Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Coś dla Kopciuszków czyli wątek obuwniczy

1356726

Komentarz

  • Ja w zeszlym roku kupilam klapki w takim kolorze w hm za dyche  :D
  • @asiao hi,hi,hi jak zobaczyłam cenę w linku annabe to mi oczy na wierzch wylazły.
    Ale się nie odzywam, bo mam w nosie modę, a stawiam na wygodę :wink:


  • To ja polecam, dla tych co stawiają na elegancka ale jednak wygode:) balerinki lasocki com fort line. Kupiłam dziś skórzane za 115 zł i są jak kapcie ,a dodam, że mam plaskostopie i halluksa.
  • Bea powiedział(a):
    eee, sie wtnę z reklamą
    kuleżanka ma likwiduje sklep z obuwiem. Głównie polskim. Byłyby panie zainteresowane czymś?
    Firm wiele. Buty różne - większość skórzane.
    Jasne!
  • kiwi powiedział(a):
    Bea powiedział(a):
    eee, sie wtnę z reklamą
    kuleżanka ma likwiduje sklep z obuwiem. Głównie polskim. Byłyby panie zainteresowane czymś?
    Firm wiele. Buty różne - większość skórzane.
    Jasne!
    i ciemne! ;) - pokaż!
  • Tylko się zastanów jak to zrobić żeby się nie tylko urobic ale zarobić;) jakis album ze zdjeciami w necie  krótkim opisem i cena. I do każdej ceny od koleżanki choć z piątkę dorzuc. Bo to ciężka praca i czaaochlonna zdjecia opisy i wysylka. 
    Podziękowali 3Skatarzyna Namorowa E.milia
  • Fajnie jest mieć taki rozmiar stopy, że można wybierać i przebierać. Ja się cieszę jak dostanę cokolwiek co pasuje. Muszę mieć duże 42 lub 43.
    Podziękowali 2Qrpikowa wielorybek
  • Malutka nóżka przynajmiej pasuje do spódniczki, a takie wielkie stopy i buty kajaki to już nieładnie wyglądają. Dlatego w spódnicach chodzę w lecie bo sandałki, czy klapki jeszcze tak źle nie wyglądają. I tak już coraz lepiej z takimi niewymiarowymi butami, pamiętam jak byłam panna i szukałam butów to mi mówili że muszę w męskich szukać. Jak był czas traperow to jeszcze, ale do sukienki ślubnej nijak w męskich szukać:-) W końcu na ślub wcisłam się w rozmiar mniejsze, a przez emocje tego dnia nawet nie czułam że cisną.
  • Tylko pewnie nastepnego dnia byla masakra ze stopami.
    Podziękowali 1mamaw
  • A jak sie ma poparny rozmiar np 37 to tez juz czesto nie ma w sklepach bo szybko wykupują  ;)
    Podziękowali 1tymka
  • Lepiej mieć popaprany (fajna nazwa) niż taki którego w damskich wcale nie ma. Cieszcie się bo może być gorzej, a ja tez się cieszę, bo przecież są i tacy którzy nie maja nóg albo mają niesprawne i chętnie na każdy rozmiar by się zamienili.
  • Elunia na wrastające paznokcie bardzo dobry jest płyn schooll. Bliska osoba miała osiem razy wyrywany duży paznokieć, bo wrastał. Poradziłam właśnie ten płyn. od tego czasu problem znikł, a minęło już 16 lat. Najlepiej nasączać nim kawałek watki i delikatnie wciskać pod paznokieć co dzień troszkę dalej, płyn rozmiękcza paznokieć i można go lekko podważać i odpowiednio przyciąć.
    Podziękowali 1Joannna
  • Posiadaczkom stopy raczej siostry niż Kopciuszka (42 na przykład, jak ja) mogę polecić ten sklep: http://pl.salonobuwniczy.pl/index.html
    Kupiłam tam ostatnio te buty: http://pl.salonobuwniczy.pl/12054,,p,sillian_cala.html i nie mogę wyjść z zachwytu - chodzi się w nich jak w kapciach, są mięciutkie i wygodne i w ogóle... tylko na dostawę długo czekałam. Ale mają i Clarks i ecco, w dodatku w rozmiarach, których w polskich sklepach nie ma. 
    Podziękowali 2mamaw AgaMaria
  • kasha powiedział(a):
    andora powiedział(a):
    hmmm, ja jednak najbardziej lubie płaskie buty i buty sportowe oraz slep on. Obcasy bardzo mi sie podobają ale kompletnie nie umiem na nich dłużej chodzić i bardzo mnie wkurzają. Mam tylko 2 pary, jedne szpilki w których jest dość spoko i jedne botki z tchibo w których chodziło mi soe na równi z plaskimi. A tak do pracy glownie w slep on a po pracy w typowo sportowych. Do tego bardzo podoba mi soe łączenie eleganckich strojow ze sportowym obuwiem i odwrotnie.
    O to,to,to.Mam tak samo.Moje najulubieńsze i najwygodniejsze na świecie to SKECHERSy.

