Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Co robią dzieci z ED po egzaminach?

2»

Komentarz

  • My tez pojutrze mamy pierwsze egzaminy. @Aneczka08 , mamy szansę się spotkać ;)
  • balum powiedział(a):
    My tez pojutrze mamy pierwsze egzaminy. @Aneczka08 , mamy szansę się spotkać ;)
    prv pisze
    Podziękowali 1balum
  • my nie pierwsze ale jedyne (ostatni rok, kiedy wszyscy są we wczesnoszkolnej)
  • @Katarzyna, mial juz tydzien odpoczynku ;). Widzę, ze On potrzebuje, to nie mój wymysl i fanaberia. Chlonny jest niesamowicie.
  • To jak sam potrzebuje, to może jakoś Ci zasugeruje, czego potrzebuje? Może nie koniecznie szkolnej nauki. Fajnie jest taki wolny czas wykorzystać na coś innego. Może jakiś projekt zrobi w związku z miejscem, do którego się udajecie? Może zbierać informacje, robić z tego album, albo fiszki - będzie ćwiczył przydatne kompetencje, ale nie nad podręcznikami. Jak lubi matmę, to może mu podsunąć jakieś książki z matematycznymi ciekawostkami? Jak chce się uczyć języka włoskiego, to w tę stronę bym szła intensywnie. W każdym razie coś innego niż normalna szkolna nauka do egzaminów.
    Podziękowali 2MonikaN Katia
  • O tak, na projekcie, plakatach można się super uczyć, my często je robimy
    Podziękowali 1MonikaN
  • edytowano luty 2018
    @Katarzyna, robi projekt, Kamienie szlachetne, pisze piosenki w komputerze.
    Chciałby wędkowac, ma nawet kartę wędkarska, ale z wedkowaniem kiepsko, bo zimą to slabo.

    Włoskiego się uczymy, pisalam.wyzej. I Wlochy tez w necie przeglądamy.

    Teraz ma niezla nakrętke na konie,.to czyta albumy różne i książki w temacie.

    Ale i tak czasu ma full.
    Matmy nie ruszam,bo juz teraz kombinowal, zamiast dzialan, zapisywal wynik, tabliczkę mnożenia ogarnia do 5. 

     chcialabym Mu dać spokój, ale jednak wolalabym cos podsuwac, ale bez Ksiazek, w sensie bez podręcznikow, tylko pomyslu nie mam


    Moze to co @Katarzyna proponujesz: 
    Projekty, tak jak zasuwa Kamienie szlachetne, to niech zasunie Konie i Włochy. 

    Będzie pisal, czytał i szukał info.



    A włoski, to popychamy lewą nogą i przypadkiem, On nie lubi języków obcych, angielski na Początek było Mu trudno, jak już opanowal slownictwo, to teraz Mu się podoba i wtrąca angielskie slowka to tu to tam.

    Z tym wloskim nie chcę napierac i przedobrzyc, bo jeszcze Mu obrzydze i 2 lata będzie musial się z tym mierzyc ;).


    Podziękowali 1Hania
  • Jak ja Wam tego zazdroszczę! 
  • @balum co na obiad robić?
    Podziękowali 1balum
  • @MonikaN zaciekawilas mnie-jaka syn ma kartę wedkarska? 
    Młodzieżowa jest od 14 rz, a wczesniej można wedkowac pod opieka kogos z karta.
    U nas prawdziwy cichy dramat-bo ani 14 lat delikwent nie ma, ani rodzice wiedzy na tyle, zeby karte samemu zrobic.

    Będę wdzieczna informacje w temacie!
    K.
  • @Predikata ; <3 Nie wiem, ile nam to zajmie...mamy sporo przedmiotów (bo matura nas goni, ech). Nie mogę nic obiecać, choć zobaczenie Was nader kuszące.... Nic nie szykuj! Jak uda sie wpaść, to cos przywieziemy do odgrzania. 
  • Faustyna robi matematykę z wesołym kangurkiem bo się na kangurka zapisała.. Ale z zacięciem robi.. Tylko ma babcie matematyczke z powołania.. Ale zadania z zaczka można z interneta sobie druknac obaczyc. Tu programu nie wyprzedzi a może się rozerwać matematycznie :-) 
    Podziękowali 1Joannna
  • Monika, Wy jesteście rocznik 2011? 
  • edytowano luty 2018
    @kowalka, On ma swoją, ale musi ze mną chodzic na te wędkowanie, bo ja mam swoją tez. To chyba o tym samym piszemy. :)

    @AB, na wyjazdy w teren cos nie mam sily zbytnio. Na dwor tez slabo, bo zima, zima, zima. Znaczy fajnie na dworze, tylko malo obserwacji można przeprowadzić ;).

    @OlaOdPawla, 2010



    Podziękowali 2OlaOdPawla kowalka
  • Dzięki wszystkim. Juz sobie w głowie poukladalam i mam kilka pomysłów.


    Podziękowali 1Katarzyna
  • edytowano luty 2018
    Swietlik.edu.pl

    Na konkurs juz za pozno, ale jest mnoostwo testow i doswiadczen z ub.lat.

    Polecam, bo doswiadczenia do zrobienia w domu, wytlumaczone, a potem czesc zadań nawiazuje do nich. A reszta 'ogolnoprzyrodnicza'. 
    K.

    @MonikaN, to to, z KW. A dawno swoja robilas? Trudno było? Ja jestem lajkonik zupelny, z przyuczeniem 'odsynowym'.
    Podziękowali 2MonikaN Joannna
  • edytowano luty 2018
    @Wanda, tak, tata Go uczy jak mają chwilę wspólną.

    @kowalka, zagadałam Cię na fejsie, bo to ciężko opisać ;). Niedawno robiłam, przy 3 dziecku :D
  • Ok! Dzieki!
  • Zdaliśmy do 2,3i4 klasy dziś. Dumna jestem i ledwo żyje bo w sali bylo że 100 stopni i duchota.

    I nadal twierdzę ,że 2-3h pisemnego po 2,3 klasy sp to przesada z ilością ćwiczeń. Ale i tak lubię naszą szkołę.
  • Gratulacje! 
    Podziękowali 1Aneczka08
  • Świetnie!
  • materiału nie ma to fakt, ale egzamin jest bardzo obfity. To osotatni taki rok, że 1 egz dla wszystkich.
  • i @balum poznałam na egzaminach osobiście dziś :)
    Podziękowali 1balum
  • Gratulacje:)
    Podziękowali 1Aneczka08
  • Jeny jak Ty wytrzymałas te ciąże rok po roku... Gratulacje
    Podziękowali 1saga
  • Aneczka08, u Sawickich jesteście?
  • E.milia powiedział(a):
    Aneczka08, u Sawickich jesteście?
    Moracz
    Podziękowali 1E.milia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.