Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

pomysły na prezenty

1235729

Komentarz

  • Ja w tym roku nie mam problemu co mężu kupić bo od 3 lat robimy takie Mikołajki jak w szkole czyli losowanie,jako że ja i synu najczęściej gdzieś jesteśmy gdzie jest sklep to dostajemy zlecenie co kupić jak trzeba no i pieniądze na to
  • @nowa a może talerzyk dla pani i ten kubek dla córki z jedną przesyłką? To się koszta obu ładnie połączą w mniejszą sumkę, zamiast oddzielnie nabijać poczcie złotówki :) Będę zaglądać na priv co jakiś czas, więc pomyśl spokojnie :)
    Podziękowali 1nowa
  • A przemyslalas to dobrze? Konik może szybko wylądować na strychu jesli dziecię umysli sobie stanąć na nim bez trzymanki.
  • e, to wszystko byłoby na strychu! właśnie tak się jeździ :)
    @mamlu, od lat nie bywam w galeriach handlowych, ale kiedyś bywały takie stałe stoiska z drewnianymi zabawkami, nasz koń, co go jeszcze Zosi kupiłam i dla Józka będzie, właśnie z takiego stoiska z Janek.
  • To zalezy, konia dostala pierwsza na dwa latka i korzystala przez rok az jej roczna siostra nie wyszla na grzbiet i sie hustala na stojaco bez trzymanki. Kon natychmiast poleciał na strych;) 
    Wiev jesli kon to taki z wypuklym grzbietem zeby nie stanac na nim a nie z taka plaska deseczka.
  • aga---p powiedział(a):
    Od wczoraj w lidlu piękne zabawki drewniane.. Polecam!!!
    Wiesz, czy są kompatybilne z torami z ikea?
  • Wiol powiedział(a):
    aga---p powiedział(a):
    Od wczoraj w lidlu piękne zabawki drewniane.. Polecam!!!
    Wiesz, czy są kompatybilne z torami z ikea?
    są, a na pewno były
    Podziękowali 2Wiol chabrowa
  • Nasz kon nieuzywany, bo sie klocili i balam sie, ze nogi pod plozy wsadza i jedno drugiemu zmiazdzy.
    Czasem ktoremus wyciagniemy, ale trzeba stac nad nimi.
  • Widziałam te drewniane zabawki z lidla w czwartek. I już myślałam ze znalazłam prezenty na Mikołaja ale właśnie przed chwila zaczęłam szukać opinii bo nigdy ich nie kupowałam i znalazłam raczej kiepskie... ze właśnie nie koniecznie łącza się z ikeowskimi. Ze kiepsko wykonane. I w dwóch miejscach pisali ze kolejka wytrzymuje góra miesiąc a potem przestaje działać.
    Podziękowali 1Wiol
  • Wlasnie mialam pisac o little tikes. To jest zabawka dekady. Jezdzi na nim piate nasze dziecko, w sezonie stoi na podworku, sluzy do najdziwniejszych sztuczek i jest maksymalnie bezpieczny. 
    Podziękowali 2AleksandraB Quintana
  • @annabe my mamy  z zeszłego roku tory i nic sie z nimi nie dzieje-teraz sa złożone,ale cała zimę wiosnę i lato były w użyciu. 
    Nasze łącza sie z ikea,choć lekko na 'wcisk',ale pociąg jeździ. 
    Super jest taki zestaw z samojezdnym pociagiem. 
    Mamy tez zestaw majsterkowicza -wszystko Ok z jakością. 

    I jakies drobiazgi -nawlekanki,klocki drewniane,zestaw do przyrządzania pizzy (cuuudowby -drewniana pizza i składniki na rzepy) -wszystko w ciągłym użyciu i bez problemu. 
    Podziękowali 1Wiol
  • Że niezniszczalny to bym nie powiedziała (koń little tikes). Niedawno widziałam dość pokiereszowany egzemplarz na placu zabaw. Bez drążka do trzymania i z połamanym siedziskiem.
  • Marcelina powiedział(a):
    Wlasnie mialam pisac o little tikes. To jest zabawka dekady. Jezdzi na nim piate nasze dziecko, w sezonie stoi na podworku, sluzy do najdziwniejszych sztuczek i jest maksymalnie bezpieczny. 
    Popieram, moim zdaniem bezpieczny i trwały. Na placu zabaw mogli go dosiąść nastolatkowie i mógł nie dać rady.
    Podziękowali 1nowa
  • @mamlu to też może być niebezpieczne.
    Np.dziecko złapie się płozy i palce przygniecie... :grimace: 
  • @annabe nasze się bez problemu łączą z tymi z Ikei, po roku użytkowania wszystko nadal działa, kolejki nadal jeżdżą, a użytkowane były intensywnie
    Podziękowali 1Wiol
  • UJA TO  co mają się na wypukłym grzbiecie na stojąco bujac? :-) to już chyba lepiej na płaskim.... Ja mam zgryzu z naszym bardzo fajny i trudno się rozstać ale dziewczyny obie latały przez łeb jego a co chłopaki wymyśla boję sie
    Podziękowali 1ewaklara
  • Joannna powiedział(a):
    mój syn przepadał za tą zabawką:

