Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Debata #edukacja domowa - 14.06 Warszawa godz. 16-19

13»

Komentarz

  • warto pamietac ze dywagacje te dotycza tylko szkol prywatnych. panstwowe nie dostaja pieniedzy na ucznia tylko na wyplaty i ogrzewanie przewaznie jeszcze za malo.. moim zdaniem jedyna otwartosc jakiej bym chciala gdybym weszla w system ED to ze moge wysylac na wybrane zajecia jakie chce a moge nie.. moge ugadywac zalixzenia na raty bo egzaminy jak matura na koniec kazdej klasy mnoe przerazaja.. i ze mam to bez laski i krecenia nosem.. rowniez udzial w basenie za stawke jaka ma wynegocjowana szkola.

    a co do systemu to ja uwazam ze wlasnie powinien byc jakis zwrot z nfz na prywatnego dentyste ze o ginekologu w ciazy nie wspomne..nie placimy groszy w skladkach przeznczonych TYLKo na sluzbe zdrowia..
  • ... czy jakos w dwoch slowach ktos moglby mi powiedziec czy w obecnej "nowej-starej" reformie cos sie zmienia w kwestii edukacji domowej?
    Oraz czy to jest projekt ktory bedzie dyskutowany w sejmie czy juz gotowiec co bedzie klepniety przez pis?
    Bo sie pogubilam.
  • Jak dotąd w kwestii ed nie zmienia się nic. Projekt ma wejść w zycie etapami poczynając od roku szkolnego 2017/2018.
    Jak światło ujrzy konkretny projekt to będą tzw. konsultacje społeczne (nie wyobrażam sobie by taki projekt poszedł jako poselski). W Sejmie to będzie mechanicznie dość przegłosowane, bez większych dyskusji.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.