Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Obrazkowe dowcipy

15556586061117

Komentarz

  • @Katarzyna do porodu coś nosisz? 
  • Żart? Jasne, że noszę! Zwykle: gacie typu leginsy, tunikę z kieszeniami, plecak, walizkę, torbę i stołeczek porodowy. A do szycia zakładam na głowę latarkę-czołówkę.

    A jeśli w pytaniu chodziło o jakuś rodzaj kagańca, to - nie. Nikt by nie miał pożytku z nieprzytomnej położnej.
    Podziękowali 3Wela Isako madzikg
  • Całe szczęście, że moje rodzące nie muszą się czuć skazane na moją opiekę. Zawsze mają do wyboru szpital. Tam wszyscy w maseczkach.
  •   
    Rogalikowa powiedział(a):
    @Turturek Siejesz zbytnim optymizmem. Nie można założyć przylbicy, bo wtedy nie będzie się dało narzekać. Trzeba założyć maseczkę i marudzić.

     ;) 
    Teraz jest trendy na maski narzekac. Dla mnie to jest niepojęte. Przy tak liberalnych przepisach jak w Polsce dot. zasłaniania ust i nosa naprawdę można sobie inny temat wymyśleć jak kto ma potrzebę niedasia wyartykułować. ;)

    Podziękowali 2joanna_1991 Katia
  • I taki miał być wydźwięk mojego wpisu  ;) 

    Nuale marudzenie musi być!
    Podziękowali 1mamababcia
  • Skoro wątek o obrazkach to może tu zapytam: gdzie mój rogalik z awatara? To kara jakaś, że znikł był?
  • edytowano maj 2020
    Tak w temacie świeta pracy  ;)

  • Katarzyna powiedział(a):
    Całe szczęście, że moje rodzące nie muszą się czuć skazane na moją opiekę. Zawsze mają do wyboru szpital. Tam wszyscy w maseczkach.
    I nie boisz się że Ciebie która rodząca pozwie za ewentualne zarażenie koronawirusem? 
  • A powinnam?
  • Ludzie teraz chętnie korzystają ze swoich praw np w stosunku do personelu medycznego
  • Ależ bzdurne!
    Podziękowali 3Katarzyna OlaN. Kasik
  • Izka powiedział(a):
    Ludzie teraz chętnie korzystają ze swoich praw np w stosunku do personelu medycznego
    Nie nowość.
    Przyjmowanie porodów domowych, to ogromne ryzyko pozwu. Gdyby to był dla mnie poważny problem, to nie zdecydowałabym się na taką pracę.
    Podziękowali 1Izka
  • Katarzyna powiedział(a):
    Izka powiedział(a):
    Ludzie teraz chętnie korzystają ze swoich praw np w stosunku do personelu medycznego
    Nie nowość.
    Przyjmowanie porodów domowych, to ogromne ryzyko pozwu. Gdyby to był dla mnie poważny problem, to nie zdecydowałabym się na taką pracę.
    Z drugiej strony to chyba trochę idzie wyczuć człowieka, jak kiedyś pisałaś o takich z kwalifikacji co się mega chronili jak było moze z kilkanaście przypadków koronawirusa i pytali czy im go nie sprzedasz to myślę że to byli kandydaci do ewentualnego pozywania
  • Też miałam obawy, że kandydaci do pozywania. Ale spotkaliśmy się osobiście (jeszcze maseczki nie były obowiązkowe) i trochę się wyluzowali. Po porodzie zadowoleni byli. Teraz trochę gorzej, bo ciągle mają pod górkę - zarejestrować dziecka nie mogą, bo karta urodzenia utknęła na poczcie i nie może dojść do USC, pediatra im odmówił przyjścia do domu - bo nie, przychodnia nie chce zarejestrować dziecka dopóki nie ma peselu i szczepienia p/bcg. Ogólnie, ciągle mają wbrew. Choć, czemuś, mam poczucie, że to jest ten rodzaj ludzi, którzy w jakiś magiczny sposób przyciągają do siebie tego typu kłopoty.
    Podziękowali 1Izka


  • Podziękowali 2Rejczel madzikg
  • @Predikata coś dla ciebie  :D
    Podziękowali 1Predikata
  • Ja też lubię puzzle, ale to powyżej chyba jednak nie bałdzo. Raz utknęłam na układaniu suszących się  ziółek, a tylko 1000 elementów miały  ;)
  • Bambidu powiedział(a):


    @MonikaN coś dla ciebie
  • I jeszcze dla puzonistów:

    Podziękowali 1Rogalikowa
  • Wpisuje się idealnie w panujące trendy  :D :D :D
  • @Małgorzata32, oj nie,  ja mam noworodka. Następne takie puzzle, to za rok najszybciej. 
  • edytowano maj 2020
    OlaN. powiedział(a):
    Stąd wniosek szczęśliwi alergicy mogą legalnie nie nosić masek. ;)
    Mnie się zrobił paproch kolo nosa pewnie z powodu kumulacji alergenów. ..
    Nie dalo sie niczym wygoic ... dopiero steryd pomógł 
  • Rogalikowa powiedział(a):
    @Predikata coś dla ciebie.


    normalnie aż mi dech zaparło <3
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • Obraz moe zawiera tekst
    możesz zatrzymać tramwaj w każdym momencie,
    ale,

    spowoduje to przerwanie usługi, którą tramwaj świadczy,
    i straty firmy!
    Podziękowali 3malagala Aszna joanna_1991
  • Afficher limage source
    Podziękowali 2Ula asiao
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.