Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Obrazkowe dowcipy

19798100102103117

Komentarz

  • To jakaś niemiecka firma?
  • Nie ;)
    Podziękowali 1Isako
  • Przecudne!
    Posłałam znajomemu profesorowi polonistyki, odpisał, że musi się tego na pamięć nauczyć  :D
  • Przeczytałem na daily.
    Zapadła cisza ;)
  • krócej ...a jak elegancko 
    Podziękowali 1Nika76
  • A zamiast pedal to waginosceptyk 
  • @TecumSeh ale za to zbyt obrazowe  :s
  • TecumSeh powiedział(a):
    Malia powiedział(a):
    A zamiast pedal to waginosceptyk 
    No właśnie to jest nieporozumienie. Nie każdy pedał jest waginosceptykiem (w sensie że go odrzuca - może po prostu "nie jarać"). Natomiast każdy jest odbytolubny. Stąd to ostatnie określenie jest bardziej prawidłowe.
    Sceptyk to wlasnie znaczy ze nie jara a nie odrzuca. 
  • Podziękowali 2Aneta asiao
  • @Małgorzata
    Lovelas...  hmmm

    lovelaska brzmi wspaniale :))

  • Malia powiedział(a):
    A zamiast pedal to waginosceptyk 
    Mnie się niegdyś spodobało: ubijacz kału końcówką prącia.
  • Podziękowali 1Rogalikowa
  • Tak w trendzie:










  • Było, jest mega :)
    A propos lovelasa to zapamiętałam to słowo z Klubu Pickwicka
  • hehe jakoś radzić sobie trzeba :)
  • Akcyzę podciągną i się wyrówna
    Podziękowali 1Hope
  • katarzynamarta2 powiedział(a):
    Ponoć teraz to płyny do odrdzewiania
    To zawsze  u nas był  płyn do odrdzewiania ważne  musiała być  oryginalna,  dzieciaki jak były małe  bardzo  lubiły  Coca colę do czasu  aż zobaczyli jak ojciec śruby  zerdzewiale polewa nią  ,od tamtej pory cola  u nas jest 1 jak ktoś  podaruje  2 jak jest parszywa jelitowka też działa 3 jak trzeba odrdzewiacza A się skończył łatwiej  można kupić 
    Podziękowali 1mamababcia
  • TecumSeh powiedział(a):
    Są lepsze odrdzewiacze niż coca cola, ale nie ma lepszego lekarstwa na grypę żołądkową ;-)
    pewnie że są lepsze odrdzewiacze ,tyle że jest łatwo dostępna w każdym spożywczaku i tu jej plus , i też nie znam lepszego leku na grypę żołądkową i to patent z forum 
  • Podziękowali 2Nika76 Hope
  • Był wątek z kawałami w wersji pisemnej, ale nie mogę go znaleźć, więc wrzucę tutaj - zresztą to skrócony przekład z obrazka - tweeta czy czegoś.

    Dziś pani stojąca za mną w kolejce do kasy zagadnęła wskazując na moje wielkie paczki  jarmużu: "co pani z tym robi? To się gotuje, czy robi sok, czy...?". A ja przyznałam przed całym światem: "karmię tym moje pawie". Wyglądała na tak zaszokowaną, że dodałam: "przepraszam, jeśli nie jest to odpowiedź, jakiej pani się spodziewała".
    Tak odkryłam, że inni ludzie też nie wiedzą, co zrobić z jarmużem. Wszyscy jednak jesteśmy pewni, że jest jadalny.

    c.d.
    Ludzie wysyłają mi przepisy na dania z jarmużem, zupełnie jakby wierzyli, że będę jeść ptasią karmę.
  • @Katia ; :D  :D  :D zrobiłaś mi dzień tymi pawiami! Muszę to kiedyś wypróbować. 

    Kupuję jarmuż i nawet w ogródku mam jeden krzaczek, ale fakt, trudno się przyzwyczaić do tego, że to jest jadalne. Robię z niego zielone koktajle i wmuszam w rodzinę. Ale przesmażony na patelni z czosnkiem, solą i cytryną też daje radę udawać jedzenie.
    Podziękowali 1Katia
  • Uwielbiamy chipsy jarmużowe
    Podziękowali 1Izka
  • Rogalikowa powiedział(a):
    @Katia ; :D  :D  :D zrobiłaś mi dzień tymi pawiami! Muszę to kiedyś wypróbować. 

    Kupuję jarmuż i nawet w ogródku mam jeden krzaczek, ale fakt, trudno się przyzwyczaić do tego, że to jest jadalne. Robię z niego zielone koktajle i wmuszam w rodzinę. Ale przesmażony na patelni z czosnkiem, solą i cytryną też daje radę udawać jedzenie.
    O a u nas tyle osób w rodzinie próbowało i zawsze mączlik "załatwiał" sprawe
  • Katia powiedział(a):
    Był wątek z kawałami w wersji pisemnej, ale nie mogę go znaleźć, więc wrzucę tutaj - zresztą to skrócony przekład z obrazka - tweeta czy czegoś.

    Dziś pani stojąca za mną w kolejce do kasy zagadnęła wskazując na moje wielkie paczki  jarmużu: "co pani z tym robi? To się gotuje, czy robi sok, czy...?". A ja przyznałam przed całym światem: "karmię tym moje pawie". Wyglądała na tak zaszokowaną, że dodałam: "przepraszam, jeśli nie jest to odpowiedź, jakiej pani się spodziewała".
    Tak odkryłam, że inni ludzie też nie wiedzą, co zrobić z jarmużem. Wszyscy jednak jesteśmy pewni, że jest jadalny.

    c.d.
    Ludzie wysyłają mi przepisy na dania z jarmużem, zupełnie jakby wierzyli, że będę jeść ptasią karmę.
    Katia rewelacja :)

    ja jarmuż pamiętam z dzieciństwa - babcia uprawiała w ogródku ..... dla królików na zimę ;) zawsze na nas pokrzykiwała żebyśmy nie zadeptali: "nie ruszajcie bo to dla królików" , ładnie zielenił się na śniegu ;)
    no może jest pożywny, nie przeczę, tak jak i larwy różne też są pożywne ;)
    Podziękowali 1Katia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.