Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ziemniaki

2

Komentarz

  • ja odkąd raz kupiłam czerwone ziemniaki , innych nie chcę
    ale nie wiem , jak one się nazwyają
  • Czerwone ziemniaki to może być np bellarosa. Nam te smakują. Dla mnie najwiekszy problem, to jak ziemniaki po ugotowaniu ciemnieją. Jaka może być przyczyna? Nie jest to związane z odmianą.
  • Te czerwone nie ciemniejsze,  są kruche
    Dobre
  • Kurak zawsze kupuje u jednogo gościa zieniaki Cyproan.

    Jest taki moment, że Cyprian się kończy i wtedy kupuje Lorda.

    Tylko tydzien temu myślałam, że facet pomylił odmiany bo z tego lorda wyszło mi po ugotowaniu prawie puree. No żesz... dziś mąż mu powiedział, że pewnie się pomylił i kupił Lorda i znowu to samo, co się dzieje?? Wczesniej brałam Lorda i było ok. a teraz masakra.
  • Vineta jadalne ktoś chce kilka worków jest , w zamian za pomoc przy wyjściu piwnicy odbiór osobisty 
  • Aneczka on ma swoje ziemniaki czy czyjeś sprzedaje? Bo jest możliwość że to inna odmiana
  • Swoje. Biorę u niego od lat.
  • Cukinia zapraszam po super cukinie pyszna zdrowa , do wyboru do koloru 
    Podziękowali 1madzikg
  • Ogromnie żałuję że tak daleko...  :'(
  • edytowano lipiec 2019
    Ty  chyba Warzywa @madzikg?

     Edit.  Miało być Warszawa a wyszło warzywa przepraszam Warszawiaków
  • A dynie na pewno będą , ogórki chyba tez jak zaraza się nie wpakuje , tak samo pomidorki bo kwitnąć zaczynają . mleko jest po 2-3 litrów dziennie ,
     kurs dojenia kozy możliwy ograniczanie wiekowe 4+ 
    Namiot/przyczepę kempingowa jest od biedy gdzie postawić 
  • Podziękowali 2madzikg balum
  • Moje ogoreczki 
  • @nowa nieźle, u mnie sezon ogórkowy skończył się 2 tyg temu jak grad wszystko ubił a zaraza zjadła po dwóch rzutach ogórków.
    Ziemniaki od dłuższego czasu też kupujemy w markecie bo swoich brak, maz nie chciał sądzić bo od rodziców zawsze worek dostanie ale w przyszłym roku stwierdził że musimy posadzić bo on nie będzie tyle za ziemniaki płacić :) my potrzebujemy wczesnych i niezbyt suchych:) 
  • @Agmar vineta ziemniaki na nasienie może będzie u mnie ale nie gwarantuje, 
    U mnie ogórki późno siane i dopiero się zaczynają, oj jak przyjedziesz to znajdę z kosz ziemniaków to przy tych cenach....szkoda że pietruszki nie mam bo by się bardziej opłacało jechać do mnie
  • edytowano lipiec 2019
    @nowa u mnie pietrucha ladna :) tylko przerwać nie mogę bo skala a nie ziemia, nać się rwie (a codziennie podlewam) a ziemniaki w centrali nasiennej kupię ale dziękuję za propozycje :)
    Podziękowali 1Bridget
  • To ile będziesz sadzić tych ziemniaków?  Mi pietruszka wcale nie weszła 
  • nowa powiedział(a):
    To ile będziesz sadzić tych ziemniaków?  Mi pietruszka wcale nie weszła 
    A ja to rodzinnie wezmę więc sobie uczkne trochę a resztę zostawie siostrze i wujkowi :) on duZo sądzi :)  
  • No tak 
  • @nowa , też na W, ale nie Warszawa  :) Ale jak będę w pobliżu...  B)
  • @madzikg zapraszam
    Podziękowali 1madzikg
  • odmiana vineta sa dobre 
  • Wiem bo mam i dobrze się przechowują
  • Ktoś potrzebuje cukini takiej na leczo ,sos , keczup itp ?

  • Podziękowali 1madzikg
  • I jest jej duuuuzo więcej
  • Ja mroze młode w skórce pokrojone w kostkę, potem zamrożone na patelnię i leczo w zimie przejdzie. No i w musztardzie a'la pikle
  • Ja bym je chętnie komuś oddala , sprzedala wymienila
  • Nowa konkretnie: na ilu lokalnych grupach oglosilas że masz :cukinię , zienniaki itd.  na db napewno jest kilka lojalnych grup sprzedwzowych, na olx, kto?
    Podziękowali 1Aneczka08
  • Tez bym brala gdy nie odleglosc
    Podziękowali 1madzikg
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.