Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

KUPIĘ Volkswagena T5 multivan 7 os.

124

Komentarz

  • @tryk fajny ten hyunday :D
  • no i masz zaraz inna cene@Rogalikowa.
  • mogę się podpiąć ze swoim pytaniem: czy jest może na rynku coś wielkości zafiry, ale dla 8 osób? Garaż mały, podjazd bezpośrednio do bramy garażu stromy, zafira wchodzi z malutkimi luzami, więc jeśli 8osobówka, to musi być +- tej samej wielkości
    (domyślam się, że utopia...)
  • @mysikrolica widziałam ostatnio w komisie Peugeot 5008 8 osobowy. Ale nic wiecej Ci o nim nie powiem, bo francuza to mąż nawet oglądać nie chciał. Nie wiem jak 8 osób się tam mieści, ale istnieje w każdym razie.
    Toyota Previa tez bywa 8 osobowa i nie jest wielka, ale jednak od Zafiry większa, no i upolowac taką i jeszcze w stanie jaki zakładasz to juz w ogole z cudem graniczy.
  • Nie, 5008 na 100%, nawet nie wyglądał na przerabiany, rocznik 2011 chyba. Te środkowe to chyba takie "półsiedzonka" były jak corolla verso czy mazda 5 ma w środku środkowego rzędu, nie pamiętam która. Ale tylko przez przyciemnianą szybę oglądałam, wiec nie ręczę.
  • @Rogalikowa jak poszukiwania/
    @TecumSeh chodzi o silnik toyota jak robi Rogalikowa po miescie duzo tylko benzyna ,disle to kosztowna sprawa
    @mysikrolica nissan serena 8 osob
  • @TecumSeh, właśnie też w necie nie mogę takiego 5008 znaleźć. Dziwne. Aż zerknę jak będę jeszcze w okolicy tego komisu. Jesli jeszcze będzie to go obfocę.
  • @TecumSeh.najbardziej tylko na zupe
  • @tryk akurat sobie rodzę (powoli, bo powoli ale jednak ;) ) więc poszukiwania muszą poczekać.

    a tymczasem koszt naprawy laguny wzrósł do 2300,00 and counting X(
  • o matko.zycze powodzenia.2300 o to duzo
  • @TecumSeh, @Bambidu, @Tryk, dziękować
    podrzucę małżonkowi wątek
  • kiedy chcesz kupic
  • no to kupilim :) volkswagena, jak w tytule wątku, z zagramanicy do nas dziś wieczorem przyjedzie.

    i przy okazji polecam, jak kto chętny na priv, jednego znajomego, który sprowadza samochody z Niemiec. dzwoni, załatwia wszystkie formalności na miejscu, potrafi nieźle doradzić i jest uczciwy.
  • niechaj dobrze służy :)
  • @Rogalikowa to daj od razu dane na pv, bo ja bardzo myślę o 9-osobowym aucie.
  • gratulacje.jaki przebieg i motor
  • Tryk silnik 2,5 litra jeśli o to mnie pytasz ale miej świadomość, że ja odróżniam auta głównie po kolorach wiec nie wiem czy o to ci chodzi ;)

    rocznik 2004 czyli mniej ięcej taki na jaki mogliśmy sobie pozwolić cenowo.

    przebieg hmm chyba ok 300 tys ale ponoć [rzy tym rodzaju silnika to daje radę. mu nawet pewnie 100 tys na nim nie zrobimy.

    @jan_u piszę priv
  • @Skatarzyna, dzięki :) mam nadzieję, że kilka lat posłuzy.

    jutro dopiero nim pojeżdżę i mam nadzieję, że nie urwę od razu lusterek wyjeżdzając z bramy :-SS
  • @jan_u wczoraj zasnęłam w trakcie pisana wiadomości :\"> teraz wysyłam
  • Eee tam, silnik.


    Jaki kolor, @Rogalikowa?


    :bz
  • pewnie pod kolor lakieru czy hybrydy ;)
  • @Rogalikowa spytaj prosze malzonka o dane auta.silnik wazna rzecz
  • Dzisiaj prawie kupilismy takiego VW dla mnie, jako pierwsze auto X_X Dalam rade przekonac meza, ze sie poplacze, jak bede musiala na codzien takim czolgiem jezdzic...
  • @Rogalikowa ja bym prosiła o namiary, idę na priv
  • @Maciejka jaki volkdeutscha kupilas prawie
  • Jakiegos duzego VW, na 7 miejsc, niebieski ;)
  • touran?
  • Chyba Sharan.
  • to bardzo wielki.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.