    Moj 9 miesieczniak juz sie tym bawi. Najstarsza dostala na roczek, zabawka na kilka lat i bardzo wytrzymala.
  • A dla 11 nastolatki cos fajnego polecicie?
  • O wlasnie planszowki! 
    Poleccie jakas kooperacyjna sla 4 i 6 latki bo mnie trafia jak wyja po przegranej.
  • Moje lubią grać w takie klasyki w szacie ksiezniczkowej, w pamięć, w monopol junior bardzo. Tylko ciężko do tych gier im siąść.. 
  • uJa powiedział(a):
    A dla 11 nastolatki cos fajnego polecicie?

    olgal powiedział(a):
    @mamlu to też może być niebezpieczne.
    Np.dziecko złapie się płozy i palce przygniecie... :grimace
    Moje starsze cieszy jakaś biżuteria,szkatuki na drobiazgi,coś ładnego do włosów.
    No i ciuchy :smiley: 
    Jedna sobie wielki szeroki szal zażyczyła by sinsay.Zresztą wszelkie portfeliki,dodataki,ciuchy można tam tanio dostać (np.galeria buy&fly) z przecen a młode się cieszą.
    Młodsze moje sobie zażyczyly od Mikołaja bluzeczki z cekinami ze zmieniajacymi się obrazkami-toto na allegro akurat. Teraz jest promocja na allegro do paczkomatów wysyłka gratis.
    Podziękowali 1uJa
  • "Głodne hipcie"-nie  jest to gra ambitna ale dzieci lubią :smile: 
  • @uJa mam tak samo, więc nabyła Smoczy skarb, Przez Afrykę, Zakazana wyspa (tu się przyda pomoc dorosłych) 
  • uJa powiedział(a):
    A dla 11 nastolatki cos fajnego polecicie?
    może taka bluza z podwójnymi cekinami - tu jest sporo: https://www.zara.com/pl/pl/dzieci-dziewczyna-bluzy-l430.html?v1=455007

    moja Ala (10l.) ma taką z sercem i kotem na ramieniu, bardzo bardzo się z niej cieszyła i lubi w niej chodzić (a to nie jest typ człowieka, który do ubrań przywiązuje wagę jakąkolwiek) - można fajnie się bawić tymi cekinami, pisać, robić wzorki...
    Podziękowali 1uJa
  • Właśnie te bluzeczki moje chcą na Mikołaja.
    Ja akurat na allegro za 29-36zł kupiłam.
    Przesyłka gratis.
    Jakiś szał jest na te bluzki właśnie...
  • ale 11 latce taka? nie za duza ?
  • U mnie 8 latka,10 latka i 12 latka chcąą-koleżanki z klasy noszą podobno.
    Podziękowali 1Joannna
  • edytowano listopad 2017
    Ali koleżanki z klasy (właściwie już 10 latki i pół ) też orzekły, że fajna ta bluza :)
    Wolałam kupić bluzę niż koszulkę, bo bluzę - jako ubranie wierzchnie - rzadziej trzeba prać (nie jak koszulkę po jednym użyciu), a dość często można nosić. Jakoś myślałam, że te cekiny mogą szybciej odpaść, czy coś. Ale już prałam i wszystko ok. 
    Tam masz taką czarną ze srebrnymi skrzydłami to już chyba w ogóle może być dla starszych nawet.
  • Moje akurat w bluzach  przez głowę nie chodzą. W szole ciepło wiec bluzka.
    Też nie wiem jaka to jakość będzie,zobaczymy.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.