Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Powstała nowa strona o charakterze publicystyczno-edukacyjnym

Drogie Siostry i drodzy Bracia, w Internecie jest już dostępna moja nowa strona "Wzgardzone prawdy, zapomniane wartości", która w swym zamyśle ma mieć charakter publicystyczno-edukacyjny. Na tej witrynie będę umieszczał artykuły swego autorstwa na tematy bardziej ogólne, jak też poruszające bardziej bieżące wydarzenia. Poza tym, pragnę tam umieszczać wypowiedzi z Pisma św. i autorytetów kościelnych poświęcone różnych zapomnianym często kwestiom.
Pozdrawiam i zachęcam do reklamowania, udostępniania i zachęcania innych do czytania mej nowej strony.
Oto ona:
http://brawario.pl/

Komentarz

  • Ja w kwestii formalnej- "Pocahontas" to chyba film animowany,wiec zagadnienie niemoralnego zachowania aktorow nie dotyczy animowanych postaci?
  • edytowano marzec 2016
    Tradycyjnie zachęcam do odklejenia się od klawiatury i bezpośredniego kontaktu z bliźnimi. Proponowałem zaangażowanie w skautów Mamy Róży, mógłbyś też zostać katechistą wędrownym w neokatechumenacie.

    Problem takich moralizujących stron polega na tym, że nikt ich nie czyta, a jeżeli nawet czyta, to traktuje wyłącznie jaki magazynek amunicji do dyskusji w internecie.
  • Maciek, dziękuję za wpis.
  • Ja znam takiego co czyta.niestety.
    Strony moralizujace.czyli ktos czyta
  • Czyli praca Brawaria ma jednak sens :)
  • Przeleciałem po stronie - treści zachęcające. - Dobra robota:)
  • ja tam lubię Brawaria :P
  • Ja też lubię i dlatego radzę mu, aby zabrał się za prawdziwą pracę ewangelizacyjną. Bo liczenie diabłów na łebku od szpilki nikogo do Boga nie zbliży.
  • racja, racja :D
  • Spiritus flat, ubi vult.
  • no i żeś zamordował wątek ;)
  • Masz Ty Brawario czas...tyle stron prowadzić.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.