Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kolejna ciąża po 40

2

Komentarz

  • Ok fajnie, jest dla mnie nadzieja B) 
    Podziękowali 1M_Monia
  • Jedno po 40
    Podziękowali 1M_Monia
  • Ja malodzietna, pierwsze mając 40,5 dobre w 2019,ciekawe czy ktoś się jeszcze zdarzy..., jest nadzieja patrząc na powyższe... 
    Podziękowali 2kami79 M_Monia
  • Moja koleżanka: pierwsza bardzo wyczekiwana ciąża 42 lata, niestety poroniła z powodu krwiaka.
    W zasadzie pozegnała się z nadzieją i nie zgodziła na żadne leczenie, a tu druga
    ciąża i w wieku 44 lat urodziła córeczkę:)
  • 39 lat urodziłam ostatnie, dwa miesiące przed skończeniem 42 lat zaszlam w ciążę i poronilam w 19/20tc. I od tego momentu zauważyłam wszelkie możliwe objawy nadchodzącej menopauzy. Teraz mam 44 i widze, że już zmierzam w stronę menopauzy. 

  • Tu gdzie mieszkam wiele kobiet rodzi po 40- tce, a nawet w okolicach 50-tki.
     Po 50-tce nawet rodzą.
    Pewnie wiele z tych ciąży jest wspomaganych, niekoniecznie zaraz wszystkie z  in vitro, ale są wspomagane lekami hormonalnymi.

    Podziękowali 1M_Monia
  • Ciekawe, że jak poszłam do lekarki to ona na moje dolegliwości mi mowi, że wszystko zalezy, czy chce mieć jeszcze dzieci czy nie, bo mimo wieku i tego, że wygląda to na premenopauze, to medycyna może tu pomoc, tzn w zajsciu w ciaze. Ja podziekowalam, że nie. Ale ja z tych co unikają jak tylko można wszelkich medykamentow. Podziękowała też i ginekologa za cały wachlarz oferty: od hormonów po usunięcie macicy. 

  • Po 40 jest problem z poczeciem ale moze byc tez w druga strone . Jest duzo ciaz niespodzianek i taka niespodzianke miala moja babcia. 


    Wszystkim starajacym sie zycze powodzenia. Ja 39 lat i ciaza niespodziewana po ciazy. Czyli tylko rok przed 40 a wczesniej za to klopoty z poczeciem. Polecam paseczki owulacyjne. Sama uzywalam. Najdluzej staralismy sie o pierwsza i druga ciążę. 
    Podziękowali 1kami79
  • Moja babcia 2 dzieci po 40 wszystko ok. Jednym z nich jest moj tata 
  • M_Monia powiedział(a):
    Po 40 jest problem z poczeciem ale moze byc tez w druga strone . Jest duzo ciaz niespodzianek i taka niespodzianke miala moja babcia. 


    Wszystkim starajacym sie zycze powodzenia. Ja 39 lat i ciaza niespodziewana po ciazy. Czyli tylko rok przed 40 a wczesniej za to klopoty z poczeciem. Polecam paseczki owulacyjne. Sama uzywalam. Najdluzej staralismy sie o pierwsza i druga ciążę. 
    Po czterdziestce bez problemu zaszłam w ciążę 7 razy. Niestety bez szansy na odnoszenie.
    Podziękowali 1M_Monia
  • edytowano luty 2020
    No tak tez bywa niestety. To jest bardzo przykre 
    Moja babcia po 40 i to z kawalkiem ( chyba miala 43 ale musialabym dokladnie sprawdzic) urodzila sn bliznieta ( niespodzianki bo myslala ze w ciazy to juz nie bedzie) calkowicie zdrowe a ja mlodsza a byly takie problemy. To byl ewenement wg poloznej. Dzieki temu jestem ja bo jednym z blizniat jest moj tata 
  • Pieknie. 
  • Malgorzata powiedział(a):
    Czworo.
    Starań zero. 
    <3
    W jakim wieku urodziłaś te maluchy?
  • Od 39 urodzin do 42 (teraz) urodziłam troje;) 
  • :) Malgorzata powiedział(a):
    Czworo.
    Starań zero. 
    Jako matematyk z zamiłowania protestuję  :)
    Zero razy cokolwiek, wyszłoby zero, a wyszło 4. Czyli starania -choćby minimalne- być musiały :D :D :D 
    Pozdrawiam wszystkich po 40 i życzę przyjemnych, a i owocnych jak Pan Bóg da, starań! 
  • Staraniem w naszym przypadku było nie przeszkadzanie Panu Bogu w ewentualnym podarowaniu potomstwa. Wcześniej przez prawie 10 lat npr. Podejrzewam że gdyby przyjmowanie kolejnych dzieci na świat było dla nas czymś naturalnym to nie miałabym "ciśnienia na dziecko" po czterdziestce ale dopiero teraz z mężem się otworzyliśmy a właściwie łaska Boża to sprawiła w nas
    Podziękowali 5Malia Isako M_Monia In Spe Mle
  • @Monira napisalam wiadomość do Ciebie wczoraj.
  • Znalazłam w sieci takie zdjęcie.
    Czy ta mama nie wygląda na 45/50 lat?  :)
    Śliczne to zdjęcie, a najśliczniejsze te nozie  :)





    Podziękowali 4In Spe Bagata Izka Isako
  • A ja mam inne wrażenie, zwłaszcza patrząc na jej ręce. Moja babcia wyglądała podobnie jak była po 50.

  • Dokładnie to samo pomyślałam , ta z tylu ma około 45, 50.
    Podziękowali 2joanna_1991 saga
  • Moja babcia całe życie ciężko pracowała w polu i przy krowach. Długo wyglądała bardzo młodo. W wieku 75 lat dawali jej 60. Takie geny. Jej swatowa natomiast tylko rok starsza pochodząca z arystokratycznej rodziny, lekarka twarz miała tak przeorana zmarszczkami że bardzo staro przy mojej babci wygladala. Ta kobieta z tyłu to grubo ponad 60 lat wg mnie ma. 
  • Dziewczyny, przede wszystkim to panie o wyraźnie południowej urodzie. Starzeją się co do regoly znacznie szybciej.
    I popatrzcie na pierś, aż bije od niej młodość.
  • A tymczasem na portalu plotkarskim piszą:

    Kilka miesięcy temu Katie Holmes udzieliła szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o relacjach z dorastającą córką i dość wczesnym macierzyństwie.

    - Byłam szczęśliwa, że zostałam mamą w wieku 27 lat - zdradziła Holmes, dodając, że dzięki temu łatwo nawiązała dobre relacje córką. - W zasadzie razem dorastałyśmy.

     :D 

    Podziękowali 2kami79 Isako
  • No tak teraz 30 lat to dzidzia.
    Podziękowali 1M_Monia
  • to jest młoda kobieta. Wcale by mnie nie zdziwiło jakby 25 miała.
    Wiecie że Karwowski w czterdziestolatku miał dokładnie 40 lat, a Madzia 32?
    Podziękowali 2Kasik E.milia
  • Tez mi sie wydaje ze mloda ale tak w granicach 30 moze niewiele po 30. Jest po prostu grubsza a to dodaje lat. Po szyi i piersi a nawet dloniach widac ze nie jest po 40. Buzia owal twarzy tez jędrne. Raczej mloda ale nie bardzo mloda.
  • Ale macie zagwózdki..
    Podziękowali 2kami79 blaekie
  • Fajny wątek :) 
  • I tak lepiej wygląda niż Piotrek 
  • manna powiedział(a):
    Ta kobieta to praprababka @E.milia ;)
     :D 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.