Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Przyjmę z wdzięcznością - 2

124

Komentarz

  • a może ma ktoś niepotrzebne buty/narty biegowe? chcemy spróbować ale kupno 5 osobowego zestawu troche przewyższa nasze możliwości.
    Szukamy dla 3 latki, 7 latki, 9 latki i dwa dorosłe zestawy :)
  • edytowano styczeń 2021
    @uJa od kilku dni mamy dla 9latki (z OLX) to był strzał w 10... powodzenia

    jak Ci się uda kupić młodszym to napisz proszę jak sobie radzą?
  • @wiesia nasi przyjaciele zaczęli w tym roku: 4, 7, 10 lat + rodzice. Tzn. rodzice już to znali ale teraz poltacj nowy sprzęt kupili i pierwszy raz ruszyli z dziećmi. Zachwyceni, najmłodszy też.
    Podziękowali 1wiesia
  • oo proszę! dzięki za komentarz @Dudus :)
  • no właśnie lokalnie na olx nie ma kompletnie nic, ale dziś byłam w ciuchu jest mnóstwo butów a pan w komisie poweidział ze mi do butów dopasuje narty :) także spróbujemy
    Podziękowali 2Skatarzyna kowalka
  • uJa powiedział(a):
    a może ma ktoś niepotrzebne buty/narty biegowe? chcemy spróbować ale kupno 5 osobowego zestawu troche przewyższa nasze możliwości.
    Szukamy dla 3 latki, 7 latki, 9 latki i dwa dorosłe zestawy :)
    @uJa u nas dla szkolnych dzieci można wypożyczyć ze szkoły na sezon. Może u was też?
  • olgal powiedział(a):
    uJa powiedział(a):
    a może ma ktoś niepotrzebne buty/narty biegowe? chcemy spróbować ale kupno 5 osobowego zestawu troche przewyższa nasze możliwości.
    Szukamy dla 3 latki, 7 latki, 9 latki i dwa dorosłe zestawy :)
    @uJa u nas dla szkolnych dzieci można wypożyczyć ze szkoły na sezon. Może u was też?

    co ty szkoła nie ma chyba ani jednych, dawniej bywało
    jak jeżdziłąm rok temu z balami karnawałowymi po szkołach na wsiach dookoła NT to w każdej w korytatrzu, w szatni stał sprzęt do biegania i opowiadali ze tyylko akie wfy mają, ale u nas no niestety ...
  • @uja sprawdź Vinted
  • edytowano styczeń 2021
    Odkupię laptopa. Nie znam się na laptopach. 
    Żeby działał do zdalnych zajęć. 

  • aga---p powiedział(a):
    @uja sprawdź Vinted

    a popatrzę :) kupilam w ciucholandzie buty dla prawie wszystkich po 25-30 zł, szukam teraz tylko dla najmłodszej i wzielam jedne narty w komisie, więc zostaly jezcze 4 pary ale to musze gdzieś coś zarobić, albo coś sprzedać, cienki rok strasznie w mojej branży. Ale damy rady :)
  • edytowano styczeń 2021
    Czy ktoś ma kilka spodni w rozmiarze 122-128 dla mojej Marceliny. Została bez spodni.
    Mogę kupić.
  • Basja powiedział(a):
    Czy ktoś ma kilka spodni w rozmiarze 122-128 dla mojej Marceliny. Została bez spodni.
    Mogę kupić.

    mamy ale dżinsy na chudy tyłek i pewnie bardziej 122 niż 128 ;/
  • dzięki @Uja, ale Marcelina już bardziej 128 :)
    Podziękowali 1uJa
  • Przyjmę z wdzięcznością kontakt do księdza egzorcysty, najlepiej z diecezji krakowskiej. Ktoś coś?
  • Na stronie kurii krakowskiej powinien być
  • @Elwik, jest nawet nr telefonu :) Dzięki.
  • W Pińczowie Polly.
    Jest o. Witko, Knapczyk o. Pacyfik. 
    Podziękowali 1Polly
  • @Bridget, ojca Witko znam, chodziłam dawno temu na nabożeństwa do reformatów w Krakowie.
    Podziękowali 1Bridget
  • Może komuś zalegają spinki do mankietów do męskich koszul?
  • Przyjmę lub odkupię spódnicę mundurową ZHR na 164. O taką: https://allegro.pl/oferta/spodnica-harcerska-zhr-damska-mundurowa-164-46-48-9691382725

    Nie musi być jakaś super, bluzy na razie nie wymieniamy, więc sprana :)
    Może jakaś harcerka zrezygnowała???
  • Przyjmę z wdzięcznością ubranka dziewczęce 56-62. Okazało się, że niewiele mam w domu a to jednak będą bliźniaczki więc ilość może mieć znaczenie:)
    Podziękowali 2Hope Mamuska
  • Megan powiedział(a):
    Przyjmę z wdzięcznością ubranka dziewczęce 56-62. Okazało się, że niewiele mam w domu a to jednak będą bliźniaczki więc ilość może mieć znaczenie:)
    Wyślij mi na priv adres, to wyślę, mam sporą ilość dziewczęcych niemowlęcych ubrań.
  • @Hania dziękuję!
  • Megan powiedział(a):
    Przyjmę z wdzięcznością ubranka dziewczęce 56-62. Okazało się, że niewiele mam w domu a to jednak będą bliźniaczki więc ilość może mieć znaczenie:)
    Wow! Gratulacje!!
    Podziękowali 2Gosia5 Mamuska
  • Gratulacje :)
  • Może komuś syn z korków wyskoczył? Mikołaj rozwalił swoje i aktualnie nie ma. 
    Potrzebuje rozmiar 36.
  • @Skatarzyna Znalazłam żwirówki adidasa 36 2/3.
  • Dzięki serdeczne.  Już  mamy przesyłkę od @matka6 w pavzkomacie. :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.