Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Klub Edukatorów Domowych Rodzin Wielodzietnych

2»

Komentarz

  • edytowano luty 2016
    Tak sobie podczytuje czasem ten wątek bo podziwiam Was niesamowicie. Mam Piątkę dzieci i mogłabym uczyć w domu,ale nigdy się za to nie wezmę. Mamy małą, fajną szkołę i ja pracuję. Niemniej jednak głęboki ukłon dla wszystkich ed- owców.
  • edytowano luty 2016
    sniadania-jozefow

    Nasza propozycja dla dzieci z ED z podwarszawskiego Józefowa i okolic. Zaczynamy 23.02.
  • super pomysł! czy jakby ktoś z innej dzielnicy chciał czasem dołączyc to może?
  • Wszyscy mogą :)
  • Ale fajowo!
    ja jeszcze z rok I też sosik będę organizować, już nawet x Proboszczem na naszej wsi rozmawiałam i wyraził aprobatę.
  • Super pomysł ☺
  • Wszystko pięknie, ale ta godzina! Zdecydowanie nie dla edukatorów domowych ;) My o tej godzinie wstajemy! :D
  • godzina super! Kto rano wstaje temu Pan Bóg daje, my o tek godzinie to często już naukę kończymy:-) no ale fakt nie wszysckie dzieci tak jak moje wstają 5.30;-))
  • @Aneczka08, 5.30 8-} X_X
  • Bywa wcale nie tak rzadko 5 , jak spi do 6 sprawdzamy czy żyje; )
  • Myślę, że raz w tygodniu można wstać wcześniej i przyjechać na Mszę o 8:30 :)
  • @katarzynamarta, o to samo miałam, jak mnie dziecko budziło 2 miesiące pod rząd około 4-5 nad ranem.....

  • @Maciek, ja bym przyjechała, ale jak mam tego dokonać z 6 dzieci, to musiałabym wstać o 6, o ile nie wcześniej. :( Dla mnie niewykonalne. I to tak tydzień w tydzień. Ja jestem sowa, o czym świadczy godzina wysłania tego posta, a do tego jak nie prześpię 7 godzin, to jestem półprzytomna. Stąd ED jest dla mnie świetnym rozwiązaniem :D
  • Moi juz zwarci i gotowi na nowy dzien :) ale ja skowronek wiec mi to pasuje, choc czasem troche dluzej by sie przydalo.
  • My też będziemy musieli zabrać sześcioro dzieci :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.