Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

1457910140

Komentarz

  • Maciejka i w jednej non stop? 
    Hmmmm.....
    wbrew kobiecej naturze :) 
    Podziękowali 1asiao
  • @Malgorzata tak, runda po sklepach z ogarnięta koleżanka byłaby niezła, lub ze starsza córką :)
  • edytowano kwiecień 2017
    Ej, ale moje doświadczenie mówi moze córka prawdę Ci powie :) ja juz moich pytam i staram sie słuchać 
  • Prawda, te długości w sklepach obecnie - i to jeszcze na wysoka osobę - to dramat. 
    Podziękowali 1MonikaN
  • Daj znać Małgorzata jaki koszt calosci
    jestem ciekawa ;) 
  • I jeszcze jedno dobrze robi na rozeznanie - znaleźć w rodzinie kobietę po której mamy urodę (matka, siostra itp) - przyglądać sie jej, w czym jej dobrze, w czym nie, tylko obiektywnie - bez starych przyzwyczajeń! - i zastanowić sie, czy tak chcemy wyglądać :)
  • :) moze po ojcu masz urodę? musisz teraz wyobrazić go sobie w sukience :)


  • Moja ukochana, sukienka idealna: 



  • W ogóle Risk ma dużo fajnych fasonów sukienek. 
    Podziękowali 4hipolit Joannna Mle Milagro
  • Co do kolorów serio polecam przestudiować uniwersalną paletę kolorów i jakiś prosty tutorial o malowaniu oczu i kolorach - mi sie w ten sposób oczy otworzyły na kolory dotychczas przeczekanie omijane (zieleń, morski, turkus), a zobaczyłam ze lubiana przeze mnie czerwień i różowy nie bardzo mi służą...
  • A ja się garbię i jak dobra krawcowa uszyta mi sukienkę,  to wzięła to pod uwagę 
    Efekt tez wywoływał  wow ☺
    Także dobra krawcowa @Madika ;
    Podziękowali 1Madika
  • Juz ktoras kobieta sie zachwyca Riskiem. Ja sobie siebie nie wyobrazam, choc jako eksponat - ladne.
    Podziękowali 2Madika Coralgol
  • Dlaczego sobie nie wyobrażasz?
  • Leyla, nie ten typ urody. 
  • Czesc jest z dresowki, czesc nie. Ale tam chodzi przede wszystkim o krój, te sukienki sa naprawde fantastycznie skrojone, leżą idealnie. 
  • Film "Projektantka" tak mi namieszał w głowie - i odkąd obejrzałam to szukam dla siebie fasonu idealnego :) 
  • @Madika co tych gupich miniówek i wzrostu, nie ważny wzrost tylko długość tułowia. Kiedyś (jako młodsze dziewczyny) pomierzyłyśmy z przyjaciółką różne parametry.I jej 12 cm różnicy do mojego wzrostu kryje się w nogach. Mam budowę jamniczą :)Mini za pupę jest tak samo krótka na niej jak i na mnie...
    Podziękowali 1Madika
  • edytowano kwiecień 2017
    No wlasnie, ja mam długi  tułów także - i sukienka na koleżance o identycznym rozmiarze wyglada na niej przyzwoicie a na mnie ledwo za uda :/ ile ja juz sukienek takich przymierzyłam....
  • Odszczekuje wszystko co powiedziałam w kwestii kryzysu przemysłu sukienkowego :)

    Odbyłam dzis maraton po sklepach w mega galerii, nawet te mega drogie typu 350 zł za sztuczna kiecke, te specjalistyczne z odzieżą do biur i banków - i byłam bliska kryzysu :) ale na koniec przez przypadek weszłam do Peek&Cloppenburg - maja tam taki kącik z sukienkami i kreacjami wyjściowymi z POZORU dla starszych pan. Ale zaczęłam mierzyć, zbierając powoli szczękę z podłogi - wszystko tak uszyte, ze wygląda sie10 lat młodziej, co trzeba eksponuje, co trzeba to zakrywa, z materiałów lekko ciągnących w dół, kolorystyka bardzo bogata, w zakresie cenowym 200-300 zł kupi sie mega dobrze skrojona sukienkę - w stylu grzecznej mamuśki albo pani z pogodynki (ale ja taki styl akurat lubię :)). To jest zbieranina rożnych firm i projektantów - ale mam wrażenie, ze ciuchy dobrane tylko wg klucza - dla kobiet wymagających, których figura juz nie spełnia norm sieciówki. 
    Jestem meeeega zadowolona. 

    Podziękowali 2annabe kowalka
  • edytowano kwiecień 2017
    Edit: jedna sukienkę mierzyłam przy lustrze na zewnątrz przymierzalni - i nagle jakaś babka wola  do mnie z pomiędzy wieszaków: "Pani bierze te sukienkę! Jest swietnie uszyta!" :)
    (i nie była to sprzedawczyni, szła z mężem i dzieckiem)
    Podziękowali 1Katia
  • Są w necie?  Pokaż jaką wzielas?
  • Zapomnialam o tym sklepie, dzieki ! 
  • @uJa na tej ich stronie jest mało zdjęć - sportretuje sie bez głowy i wrzucę tutaj :)
    Podziękowali 2andora asiao
  • Czemu bez głowy? :)
  • Moze wlos sobie nacapierz na twarz, Madika :smile: 
  • Bo na głowie nie ma sukienki. ;)
  • Weźcież sie nie nabijajcie :) w życiu z głowa nie wrzucę :) 
  • edytowano kwiecień 2017
    @Madika, gdzieś ten sklep dopadła ?  W Krakowie ?
    Podziękowali 1madzikg
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.