Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jakie filmy dla nastolatków?

Szukam w sieci, ale nie jest łatwo. Albo "Godzina pąsowej róży" albo "Parcie na tarcie". A co pośrodku?

Komentarz

  • Wyśpiewać marzenia
  • Szkola uczuc.
  • Fajny jest jeszcze save the last dance ale glowni bohaterowie uprawiaja sex. Lepiej zwerifikujcie. W szkole uczuc glowna bohayerka jest corka pastora.
  • Yyyy.

    - Some sexual innuendo (including a mild reference to masturbation) and a kiss.

    - A boy and girl jokingly embrace and kiss each other to annoy a woman who's staring at them in disapproval.

    - A girl tells a boy that her father will be gone all night and then they kiss as they take off each other's jackets; before the scene ends, we see their bare shoulders as they stand and kiss.

    - In a few scenes that take place in a dance club/bar, we see many girls wearing skimpy shirts and also see some boys and girls dancing suggestively with each other; in one scene, a girl bends over while dancing in front of a boy (she slaps her butt) and briefly runs her hands up her torso.

    - A boy and girl dance somewhat suggestively together a few times. A boy grabs a girl's clothed butt, then she aggressively grabs his crotch. We see many girls wearing midriff-revealing tops.
  • edytowano marzec 2016
    Wielki Mike (The Blind Side)
    Bardzo ciepły film. Niemęczący. Dużo się śmialiśmy. Nie ma scen erotycznych. Jest jedna scena przemocy, ale nie bardzo krwawa czy brutalna. W zasadzie film familijny.
  • Unbreakable - Niezniszczalny
    film dla nastoletnich synów. nie ma w nim nic nieodpowiedniego, a sama fabuła całkiem zgrabna. To taki film dla wielbicieli Supermana, Batmana i in. super bohaterów, ale nie jest taki głupkowaty, obsada bdb, zakończenie zaskakujące.

    W tle jest wątek rozpadającego się małżeństwa, które pod koniec filmu postanawia dać sobie jeszcze jedną szanse.
  • animowany, ale raczej dla starszych dzieci
    "Legendy sowiego królestwa"
  • Nie wiem skad te opisy ale jak tak rozkladac kazdy taniec na czynniki pierwsze to faktycznie. Akcja sie dzieje na bronksie wiec hip hop tancza. Jaki to taniec kazdy wie. Dziwne jednak ze ktos nie opisala w tych scenach przedstawienia baletowego na ktorym sa glowni bohaterowie. Para tanczy w cielistych kombinezonach. Jedno poklada soe na drugim. Ale ok, balet to wyzsza sztuka.
  • To opis z Internet Movie Database.
  • Hmmm,powiem tak, ogladalam ye film jako syarasz nastolatka. Pozniej jako dorosla osoba. Pamietam super taniec i fajnoe pokazane jak czarni amerykanientraktuja bialych. Pamietam jedna scene lozkowa i o noej napisalam. Scena bez szczegolow. A co pisza o szkole uczuc? Tez cos znalezli? ;)
  • wydaje mi się, że może też być "Bella" - dla dziewczyny
    - Bravario miał jej tylko do zarzucenia zbyt głęboki dekolt w stroju historycznym
    innych ekscesów nie było
  • @tylkoMaciek
    czy mógłbyś napisać, co już oglądali?
  • Gremliny :)

    Ale korcą mnie też "Panny z Wilka".
  • "W pogoni za szczęściem"- o dzielnym ojcu
  • Dla starszych nastolatków (liceum) może "Biała jak mleko, czerwona jak krew" - filmu nie oglądałam, czytałam tylko książkę.
  • Wow! Dzięki za wszystkie inspiracje :)
  • Surferka z charakterem
  • @Weronka napisała w sąsiednim wątku:
    Mąż! mi niedawno podsunął "Boską interwencję", o trenerze futbolu amerykańskiego w w chrześcijańskim gimnazjum. Seks 0, przemoc 0 (chyba, że liczymy co się dzieje na meczu )wartości rodzinne 10. Tak dla 12 l i w górę.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.