo nie znalazł ładnej ciętej. Rozebraliśmy ja, jak minęły duże mrozy i wystawilismy na balkon. Jak przeżyje lato, to na drugi rok znów będzie ta sama

    U mnie jest właśnie ubiegłoroczna, wykopana z gruntu przez syna, lato spędziła w doniczce, w cieniu i w tym roku jest znowu udekorowana.
  • @mamababcia ; napój  gazowany sprite.
    Podziękowali 1mamababcia
  • Nie wpadłabym na to, dziękuję.
  • Myślałam, że chodzi o spirytus. Ech, jakimi drogami chodzą moje myśli. :o
    Podziękowali 1Ewasz
  • mamababcia powiedział(a):
    Myślałam, że chodzi o spirytus. Ech, jakimi drogami chodzą moje myśli. :o
    I przepis na nalewkę świąteczną gotowy. ;)
    Podziękowali 1mamababcia
  • U nas jeszcze stoi i sie nie sypie. Po niedzieli rozbieramy.
  • edytowano styczeń 2017
    Naszą dzisiaj rozebraliśmy, też miała piękne odrosty. Dzieci bardzo chciały, by mąż zasadził ją w ogrodzie, miały nadzieję, że puści korzenie :)



    Podziękowali 1AgaMaria
  • dziś rozbieraliśmy - trzymała się nieźle, ponad miesiąc. Robimy recykling - pocięte gałązki i igliwie wysypiemy pod krzaki borówek :-).
    Podziękowali 2Natalia Katia
  • edytowano luty 2017
    Właśnie rozbieram :) mało się sypie, ale kurzu strasznie dużo.  
  • O, u nas stoi sztuczna. Muszę ją dziś spakować.
  • Wczoraj rozebrałam naszą. Także mało sie sypała. Byłs jeszcze ładna, ale pajeczyny już wisiały.
  • u nas dalej stoi w doskonałej kondycji :) w życiu nie miałam tak trwałej żywej choinki :) Mieliśmy rozbierac dzisiaj, ale nie damy rady, może w piątek się uda.
  • Stoi do drugiego, ale sztuczna, więc się nie liczy w rankingu...
    Podziękowali 2Natalia AgaMaria
  • No, u nas też do wieczora albo do jutra postoi, bo mam ważniejsze rzeczy...
  • Uff, sezon choinkowy zakonczony sukcesem. Pomimo prawdziwych swieczek z zywym ogniem, nie splonela, ani my ;)
    Podziękowali 3madzikg AgaMaria czekolada
  • Dziś spakowana i schowana.
  • edytowano luty 2017
    A u mnie nadal stoi  :D
    Sztuczna, więc postoi
  • u pani profesor u ktorej wieki temu mieskalam na stancji i choinka i palma w jednym miejscu staly. calorocznie. mozna i tak
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Od jakiegoś czasu strajkuje wobec TRZEBA

    w zeszłym roku na olampkowanych gałęziach swierkowych powiesilam ptaszki kiedy przyszła Wielkanoc 
    Bombki zdjelam.

    A co!?
    Podziękowali 1AgaMaria
  • @Skatarzyna casus domów profesorów  ;)
  • Chyba już czas odkopać wątek  :D
  • My w tym roku bez choinki. 
    Podziękowali 1jan_u
  • Moja ani igiełki... nie straciła  :D
  • Kupiliśmy sztuczną. W tym roku najdłuższy łańcuch światełek padł i pożyczaliśmy lutownicę, by go zreanimować. Poświecił tylko kilka dni :( W ten weekend likwidujemy choinkę, bo miejsce zajmuje.
  • Moja tylko trochę.
  • Naszą dziś panowie śmieciarze już rano zabrali. Nie miałam złudzeń, że postoi do Gromnicznej, a następny odbiór choinek za miesiąc dopiero. Zmobilizowani terminem odbioru wczoraj rozebraliśmy, chociaż prawie się nie sypała. Jednak już po kokędzie, po Trzech Królach, to i bez żalu się jej pozbyliśmy.
  • Nasza stoi. Mała, plastikowa i świecą się na niej lampki na baterie.
  • My w sb zwijaliśmy. Pierwsza nasza żywa i bardzo szybko się posypała...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.