    @andora @kasha byłam dziś w sklepie obuwniczym i z ciekawości przymierzyłam te skechersy.... wyszłam ze sklepu z dwiema parami B) wygodniejszych butów nie miałam nigdy na nodze!

    Dziękuję za polecenie.

    Podziękowali 2andora kasha
  • A na odciski polecicie cos?
    Mam ten fajny pumeks w ksztalcie dwoch stozkow scalonych podstawami ale to juz zbyt zaawansowany stan... nie pomaga.
  • może w rossmanie?


  • też polecam płyn scholla na wrastające paznokcie
  • @wiesia, przy kp nie wolno! 
  • @asiao obczaj jakie maja piekne sandaly i klapki. Flatsy zreszta tez.  <3
    https://www.vagabond.com/pl/Women/spring-summer-17/

    Patrzylam na birkenstocki i sie wkurzylam. Skorzane sa tylko jedne czarne. A np szare czy bezowe nie sa juz skorzane  a kosztuja tak czy siak ponad 3stowy. Mega przegiecie. 
    Podziękowali 1asiao
  • @annabe nie wiem gdzie szukalas, ale tez sie przymierzam do Birkenstockow w tym roku, wiec wiem, ze sporo skorzanych maja w roznych kolorach, np. ten najbardziej popularny teraz model:
    http://www.birkenstock.com/de/gizeh-naturleder-weichbettung-metallic-anthracite/1003676-1003677-0000000.html#prefn1=upperMaterial&prefv1=Naturleder&start=3
  • no mi sie te buty na malsa nie podobają. W sumie za taka kasę ozna sobie kupić cos podobnego mniej topowej firmy i jeszcze do tego cos ładnego.
    Podziękowali 2Joannna Monira
  • @minka a korek sie kruszy?
    Podziękowali 1annabe
  • minka
    kup płyn do prania butów Ugg albo Emu
    rozrób go z w odą i czyść tą pianą, przy Uggach mi się świetnie sprawdza, choć te co prawda nawet w pralce prałam ;) 
    czyszczę nim też torebki skórzane 
  • @minka ;
    nie, w necie kupowałam 
  • edytowano kwiecień 2017
    @MonikaN dzieki! Googlalam jest duzo na NIE, i kilka glosow ze raz na jakis czas nie zaszkodzi przy stężeniach kosmetycznych.
    Zwariowac idzie... normalnie nie uzywam kosmetyków  (szamponu tylko?) takze nie wyznaje sie... a te odciski potraktowalam skarpetakami bez kwasu salicylowego i plastrami z tymże. Mam lekkie wyrzuty ale chodze normalnie... co w sumie wazne... bo co rusz mnie cos strzyka.

    Aa odciski nie od szpilek tylko od butow sportowych zeby bylo w temacie ;-P
  • O gustach trudno dyskutowac, ja tam takie trepy lubie. Przez ostatnie kilkanascie lat znosilam chyba ze trzy, cztery pary, wlasnie takie z wyprofilowana podeszwa. Jak sie zakurzyly to wilgotna szmatka, albo pod kran wsadzalam i jakos bylo. Chyba jednak bardziej lubie czuc pod stopa skore, niz plastik.
  • Tylko, ze one nie maja w srodku korka, tylko (zamszowa? nie wiem, jak to sie nazywa) skore. No nie jest latwa jak cos gladkiego, ale lubie.
  • Mi buty tego typu powoduja jeszcze gorsze rogowacenie piet. Ja musze miec rowna podeszwe, bez wglebienia.
    A niedlugo chyba w lidlu maja byc skurzane sandaly, ale nie wiem czy cale skorzane, czy tylko wkladka.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.